Průvodce » Zaznamenejte 584 milionů $ Litecoin futures otevřený úrok signalizuje institucionální příliv

Zaznamenejte 584 milionů $ Litecoin futures otevřený úrok signalizuje institucionální příliv

Zaznamenejte 584 milionů $ Litecoin futures otevřený úrok signalizuje institucionální příliv

Litecoin (LTC) může být o 60% nižší než historické maximum z prosince 2017 na 420 $, ale to nezastavilo její futures kontrakty a otevřený zájem dosáhl rekordních 584 milionů $. Díky tomu je LTC podle tržní kapitalizace sedmou největší kryptoměnou a v derivátech je na třetím místě Bitcoin (BTC) a ether (ETH).

Litecoin futures agregují otevřený úrok. Zdroj: Bybt.com

Jak je uvedeno výše, futures LTC agregované otevřené úroky se za poslední tři měsíce zvýšily o 285%. Je třeba mít na paměti, že taková událost nemusí být nutně pozitivní, protože futures kontrakty vyžadují kupujícího (dlouhý) i prodejce (krátký). Tento rostoucí zájem nicméně umožňuje účast i podstatnějším hráčům.

Dalším zajímavým vývojem je nedávný seznam futures kontraktů Ether Mercantile Exchange (CME) Ether, který slouží jako indikace, že by brzy mohly následovat další kryptoměny.

Litecoin je třetím největším podílem v Bitwise 10 Crypto Index Fund (BITW) a aktiva spravovaná v tomto fondu nedávno překročila 780 milionů USD.

Držení investičních fondů ve stupních šedi. Zdroj: Stupně šedi

Stupně šedi Litecoin Trust (LTCN) také přidává další spravovaná aktiva v hodnotě 210 milionů USD původně vydaná institucionálním investorům. Tyto rostoucí údaje poskytují jasný důkaz Litecoinpotenciál.

Longy jsou stále pod vodou

Při pohledu na denní likvidaci mohou investoři lépe posoudit, jak obchodníci využívají pákový efekt. Neočekávané cenové výkyvy budou mít tendenci způsobovat vyšší likvidace než ty pokračující trendy, jako je ten nedávný Litecoin 15% rally na 174 $.

Futures LTC agregují denní likvidace. Zdroj: Bybt.com

V grafu výše představuje největší zelená svíčka touhy, jejichž pozice byly násilně ukončeny 10. ledna, protože cena LTC poklesla o 32% za 18 hodin.

Na druhé straně rally z 5. února na 164 dolarů zlikvidovala šortky v hodnotě 56 milionů dolarů, ale to stále není v porovnání s lednovým medvědím pohybem 128 milionů dolarů.

Objem nedokázal udržet poslední rally

LitecoinPo neúspěchu překonat vrchol 186 USD z 10. ledna následoval pokles objemu, což naznačuje nedostatek zájmu na současných úrovních. Celkový objem obchodování LTC se za posledních třicet dní snížil o 12%.

Objem spotů LTC spotů, USD. Zdroj: Coinalyze.net

Současný otevřený zájem o futures ve výši 584 milionů USD je podstatný v porovnání s průměrným denním objemem obchodování LTC ve výši 980 milionů USD na spotových burzách.

Z hlediska cenové analýzy obojí Litecoin a Bitcoin Zdá se, že cena v hotovosti zaostává za medvědími a býčími pohyby Bitcoin. Maloobchodní a institucionální obchodníci si tento vztah pravděpodobně uvědomují.

Obchodníci by také měli vzít v úvahu vysoké poplatky za plyn Etheruem a Bitcoinrostoucí transakční náklady, rozšířené Litecoin Rally by mohla být poháněna investory, kteří hledají rychlejší převody a levnější poplatky.

Li LitecoinFunkce ochrany soukromí jsou nakonec implementovány, což by konečně mohlo dát altcoinu tolik potřebného tlaku na rozbití 200 $ a cíle poblíž 300 $ nejsou pobuřující.

Názory a názory zde vyjádřené jsou pouze názory autor a nemusí nutně odrážet názory Cointelegraph. Každý investiční a obchodní tah zahrnuje riziko. Při rozhodování byste měli provést vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/record-584m-litecoin-futures-open-interest-signals-institutional-inflow

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách