Průvodce » XRP cenový graf “dvojité dno” klade další býčí cíl na 1 USD

XRP cenový graf “dvojité dno” klade další býčí cíl na 1 USD

XRP cenový graf "dvojité dno" klade další býčí cíl na 1 USD

Ripple XRP Podle klasického nastavení technického grafu by token mohl v nadcházejících dnech dosáhnout hodnoty 1 USD.

Nazývaný “dvojité dno”, indikátor obratu trendu se objevuje poté, co se cena dostane na dno na určité úrovni, odrazí se k vyšší úrovni odporu a poté se stáhne zpět na první úroveň dna nebo do její blízkosti – jen aby se znovu odrazila k předchozí linii odporu (nazývané také “linie krku”).

Pokud cena uzavře nad linií krku, očekává se prodloužený pohyb vzhůru, jehož délka se rovná celkové výšce mezi linií krku a spodní úrovní. Zdá se, že XRP je blíže k úplnému provedení patternu, jak ukazuje graf níže.

XRP Nastavení dvojitého dna ve hře. Zdroj: Zdroj: TradingView

XRP/USD vytvořil 22. června první dno na úrovni 0,65 USD a odrazil se směrem k rezistenci na úrovni 0,75 USD. Znovu klesl, aby zaregistroval druhou úroveň dna na úrovni 0,51 USD, po níž následoval další ústup směrem k rezistenci 0,75 USD a následné proražení.

Jinými slovy, XRP má slušnou šanci otestovat 1 dolar jako ziskový cíl formace dvojitého dna.

Ve skutečnosti výzkum provedený Samurai Trading Academy ukazuje, že že dvojité dno má 78,55% úspěšnost.

Na druhé straně, XRPdenní ukazatel relativní síly (RSI) upozornil na její prozatímní nadměrné ocenění. Při hodnotě 72,29 se ukazatel RSI nacházel o dva body v překoupené oblasti, což naznačovalo nadcházející období výprodeje.

Fundamenty

XRP cena vzrostla o 77,39% na 0,91 USD poté, co v červenci 20 dosáhla dna na úrovni 0,514 USD.

Většina jejích zisků přišla v návaznosti na celoplošnou rallye na trhu, kterou vedla euforie obklopující Ethereumvýznamnou aktualizací softwaru.

Směnný kurz ETH/USD vzrostl o 89,13% na 3235 dolarů poté, co dosáhl dna ve stejný den jako XRP, 20. července, na 1 718,41 USD. V důsledku toho se zdá. XRP pouze sledovala trend na kryptotrhu, a to díky své pozitivní korelační účinnosti 0,69 s etherem (ETH), podle údajů o 30denním průměru. shromážděných na . CryptoWatch.

Aktualizace SEC vs. Ripple

V poslední sérii událostí se Komisi pro cenné papíry Spojených států (SEC) nepodařilo předat interní dokumenty navzdory dvěma příkazům soudkyně Sarah Netburnové na žádost žalované společnosti Ripple Labs.

Společnost Ripple Labs podala na začátku června návrh, aby SEC přiměla k předání interní komunikace týkající se. XRP’konkurenčních kryptoměn. Bitcoin (BTC) a Ether. Netburn návrh schválil, ale SEC nedodal jediný dokument.

Finanční kanály poznamenal že Netburn může nařídit peněžité sankce proti SEC za nedodržení soudního příkazu. Ba co víc, může dokonce zamítnout žalobu amerického regulátora cenných papírů proti společnosti Ripple Labs, pokud by tato nadále nespolupracovala.

Související: Komise pro cenné papíry a burzy chce od společnosti Ripple “terabajty” komunikace ve službě Slack

Mezitím předseda SEC Gary Gensler ve své odpovědi senátorce Elizabeth Warrenové tvrdil. že jeho způsob určení, zda je kryptoaktivum cenným papírem či nikoli, je jasný, a dodal, že:

“Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) využila a nadále bude využívat naše pravomoci, jak jen to půjde. […] Ještě jsme žádný případ neprohráli.”

Připadá mi to legrační Poukázal na to, že ještě žádný případ neprohráli. To proto, že většina z nich nemá kapitál nebo není ochotna riskovat vše, aby pokračovala ve zmanipulovaném boji. Bohužel pro @SECGov potkali se s @Ripple

– JIM MARSHALL XRP (@jimmars74259096) 11. srpna 2021

Soudní proces SEC vs. Ripple, který začal v prosinci 2020, poškodil XRPjejí investiční vyhlídky. XRP’s klesla za měsíc o téměř 80 % (na 0,168 USD). Čelí také vyřazení z obchodování na regulovaných burzách, včetně Coinbase, Bitstamp, Crypto.com, Okcoin, Wirex a dalších.

Názory a stanoviska zde vyjádřené jsou výhradně názory autora a nemusí nutně odrážet názory společnosti Cointelegraph. Každý investiční a obchodní krok zahrnuje riziko a při rozhodování byste měli provést vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/xrp-price-chart-double-bottom-puts-next-bullish-target-at-1

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách