Průvodce » XRP cena klesne na nová minima vs. Bitcoin pokud se hraje tento slavný vzor grafu

XRP cena klesne na nová minima vs. Bitcoin pokud se hraje tento slavný vzor grafu

XRP cena klesne na nová minima vs. Bitcoin pokud se hraje tento slavný vzor grafu

Zvlnění nativního tokenu blockchainu XRP by mohl způsobit plnou medvědí cenu Bitcoin (BTC), podle klasického technického indikátoru.

Dabovaný jako Hlava a ramena (H&S), vzorec se vyvíjí, když aktivum tvoří tři vrcholy na společné základní linii. Vnější vrcholy, známé jako Ramena, jsou výškově blízké, zatímco prostřední, nazývaný Hlava, je nejvyšší.

Vzor H&S je dokončen, když se aktivum zlomí pod podporu svých základních linií, s vysokými objemy, což potvrdí negativní průlom. Takzvaný výstřih také slouží jako nejběžnější vstupní bod pro medvědí obchodníky, protože se zaměřují na hlubší nižší úrovně. Ačkoli ne pokaždé, cíl zisku modelu H&S se rovná vzdálenosti mezi nejvyšším bodem vzoru a jeho výstřihem.

Vždy nízko dopředu

Peter Brandt, generální ředitel společnosti Factor LLC, globální obchodní firmy, kterou založil v roce 1980, vidí XRP/ BTC nástroj malování vzoru H&S. V tweet zveřejněn začátkem pátku, Brandt vyvolal spekulace, že medvědí indikátor může vyzvat token zvlnění, aby se změnil na „přílivovou vlnu“ proti Bitcoin. Obchodník s veterány dodal:

“Dokončení [H&S pattern] nastaví [XRP/BTC] zaměřte se na minima všech dob. “

XRP se zlomil pod výstřihem H&S se silnými objemy. Zdroj: TradingView.com, Peter Brandt

Celková vzdálenost mezi vrcholem vzoru H&S a jeho základními liniemi se pohybuje kolem 1794 satoshi. Mezitím se podpora výstřihu shoduje s 2120 satoshi. Proto je cíl zisku v XRPPřípad / BTC je (2120 – 1794), tj. 326 satoshi.

Úrovně podpory dopředu

Ale jako XRP/ BTC se blíží svým rekordně nízkým úrovním, dvojice by i tak musela projít řadou silných úrovní podpory.

XRP testuje 200denní jednoduchý klouzavý průměr jako svoji první linii podpory. Zdroj: TradingView.com

The XRP/ Směnný kurz BTC se odrazil od podpory 200denního jednoduchého klouzavého průměru (200denní SMA; šafránová vlna) na 1 696 satoshi. Pokud by se pár udržel nad vlnou, je pravděpodobnost opakovaného testování výstřihu H&S kolem 2120 satoshi vysoká. Mezitím by uzavření nad 2120 satoshi zneplatnilo strukturu H&S.

Na druhou stranu odhalení porušení pod 200denní SMA XRP/ BTC na další linii podpory poblíž 1 555 satoshi. Úroveň přispěla k tomu, že se dvojice v listopadu 2020 zvýšila o více než 170%. Jeho objemový profil nicméně vykazuje slabší obchodní aktivitu v nedávné historii, což zvyšuje možnosti, že nebude schopen zvládnout silné objemy prodeje jako únik H&S zrychluje.

Poslední linie obrany, podle indikátoru Volume Profile, sedí na 847 satoshi, což je více než dvakrát nad cílem zisku H&S 326 satoshi.

XRP/AMERICKÝ DOLAR

Oproti americkému dolaru XRP pokračovala v trendech nižších ve své měsíce staré sestupné struktuře kanálu a zároveň slibovala krátkodobé příležitosti vzhůru.

XRP se odrazila od podpory svého nižšího sestupného kanálu 22. června. Zdroj: TradingView.com

The XRP/ USD po otestování trendové linie podpory kanálu 22. června vzrostl až o 44,53%. Pohyb páru do kopce způsobil, že testoval 0,69 USD jako svůj prozatímní odpor, protože býci mířili na prodloužený tlak směrem k 0,78 USD.

Související: Cenová analýza 6/23: BTC, ETH, BNB, ADA, XRP, DOGE, DOT, UNI, BCH, LTC

$XRP

Získání 0,63 USD je skvělé, ale skutečným testem bude 0,79 USD.

Uvidíme, jestli $ BTC umožňuje, aby se cena v krátkodobém horizontu dokonce přiblížila 0,79 USD … pic.twitter.com/PhHR7OJCQQ

– Posty (@PostyXBT) 25. června 2021

Úroveň 0,69 $ sloužila jako rezistence mezi listopadem 2020 a dubnem 2021. Mezitím byla úroveň 0,78 $ omezena XRP/ USD z rozšiřování své nevýhodnosti v průběhu května 2021.

Názory a názory zde vyjádřené jsou výhradně názory autora a nemusí nutně odrážet názory webu Cointelegraph.com. Každý investiční a obchodní tah zahrnuje riziko, měli byste při rozhodování provést vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/xrp-price-will-fall-to-new-lows-vs-bitcoin-if-this-famous-chart-pattern-plays-out

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách