Průvodce » Výbuchy generálního ředitele Ripple Dogecoin pro „inflační dynamiku“

Výbuchy generálního ředitele Ripple Dogecoin pro „inflační dynamiku“

Výbuchy generálního ředitele Ripple Dogecoin pro „inflační dynamiku“

Generální ředitel společnosti Ripple, která stojí za XRP kryptoměna, není příznivcem digitální měny založené na meme Dogecoin (DÓŽE).

Brad Garlinghouse věří, že DOGE není dobré pro trh s kryptoměnami kvůli jeho údajné „inflační dynamice“ a neomezené nabídce.

Globální inflace je hnací silou Bitcoin’s (BTC) cena vyšší, ale má varování pro Dogecoin fanoušci, Garlinghouse argumentoval v úterním panelu moderovaném CNBC na akci Fintech Abu Dhabi.

“Vlastně o tom nejsem přesvědčen, myslím, že poněkud kontroverzně.” Dogecoin je dobré pro kryptotrh. Dogecoin má sama o sobě nějakou inflační dynamiku, kvůli které bych se zdráhal ji držet,“ řekl generální ředitel Ripple.

Garlinghouse si toho všiml Dogecoin nemá žádný pevný limit na celkovou nabídku coinů v oběhu, čímž se velmi liší od některých hlavních kryptoměn, jako je např. Bitcoin, která je omezena na 21 milionů coinů.

“Bylo to postaveno jako vtip, pak to získalo impuls od některých vysoce postavených lidí, jako je Elon Musk,” dodal Garlinghouse.

Přestože je Garlinghouse skeptický ohledně DOGE, je stále optimistický ohledně trhu s kryptoměnami obecně.

Můj osobní názor na dogecoin stranou 😉 Myslím, že v tomto odvětví bude mnoho vítězů. Jsem optimistický, pokud jde o celkovou dynamiku kryptoměn pro rok 2022 s jasností regulace a pokrokem ve Spojeném království, Singapuru, Spojených arabských emirátech, Japonsku a dalších. 2/2 https://t.co/D42UX3dm4m

— Brad Garlinghouse (@bgarlinghouse) 23. listopadu 2021

Dogecoin je kryptoměna založená na memu Shiba Inu, která byla spuštěna jako vtip již v roce 2013. Digitální měna začínala s limitem nabídky 100 miliard coinů, který dosáhla v polovině roku 2015. Od té doby, Dogecoin byla přepnuta tak, aby poskytovala neomezenou zásobu a zároveň omezovala odměnu 10 000 DOGE za blok, aby udržela inflaci pod kontrolou.

DOGE se v roce 2021 stala jednou z nejúspěšnějších kryptoměn a začátkem tohoto roku se dostala do seznamu 10 největších kryptoměn podle tržní kapitalizace. V době psaní tohoto článku je DOGE 10. nejhodnotnější digitální měnou, obchodování na 0,22 USD, což je o více než 6 000 % více než za poslední rok.

Hodně z DogecoinÚspěch společnosti byl zjevně spojen s podporou generálního ředitele společnosti Tesla Elona Muska, který začal aktivně propagovat DOGE na Twitteru v roce 2020.

Dogecoin graf všech dob. Zdroj: CoinGecko

Související: Tesla naznačuje, že může brzy obnovit podporu pro platby kryptoměnami

Musk v poslední době i nadále hodně tweetoval o DOGE Dogecoinproblémy související s výběrem na Binance v pondělí přímo generálnímu řediteli burzy Changpeng Zhao. Podle Binance byl přetrvávající problém způsoben „technickým problémem během nedávného procesu upgradu, který způsobil, že staré transakce byly znovu odeslány 1 674 uživatelům.

generální ředitel řekl že nepoužívá Binance, přestože v jednu chvíli zkoušel výměnu „ale registrace byla příliš mnoho obručí na to, aby přeskakovali.“
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/ripple-ceo-blasts-dogecoin-for-inflationary-dynamics

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách