Průvodce » „Vedlejší úkoly“, sponzorství a e-sporty, protože protokoly DeFi uvažují o získávání uživatelů

„Vedlejší úkoly“, sponzorství a e-sporty, protože protokoly DeFi uvažují o získávání uživatelů

„Vedlejší úkoly“, sponzorství a e-sporty, protože protokoly DeFi uvažují o získávání uživatelů

Jedním z nejvíce neodstranitelných problémů v decentralizovaném financování (DeFi) může být snaha o ekosystémy, protože rostoucí počet protokolů začíná být kreativní v jejich úsilí o reklamu a dosah.

Automatizovaný tvůrce trhu Uniswap v úterý oznámila spolupráci s týmem skupiny esports Secret. Financováno Uniswap Grantový program, Uniswap vůle stát se oficiální sponzor týmu výměnou za 112 500 $. V příspěvku na blogu s oznámením Team Secret uvedl, že to bude „vývoj exkluzivního obsahu a aktivace esportů“ pro Uniswap komunita, stejně jako pomoc Uniswap dosáhnout nové uživatelské základny.

tým Secretcesta na Měsíc

Jsme rádi, že můžeme přivítat našeho nového partnera @Uniswap do Secret Fam!

UniswapDecentralizovaná technologie připravuje půdu pro světlejší budoucnost kryptoměny. Pro HODLery a ty, kteří si podávají papíry, vede finále 2: 0

https://t.co/HF1vCHAbii pic.twitter.com/6nNZvGeP31

– Tým Secret (@teamsecret) 1. června 2021

“Poprvé v historii DAO sponzoruje tým esportů?” Nebude poslední, “ čte popis výdajů na Uniswapstránka s granty.

Uniswap není jediným projektem, který hledá nekonvenční způsoby stimulace růstu. Dříve v úterý platforma pro sledování a správu DeFi Zapper představila systém odměn „pátrání“, aby si uživatelé mohli vyzkoušet různé funkce. Současným každodenním úkolem je otevřít web, zatímco týdenní úkoly se zaměřují na přidávání / odebírání likvidity z protokolů a vytváření swapů na aktiva. Dokončení úkolů poskytuje uživatelům zkušenosti, které lze nakonec použít k „zvýšení úrovně“ a získání nefunkčních tokenů (NFT).

„Cílem je zpřístupnit DeFi. Financování bylo tradičně vždy považováno za něco strašně nudného,“ řekl zakladatel společnosti Zapper Seb Audet. Pokračoval:

„Většina lidí se zapojila do přesvědčení, že je to příliš komplikované a není to nejvíce vzrušující věc. Chceme tento scénář převrátit. Tím, že máme něco zábavnějšího, také ho zpřístupňujeme.“

Tento systém připomíná Rabbithole, startup navržený tak, aby stimuloval hlubokou účast s protokoly DeFi. Na konci roku 2020 celkový počet adres, které interagovaly s protokolem DeFi, prolomil 1 milion, ale zakladatel Rabbithole Brian Flynn varoval před interpretací čísla jako znamení rychle rostoucí uživatelské základny.

„Realita je taková, že počet jedinečných uživatelů je pouze 10–15%. To je skutečná metrika, na které záleží, “řekl Flynn Cointelegraph.

Iniciativy z Uniswap a Zapper prokazují, že se projekty útočí na hledání uživatelů. Protokoly jako Uniswapzejména mají obrovské tokeny, které lze nasadit, a komunitu účastníků decentralizované autonomní organizace (DAO), kteří mohou doporučit iniciativy – jeden neúspěšný návrh na UniswapFóra pro správu byla nákup reklamy Super Bowl.

Zatímco reklamní spoty v hlavní době mohou být cestou, mnoho projektů hledá menší sponzorství a cílené umístění. Publikace zaměřená na DeFi The Defiant nedávno odhalila Aave převzetí pozadí a Uniswap je sponzorem podcastu Bankless DeFi.

A jé … @AaveAave duchové všude kolem!

pic.twitter.com/JY1DFlKGfK

– The Defiant (@DefiantNews) 1. června 2021

To vše je součástí širšího úsilí, aby byla DeFi dostupnější, srozumitelnější a přívětivější.

„DeFi se potýká, protože při vstupu je tolik tření. Je tu spousta DeFi žargonu + musíte se naučit všechny základy web3 (připojení peněženky, benzinu, zrušení transakcí atd …),“ řekl Audet. „Chceme s tím pomoci tím, že bude zábavnější a proaktivnější. Učení by nemělo být tak náročné.“
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/sidequests-sponsorships-and-e-sports-as-defi-protocols-ponder-user-acquisition

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách