Průvodce » Uniswap v3 předjíždí SushiSwap podle objemu, tento měsíc překoná v2

Uniswap v3 předjíždí SushiSwap podle objemu, tento měsíc překoná v2

Uniswap v3 předjíždí SushiSwap podle objemu, tento měsíc překoná v2

Přes vypuštění do Ethereum mainnet jen před dvěma týdny, Uniswap v3 již předběhl SushiSwap se umístila jako druhá největší Ethereum- decentralizovaná směna založená na objemu obchodu.

20. května Ryan Watkins z agregátoru krypto dat Messari poznamenal, že v3 hostil 81% objemu hostovaného v2 během 24 hodin dříve tento týden.

Výzkumník sdílel údaje, které ukazují, že k 16. květnu v3 zpracoval o 15% více týdenního objemu než hlavní Ethereum- na základě DEX SushiSwap, překonal 5,6 miliardy Sushi s 6,5 miliardami $. 0x za sebou SushiSwap s 3 miliardami dolarů, následovaná křivkou s 1,9 miliardami dolarů a Balancer s 1,2 miliardami dolarů.

Včera Uniswap V3 dosáhla 81% objemu jako Uniswap V2.

To vše bez pobídek k likviditě, pasivních LP manažerů nebo dokonce jeho brzkého nasazení vrstvy 2. pic.twitter.com/L93wExSKHZ

– Ryan Watkins (@RyanWatkins_) 19. května 2021

Vzhledem k tomu, že se v3 dostává na dosah denního objemu v2, přestože drží pouze 15% z celkové uzamčené hodnoty neboli TVL, zdá se, že v3 realizuje své poslání zvýšit efektivitu kapitálu.

Watkins poznamenal, že v3 je jediný automatizovaný tvůrce trhu, který každý den převádí více než 100% ze svých 900 milionů dolarů TVL a překonává své soupeře o více než 400%. Obrat V3 se rovná 104% TVL platformy, Uniswap v2 je na druhém místě s 20%, za ním následuje SushiSwap s 16%, Bancor s 6% a Balancer s 5%.

Kombinovaný podíl na trhu v2 a v3 naznačuje Uniswap nyní představuje více než 60% ze všech Ethereum- na základě DEX obchodu.

Uniswap zakladatel Hayden Adams, tweetoval, že denní objem v3 vzrostl na 3,3násobek svého 900 $ TVL uprostřed včerejšího šíleného krachu, který viděl Bitcoin otestujte podporu na zhruba 30 000 USD, při zpracování v3 více než 2,6 miliardy $ v hodnotě obchodů za 24 hodin – překonal svůj předchozí rekord o více než 1 miliardu USD.

Adams dodal, že škálování druhé vrstvy je dalším krokem v3 ke snížení poplatků pro uživatele.

2 /

Poptávka a hodnotová rekvizita defi jsou v tomto okamžiku zcela jasné

A tak jsou další kroky – škálování L1 a L2, které podpoří více uživatelů při současném snížení poplatků

– Hayden Adams (@haydenzadams) 20. května 2021

Uniswap Zpočátku se zdálo, že objem v3 byl podpořen spekulativním šílenstvím psích tokenů, které se na začátku května krátce zmocnilo trhů, přičemž párování Ether / Shiba Inu ($ SHIB) se stalo dominantním párem v3 podle generovaných poplatků a celkového počtu obchodů a třetího týdenní objem pět dní po spuštění platformy. Akita Inu ($ AKITA) a Dogelon Mars ($ ELON) se také umístily na pátém a šestém místě podle celkového počtu obchodů.

SHIB od té doby klesl na hodnost sedmý podle objemu a třetí podle generování poplatků je však stále polovina nejlépe hodnoceného párování v3 podle týdenního počtu obchodů.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/uniswap-v3-overtakes-sushiswap-by-volume-on-track-to-surpass-v2-this-month

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách