Průvodce » Uniswap převrátí Bitcoin na denních příjmech … a je to působivější, než si myslíte

Uniswap převrátí Bitcoin na denních příjmech … a je to působivější, než si myslíte

Uniswap převrátí Bitcoin na denních příjmech ... a je to působivější, než si myslíte

Uniswap překonal Bitcoin z hlediska generování denního poplatku po dva dny po sobě.

Flippening poplatků sledoval blogger kryptoměnového průmyslu Evan Van Ness s odvoláním na čísla z webu CryptoFees, který porovnává denní poplatky generované špičkovými blockchainovými sítěmi.

Uniswap se zcela převrátil #Bitcoin v poplatcích

Nepřekvapilo by mě, kdyby tržní stropy byly

1) $ ETH
2) $ UNI
3) $ BTC

v budoucnu. pic.twitter.com/iNUe7Jmw9c

– Evan Van Ness (@evan_van_ness) 11. května 2021

Uniswap zakladatel Hayden Adams byl rychlý příspěvek o milníku:

“Uniswap Poplatky v2 LP nakonec prošly Bitcoin síťové poplatky v průměru za 7 dní. Bylo by ještě vyšší, kdyby [cryptofees] sledováno v3, “

V době psaní to web hlásil Uniswap za posledních 24 hodin vygeneroval poplatky ve výši 7,1 milionu USD ve srovnání s Bitcoin4,6 milionu dolarů.

I když milion kritiků okamžitě ukázal na vysoké poplatky za plyn Uniswap protože byl odpovědný, Adams poukázal na to, že příjmy byly ve skutečnosti výměnou poplatků placených poskytovatelům likvidity spíše než poplatků za plyn. Ve skutečnosti řekl, že poplatky za plyn v ETH byly generovány Uniswap jsou exponenciálně vyšší než Bitcointransakční poplatky.

Jedná se o výměnu poplatků placených LP

Ne Ethereum síťové poplatky placené Ethereum horníci (vysoké poplatky, které lidi trápí)

– Hayden Adams (@haydenzadams) 11. května 2021

Uniswap nyní převrátil Bitcoin dva dny po sobě za poplatky poskytovatele likvidity podle stavu. Sedmidenní průměr decentralizované burzy je nyní také vyšší než Bitcoins 5,9 miliony USD ve srovnání s 5,3 miliony USD

nicméně Ethereum byla ulice před oběma Uniswap a Bitcoin s denním počtem poplatků téměř 90 milionů dolarů kvůli rekordně vysokým nákladům na plyn.

Samostatně tweet, Uvedl Adams Ethereum škálování ve druhé vrstvě je velmi potřebné, protože uvádí, že dnes Uniswap samotní uživatelé utratili kolem 42 milionů dolarů za poplatky za plyn a dodali: „to je téměř 5násobek toho, za co byly utraceny Bitcoin síťové poplatky během stejného období “.

Z místa se ozval příval stížností Uniswap uživatelé, když byla verze 3 zavedena 5. května, protože poplatky za plyn se zdály být ještě vyšší než předchozí iterace platformy. Brzy bude spuštěna verze druhé vrstvy založená na Optimismu.

Průměrné ceny plynu vzrostly podle rekordně vysoko na 68 $ Bitinfocharts. Eth Gas Stanice je hlášení že náklady na plyn pro složitější operace, jako jsou inteligentní kontrakční interakce nebo výměny tokenů DEX, jsou v současné době vyšší než 200 $.

Mnoho respondentů Adamova tweetu se zeptalo, kdy bude zavedeno škálování druhé vrstvy Uniswap. YouTuber Lark Davis byl mezi nimi a uvedl:

“Skvělé, teď implementujte nějaké měřítko vrstvy 2, aby.” Uniswap je ve skutečnosti použitelný pro jiné než bohaté uživatele. Polygon je připraven a čeká. Aave„Curve, Sushi, Pool together all on it. Optimismus zbývá měsíce. Proč čekat?”

Optimismus však může být blíže, než si mnozí uvědomují u projektů na bílé listině, včetně Uniswap. Další povolený projekt DeFi, Synthetix, právě dokončil upgrade umožňující obchodování s Optimismem, ačkoli není k dispozici žádné potvrzení kdy to půjde žít.

pic.twitter.com/qTCoxj3dhk

– SynthaMan | Spartan.eth (@SNXified) 11. května 2021
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/uniswap-flips-bitcoin-on-daily-revenue-and-it-s-more-impressive-than-you-think

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách