Průvodce » Tři důvody, proč ten druhý Ethereum„za poslední týden napumpoval 130%

Tři důvody, proč ten druhý Ethereum„za poslední týden napumpoval 130%

Tři důvody, proč ten druhý Ethereum„za poslední týden napumpoval 130%

Ethereum Classic (ETC) si nadále udržuje svůj akční pokrok v parabolické ceně, který začal koncem března.

Data od agregátora kryptoměn Coingecko ukazují, že ETC je na vzestupu téměř 50% v posledním 24hodinovém obchodovacím období v době psaní.

20. kryptoměna podle tržní kapitalizace je v současné době historicky vysoko nad 76 USD.

Zdroj: TradingView

Prvním pravděpodobným důvodem této současné cenové akce je, že jde o pokračování pozitivního výkonu ETC od konce 1. čtvrtletí 2021.

Jak již dříve uvedl Cointelegraph, hlavní vidlice jako ETC a Bitcoin Hotovost (BCH) zaznamenala výrazné pohyby nahoru. ETC bylo důsledkem Ethereum tvrdé vidlice, které následovaly po neshodách ohledně nejlepšího postupu k nápravě debaklu decentralizované autonomní organizace z července 2016.

Maloobchodní humbuk také staví na ETC, zejména proto, že token je k dispozici ke koupi v populární obchodní aplikaci Robinhood. Objem online vyhledávání pro Ethereum Podle údajů z Google Trends je Classic na vrcholu.

Tento současný retailový humbuk lze připsat také tomu, že Ether (ETH) rozbil své historické maximum a poprvé překročil hranici 3 000 USD. Sentiment sociálních médií ve skutečnosti ukazuje na nováčkové držitele ETC s ohledem na „zelenou“ Ethereum„Mnohem levnější alternativa k ETH juggernautovi.

ETC také překonala ETH, pokud jde o meziroční cenové akční zisky, a to více než trojnásobně.

Robinhood podporuje pouze obchodování s Bitcoin, Bitcoin Hotovost, Dogecoin, Ethereum, Litecoin a…Ethereum Klasický

Myslím, že teď vím, kam budou směřovat peníze DOGE https://t.co/wH72c7Hi6O

– Barry Silbert (@BarrySilbert) 4. května 2021

Maloobchodní prodejci nejsou jedinými investory, kteří se rádi přidávají ke svým taškám ETC, protože také Grayscale vylepšuje své Ethereum Klasické vlastnictví. Stupně šedi Ethereum Classic Trust v současné době drží zhruba 711,6 milionu USD ve správě aktiv.

Pozitivní cenový výkon ETC v roce 2021 také nabízí určitou úlevu pro projekt sužovaný bezpečnostními problémy v roce 2020. Zelená Ethereum utrpěl několik 51% útoků s miliony dolarů v ETC sifonovaných z projektu.

S krypty jako ETC, BCH a Dogecoin (DOGE), který tiskne značné cenové zisky, se příběh alternativní sezóny stále buduje, zejména uprostřed BitcoinAktuální koktání (BTC). The Bitcoin dominance tržní kapitalizace je také na nejnižší úrovni od července 2018.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/three-reasons-why-the-other-ethereum-has-pumped-130-in-the-last-week

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách