Průvodce » Tezos rizika korekce pod rekordní hodnotu s růstem XTZ o 250 % od července

Tezos rizika korekce pod rekordní hodnotu s růstem XTZ o 250 % od července

Tezos rizika korekce pod rekordní hodnotu s růstem XTZ o 250 % od července

Nedávný cenový boom v Tezos Na trhu (XTZ) hrozí vyčerpání, protože vyvolává klasickou medvědí formaci.

Vzor, označovaný jako “vzestupný rozšiřující se klín”, se vyvíjí, když cena osciluje mezi dvěma vzestupnými, ale rozcházejícími se trendovými liniemi. Podle jeho tvůrce Thomas Bulkowski, tyto klíny vypovídají méně o vyčerpání nákupů a více o snaze prodávajících převzít kontrolu, tj. kupující mají tendenci ztrácet dominanci pokaždé, když se cena dotkne horní trendové linie.

Rally ceny XTZ o více než 250 % z minima 2,08 USD v červenci 2021 vedla k vytvoření vzestupného rozšiřujícího se klínu. V pondělí kryptoměna otestovala horní trendovou linii struktury jako odpor (kolem 7,5 USD), aby se podívala na prodloužený růstový pohyb směrem k předchozímu rekordnímu maximu 8,76 USD.

Denní cenový graf XTZ/USD s vzestupným rozšiřujícím se klínem. Zdroj: Zdroj: TradingView.com

Cena však korigovala a potvrdila silný prodejní sentiment v blízkosti rezistence klínu. Nyní hrozí, že se její korekce rozšíří směrem ke spodní trendové linii klínu (poblíž 5 USD), a to na základě podobných pullback pohybů zaznamenaných od července 2021.

Obecně platí, že u vzestupných rozšiřujících se klínových vzorců by cena měla nakonec prolomit pod spodní trendovou linii struktury a zaměřit se na nejnižší bod, tj. kolem 2,38 USD v roce Tezosv případě této ceny.

Cíl klínu XTZ/USD. Zdroj: Zdroj: TradingView.com

Centrální grafy poznámka že téměř 80 % výstupů z vzestupného rozšiřujícího se klínu je medvědí. Mezitím cena padá směrem k medvědímu cíli v šesti z deseti případů.

Fundamenty nesouhlasí

Přestože se XTZ potýká s podivným technickým nastavením, očekává, že si zachová býčí tendenci na základě Tezos’proof-of-stake přijetí blockchainu.

Nedávno americká skladatelka, rapperka a zpěvačka Doja Cat spustila svou sbírku nonfungible tokenů (NFT) na OneOf, digitálním trhu s uměleckými sběratelskými předměty, který běží na vrcholu blockchainu. Tezos blockchainu. Její oznámení se shodovalo s 42,65% vzestupem XTZ/USD během obchodní seance 9. a 10. září.

Doja Cat NFTs. Zdroj:

NFT se staly jedním z nejobchodovanějších obchodů letošního roku, přičemž hlavní konkurent společnosti OneOf, společnost OpenSea, vykázal v srpnu objem v hodnotě přibližně 3,4 miliardy dolarů.

Mezitím, Ethereum hostí většinu projektů NFT, ale vysoké transakční náklady se staly předmětem obav. V důsledku toho si mnoho nových projektů NFT vybírá Ethereum’levnější alternativy.

Například, Solana’nativní aktiv SOL vzrostl až na 825% z minima z 20. července, především díky úspěchu projektu Degenerate Ape Academy, NFT, následovanému rozhodnutím krypto burzy FTX Sama Bankmana-Frieda integrovat Solana na svou platformu NFT.

Podobné šílenství pomohlo v posledních sedmi dnech zvýšit poptávku po tokenech XTZ.

.@DojaCat udělal více pro #Tezos než téměř kdokoli jiný v tomto roce.

– Altcoin Daily (@AltcoinDailyio) 9. září 2021

Související: Další informace: Altcoin Roundup: Vysoké Ethereum Poplatky odstartují migraci likvidity na platformy 1. vrstvy.

Minulý měsíc, Tezos získala také podporu od evropských bank Crypto Finance Group, InCore Bank a Inacta. Tyto firmy oznámily . že budou používat Tezos’ DAR-1 token standard pro vydávání svých nativních tokenů.

Kromě toho společnost InCore odhalila své plány na spuštění institucionálních služeb pro ukládání, sázení a obchodování XTZ, což zvyšuje vyhlídky, že bohatí investoři budou chtít investovat do. Tezos token v blízké budoucnosti.

Názory a stanoviska zde vyjádřené jsou výhradně názory autora a nemusí nutně odrážet názory společnosti Cointelegraph.com. Každý investiční a obchodní krok zahrnuje riziko, při rozhodování byste měli provést vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/tezos-risks-correction-below-record-high-with-xtz-rallying-250-since-july

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách