Průvodce » „Strach“ Bitcoin protože sentiment na trhu kryptoměn klesá na nejnižší úroveň od dubna 2020

„Strach“ Bitcoin protože sentiment na trhu kryptoměn klesá na nejnižší úroveň od dubna 2020

„Strach“ Bitcoin protože sentiment na trhu kryptoměn klesá na nejnižší úroveň od dubna 2020

Bitcoin (BTC) a obchodníci s altcoiny jsou nervóznější než kdykoli po více než roce, protože klasický sentiment měřidlo signalizuje „strach“ je hnací silou trhu.

Podle Index kryptoměny a chamtivosti, obchodníci s kryptoměnami neměli od dubna 2020 takové chladné nohy ohledně tržního klimatu.

Březen 2020 se opakuje

Fear & Greed používá soubor faktorů k určení převládajícího sentimentu mezi účastníky trhu – a tedy tam, kde je pravděpodobný směr samotného trhu.

Kolísání cen může vést ke značným posunům v jeho hodnotách – jen před čtyřmi dny, 10. května, index měřil 72/100, což odpovídá „chamtivosti“, která je jádrem sentimentu.

Index kryptoměny a chamtivosti. Zdroj: Alternative.me

Rychle vpřed do pátku a po odmítnutí Tesly je zřejmý úplně jiný obraz Bitcoin kvůli údajnému poškození životního prostředí a velké výměně vidí Binance pozornost regulačních orgánů. V době psaní tohoto článku měřil Fear & Greed pouhých 26/100 – pevně v zóně „strachu“ a hraničící s „extrémním strachem“.

Naposledy byl index tak nízký jen několik týdnů po krachu mezi aktivy, který poslal BTC / USD na 3 600 $.

Jak však uvedl Cointelegraph, tentokrát Bitcoin Zdá se, že bouři přečkal a vedl „velmi dobře“ proti náporu likvidace prodejců a obchodníků.

„Pokud může akciový trh ustoupit globální pandemii, jsem si jistý Bitcoin může přežít tweet, “oblíbený obchodník Scott Melker shrnuto.

Bitcoin usiluje o návrat k „obvyklému stavu“

Analytici již zdůraznili známky oživení Bitcoin, zatímco některým altcoinům s velkou kapitalizací se podařilo úplně se vyhnout ponoření.

„Elonská skládka se nyní zotavuje,“ statistik Willy Woo deklaroval následovníkům Twitteru ve čtvrtek.

Woo zdůraznil příliv na burzy, které se obrátily k odlivu, protože obchodníci pravděpodobně buď koupili pokles, nebo koupili zpět po prodeji.

Stabilní zůstatkycoinů napříč burzami zároveň pokračují ve svém vlastním trendu, což poskytuje obrovskou potenciální likviditu v případě, že by býčí fáze znovu vstoupila na kryptotrhy.

Rafael Schultze-Kraft, spoluzakladatel on-chain analytického zdroje Glassnode, také poznamenal, že sazby financování se vrátily k jejich chování z doby před poklesem.

„To bylo rychlé: sazby financování se opět zvýšily kladně. Longs se vrátil k placení šortek,“ řekl komentoval na doprovodném grafu.

Bitcoin graf sazeb věčného financování futures. Zdroj: Rafael Schultze-Kraft / Twitter
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/fear-grips-bitcoin-as-crypto-market-sentiment-drops-to-lowest-levels-since-april-2020

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách