Průvodce » Soudce odmítá XRP hodlersova nabídka připojit se k SEC proti případu Ripple jako obžalovaní

Soudce odmítá XRP hodlersova nabídka připojit se k SEC proti případu Ripple jako obžalovaní

Soudce odmítá XRP hodlersova nabídka připojit se k SEC proti případu Ripple jako obžalovaní

V probíhající bitvě mezi technologickou firmou Ripple pro distribuovanou účetní knihu a americkou komisí pro cenné papíry (SEC) došlo k dalšímu zvratu.

V pondělí 4. října americký okresní soudce Analisa Torres rozhodl, že jednotlivci držící společnost XRP token nemůže vystupovat v pokračující žalobě Ripple jako obžalovaní.

Rozhodnutí přichází po řadě XRP držitelé tokenů si kladli za cíl zaslat briefy „přátel soudu“, které by jim umožnily připojit se k případu jako obžalovaní a podpořit Rippleho v jeho tvrzeních, že token neporušuje zákony o cenných papírech.

Soudce Torres to potvrdil XRP držitelé, kteří by se připojili k obleku, by podle něj „donutili SEC, aby proti nim podnikla donucovací opatření“ Zákon 360. Dodala, že by to také zpozdilo případ, ke kterému držitelé Ripple a tokenu vyzvali k rychlému vyřešení.

Soudce však rozhodl, že držitelé tokenů se mohou účastnit jako „amicus curiae“ – strana, která není zapojena do soudního sporu, ale soud jí umožňuje radit nebo poskytovat informace. Torres uvedl:

“Soud dospěl k závěru, že status amici vytváří správnou rovnováhu mezi umožněním pohybujícím se uplatnit svůj zájem v tomto případě a umožněním stranám zůstat pod kontrolou soudního sporu.”

Counsel for Ripple, Andrew Ceresney, řekl, že jsou s výsledkem spokojeni XRP držitelé, kteří nyní mohou „sdílet své smysluplné perspektivy se soudem“.

Návrh na intervenci podaný v březnu XRP držitelé tvrdili, že by ztratili miliardy, kdyby regulátor případ vyhrál. Rovněž zpochybnila tvrzení SEC o ochraně investorů.

“SEC tvrdí, že chrání investory, usiluje o údajné nedobytné zisky 1,3 miliardy dolarů od jmenovaných obžalovaných, ale tvrdí, že dnešní XRP může představovat neregistrované cenné papíry, SEC způsobila ztrátu přes 15 miliard dolarů XRP držitelé, “uvedl spis.

Příbuzný: XRP kupující zpět Ripple s odůvodněním, že se nejedná o cenný papír

V blogový příspěvek v září Deaton napsal, že to bylo nefér Ethereum má regulační „volný průchod“ pro svou počáteční nabídku mincí (ICO), zatímco Ripple je penalizován. Oběh XRP byla přísně kontrolována společností se sídlem v San Francisku, která stále drží přibližně 55% dodávek v úschově.

V an rozhovor 4. října, Ethereum spoluzakladatel Joseph Lubin vrátil úder a postavil se na stranu regulátora, když uvedl, že má oprávněné nároky vůči Ripple:

“[The SEC] může mít legitimní argumenty v případech, které jsou právě projednávány. Nevěřím, že se SEC snaží umlčet inovace. “Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/judge-rejects-xrp-hodlers-bid-to-join-sec-against-ripple-case-as-defendants

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách