Průvodce » Shiba Inu odskočí o 40% navzdory velkému prodeji velryb SHIB

Shiba Inu odskočí o 40% navzdory velkému prodeji velryb SHIB

Shiba Inu odskočí o 40% navzdory velkému prodeji velryb SHIB

Shiba Inu (SHIB) zahájila svou novou týdenní relaci na zelenou, když pokračovala v býčím retracementu z minima z minulého týdne 0,00002058 $.

Cena SHIB zaznamenala 11. den intradenní maximum 0,00002907 USD, což představuje více než 40% návratnost z pokračujícího trendu odskoku. Přitom Dogecoin-Inspirovaná kryptoměna meme sledovala prodloužený běh směrem k úrovni technické odolnosti poblíž 0,00002978 $, jak ukazuje graf níže.

Cenový graf SHIB/USDT 4H. Zdroj: TradingView

Prodloužená rallye dopředu?

Graf Shiba Inu také ukázal záměr obchodníků akumulovat tokeny SHIB, když jeho cena testuje exponenciální klouzavý průměr 20-4H (20-4H EMA; zelená vlna) jako podporu.

Například kryptoměna ve čtvrtek havarovala o více než 40%, protože adresy Shiba Inu v hodnotě 1 až 10 milionů SHIB zahodily podle údajů společnosti Santiment přes 31 miliard tokenů, největší za šest měsíců. Cena se však zotavila, když obchodníci začali hromadit tokeny SHIB poblíž 20-4H EMA.

Pokračující retracement Shiba Inu navíc vzalo v úvahu potenciální korelaci mezi 1 milionem až 10 miliony skládek adres SHIB a jeho cenou. Santiment poznamenal že cena Shiba Inu se odrazí pokaždé poté, co milionáři SHIB vyhodí své podíly, jak ukazuje níže uvedený graf.

Distribuce dodávek Shiba Inu. Zdroj: Santiment

To ukazuje záměr mikro obchodníků absorbovat masivní výprodeje.

Maloobchodní sentimentální měsíce

Bullish retracement na trhu SHIB se shodovalo s rostoucím počtem internetových dotazů na klíčové slovo „Shiba Inu“, podle Google Trends.

Webová data ukazují a růst v trendu Shiba Inu ve Spojených státech na 12měsíční úrokové časové období, což signalizuje vzrůstající retailový zájem. V 92 letech se tento trend blíží špičkovému skóre popularity 100, které bylo naposledy zaznamenáno ve druhém květnovém týdnu. To naznačuje, že více uživatelů internetu hledá informace o Shiba Inu.

Google hledá „Shiba Inu“. Zdroj: Google Trends

Nicméně internetovým dotazům na klíčové slovo „jak koupit Shiba Inu“ bylo ve stejném období pouze 18. Ve srovnání s předchozím týdnem však úrok vystřelil o 260%.

Příběh dvou indikátorů

Z technického hlediska se zdá, že nejnovější krok odrazu SHIB znehodnotil medvědí nastavení, o kterém Cointelegraph diskutoval v jednom ze svých předchozích reportáží.

Související: Shiba Inu je nyní top 20 kryptoměn s cenou SHIB prudce stoupající o 300% za 9 dní

Konkrétně cena SHIB se vymanila z býčího sestupného trojúhelníkového vzoru, když se uzavřela nad horní trendovou linií struktury s nárůstem objemu obchodování. Přestože útěk stále čeká na potvrzení, posílil vyhlídky na býčí pokračování.

Důvodem prodloužení vzhůru je provizorní býčí vlajka, která obvykle posílá cenu vyšší až o výšku předchozího pohybu vzhůru. Jinými slovy, útěk SHIB nad vzor býčí vlajky by mohl poslat jeho cenu na 0,00004713 $.

SHIB/USDT 4hodinový cenový graf s nastavením býčí vlajky. Zdroj: TradingView

Mezitím, pokud by cena sklouzla zpět do rozpětí vlajky, riskovalo by to reaktivaci sestupného nastavení trojúhelníku. Přitom může SHIB očekávat opravu směrem k 0,00002195 $, následovanou záporným útěkem směrem k 0,00001000 $.

Názory a názory zde vyjádřené jsou výhradně názory autora a nemusí nutně odrážet názory Cointelegraph.com. Každý investiční a obchodní tah zahrnuje riziko, měli byste si při rozhodování provést vlastní průzkum.




Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/shiba-inu-rebounds-40-despite-major-selling-by-shib-whales

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách