Průvodce » Ripple spustí „Liquidity Hub“ pro finanční firmy, které chtějí nabízet obchodování s kryptoměnami

Ripple spustí „Liquidity Hub“ pro finanční firmy, které chtějí nabízet obchodování s kryptoměnami

Ripple spustí „Liquidity Hub“ pro finanční firmy, které chtějí nabízet obchodování s kryptoměnami

Fintech společnost Ripple oznámila novou službu zaměřenou na finanční společnosti, která jim umožní nabízet obchodování s kryptoměnami zákazníkům.

Ripple odhalil službu Liquidity Hub v blogovém příspěvku z 9. listopadu, kde nabízí „krypto-první budoucnost“, ve které bude každá společnost muset mít strategii pro kryptoaktiva.

Nová služba se zaměří na podnikové klienty a poskytne jim přístup k digitálním aktivům od řady poskytovatelů, jako jsou burzy, tvůrci trhu a mimoburzovní (OTC) obchodní přepážky. Momentálně je ve fázi náhledu a bude spuštěn v roce 2022.

Liquidity Hub bude zpočátku podporovat Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ethereum Klasický, Bitcoin Hotovost a XRP s dostupností se liší podle geografické polohy podle oznámení.

Společnost plánuje v budoucnu rozšířit nabídku svých kryptoaktiv a zahrnout další tokeny včetně NFT.

Generální ředitel RippleNet Asheesh Birla řekl, že společnost používá tuto technologii získávání kryptoměn k podpoře svého produktu likvidity na vyžádání (ODL) již téměř dva roky. Dodal: „Naši zákazníci by chtěli mít přístup ke stejnému důvěryhodnému jednotnému kontaktnímu místu pro nákup, prodej a držení krypto aktiv, které podporuje naši vlastní rozsáhlou spolupráci s finančními institucemi.

První americká licence Bitcoin Společnost ATM, Coinme, je prvním partnerem pro alfa verzi Liquidity Hub.

Související: „Postupem času uvidíme, jak se trh NFT rozšíří,“ říká CTO Ripple David Schwartz

Ripple se také ponoří hlouběji do DeFi a oznámil plány na nabídku krypto sázkových a investičních služeb. Birla dodal, že je logické, že klienti budou po nákupu a držení chtít další generace služeb Ethereum.

6. listopadu Cointelegraph oznámil, že Ripple bude podporovat zabalené XRP (wXRP) na Ethereum síť umožňující držitelům jejího nativního tokenu interakci s protokoly DeFi.

Fintech firma se sídlem v San Francisku je stále zapletena do probíhajícího boje s Komisí pro cenné papíry a burzy. V poslední odbočce ságy má soudkyně Sarah Netburnová objednal společnosti vyhledávat a pořizovat obrazové a zvukové záznamy ze svých interních jednání pro důkazy ve věci.

Finanční regulátor žaluje společnost Ripple a její vedení za údajné získání více než 1,3 miliardy dolarů prostřednictvím neregistrované nabídky cenných papírů.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/ripple-to-launch-liquidity-hub-for-finance-firms-that-want-to-offer-crypto-trading

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách