Průvodce » Projekt digitálního umění spojuje ražbu a zemědělství

Projekt digitálního umění spojuje ražbu a zemědělství

Projekt digitálního umění spojuje ražbu a zemědělství

Nefungovatelné tokeny (NFT) získávají na popularitě jako ověřitelně originální digitální aktiva uložená na blockchainu. V některých případech tyto kusy digitálního umění přicházejí s docela statnou cenovkou, která odměňuje investory, kteří byli ochotni je držet po dlouhou dobu. Zatímco většina je držena, některé NFT jsou spáleny se záměrem zvýšit nedostatek dalších aktiv ve sbírce. Výsledkem je, že mnoho NFT není aktivně obchodováno a místo toho jsou nečinně drženy v peněžence, protože investor čeká na zvýšení hodnoty platformy. Akce srovnatelná s jednotlivci, kteří v osobním zádech drží mince. Z těchto důvodů byla likvidita často významnou výzvou pro NFT, které se již snaží vypořádat s nedostatečně rozvinutým ekosystémem.

V důsledku toho se stala otázka odborníků z oboru a nadšenců kryptoměn, jak můžeme zlepšit likviditu NFT?

Vzhledem k tomu, že NFT jsou tokenizovaná aktiva, jako tokeny, mohou být investována do kryptoměnového projektu vytvářejícího hodnotu nebo teoreticky do aktiva, které může generovat pravidelný tok příjmů. Tento koncept, obecněji známý jako NFT farming, vyžaduje, aby byly NFT nebo jiná tokenizovaná aktiva převedena na „staking platformu“, kde by aktivu bylo možné přidělit správu a určit tokenomiku a vydanou odměnu.

Odměna je obvykle založena na schopnosti aktiva vyvinout pravidelný příjem, například licenční poplatky. Opět můžeme provést srovnání s úročenými spořicími účty, které ukládají fiat peníze, a odměňovat držitele bankovních účtů platbami přidanými k jejich zůstatku na účtu.

Tento systém nejenže poskytuje investorům potenciál pro výraznější odměny, ale v případě NFT výrazně urychluje rozvoj ekosystému digitálních aktiv.

Jedna platforma, jejímž cílem je dále omezit technologické bariéry vstupu mincí pro umělce, zjednodušit transakce a pomoci propojit nové publikum s digitálním uměním, je Umi Digital. Decentralizovaný umělecký projekt využívá Ethereum (ETH), Polkadot (DOT) a Sora (XOR) blockchainy, aby uživatelé mohli také využívat výhod NFT farming. Podle slov týmu je platforma popsána jako „projekt decentralizovaného financování a nefunkčních tokenových farem mezi řetězci“.

Kde se NFT setkávají se zemědělstvím

Umi Digital i nadále nabízí různé NFT od umělců ve snaze rozšířit jejich stávající trh a značku. Mezi nejpozoruhodnější funkce patří možnost sázet Umi NFT a další aktiva kryptoměny za odměny. Každý NFT má své vlastní schopnosti generující výnosy, které mohou pomoci zvýšit ceny získané při vsazení do jiných aktiv kryptoměny. Mezi nejnovější novinky této platformy patří digitální šimpanzi vytvoření vysoce kvalifikovaným japonským umělcem.

Další informace o Umi Digital tady

Při bližším pohledu na samotnou sbírku bude vyraženo pouze 20 z 20 šimpanzů ve sbírce, čímž bude veřejnosti zpřístupněno celkem 400 NFT. Spolu se sběratelským šimpanzem bude dárek od UMI Millions prostřednictvím Airdrop prvnímu kupujícímu. Přidání tohoto daru umožní majitelům zapojit UMI do jejich DApp pomocí jejich NFT. Říká se, že čipy NFT jsou přeplňovány turbodmychadlem, aby poskytovaly vyšší roční procentní výnos (APY). Tým za Umi Digital také věří, že vydání kolekce bude fungovat jako katalyzátor a hybná síla platformy. Vášniví sběratelé, kteří mohou odemknout kompletní sadu Digital Chimps, budou také moci odemknout další funkce.

V současné době jsou na testnet k dispozici jak likvidita, tak farmy NFT, přičemž spuštění Mainnetu je plánováno na blízkou budoucnost.

Cesta k tomu, stát se řetězovým agnostikem

Aby Umi Digital nadále podporoval nové umělce, usiluje o to, aby se stal agnostikem řetězce, poskytoval DApp a služby napříč více řetězci, včetně Polkadot, Matic, Binance Smart Chain a Sora. Podle jejich oficiálního plánu budou tyto iniciativy dokončeny spolu s vydáním sázení UMI a NFT, mincovny NFT a tržiště na Ethereum Mainnet, následovaný spuštěním DApp na Sora.

Prohlášení. Cointelegraph nepodporuje žádný obsah ani produkt na této stránce. I když se snažíme poskytnout vám všechny důležité informace, které bychom mohli získat, čtenáři by si měli udělat vlastní průzkum, než podniknou jakákoli opatření související se společností a nést plnou odpovědnost za svá rozhodnutí, ani tento článek nelze považovat za investiční poradenství.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/putting-nfts-to-work-digital-art-project-brings-minting-and-farming-together

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách