Průvodce » Pro decentralizaci, rychlost a nízké poplatky se průkopník v oblasti kryptoměn obrací na BSC

Pro decentralizaci, rychlost a nízké poplatky se průkopník v oblasti kryptoměn obrací na BSC

Pro decentralizaci, rychlost a nízké poplatky se průkopník v oblasti kryptoměn obrací na BSC

Poskytovatel řešení krypto plateb, který zavedl fakturaci předplatného založenou na blockchainu obchodníkům obtěžujícím kreditní karty, přechází na inteligentní řetězec Binance.

Společnost PumaPay byla průkopníkem plateb financovaných kryptoměnou pomocí svého protokolu PullPayment Protocol, série chytrých smluv, které otevírají použití flexibilních nástrojů pro fakturaci, jako jsou opakovaná předplatná a automatické dobíjení zůstatků účtu, které aktivně „vytahují“ platby od klientů. Tím, že odpadá potřeba žádat zákazníky, aby každý měsíc aktivně „tlačili“ krypto platby, dává online obchodníkům alternativu k vysokým poplatkům a omezujícím pravidlům společností poskytujících kreditní karty fiat, které byly dříve jediným zdrojem „nastavit to a zapomenout“ it ”platby.

Přechod od zaneseného a nákladného Ethereum síť provede transakce stokrát rychlejší a padesátkrát levnější než nyní, ale to je jen jedna část PumaPay v3, která bude plně aktivní ve třetím čtvrtletí roku 2021. Protokol třetí generace přidává fondy likvidity a automatizované swapy, čímž společnost pevně zohledňuje do světa decentralizovaného financování, uvedl generální ředitel PumaPay Yoav Dror.

„PumaPay v3 představuje novou éru plateb DeFi. V3 bude skutečným blockchainovým platebním řešením, které je silnou a konkurenceschopnou alternativou k Visa a Mastercard. PumaPay v3 bude především důkladnou ukázkou hodnoty úplné decentralizace. Jako skutečně peer-to-peer řešení konečně uděláme to, co mají dělat platební řešení založená na blockchainu: Odstraňte prostředníka a demokratizujte platby, “řekl.

Riziko krypto vs. kreditní karty

Zaměřený především na vysoce rizikové obchodníky, PumaPay PullPayment Protocol nabízí řešení Visa a Mastercard zdarma klientům, jako jsou společnosti zabývající se online zábavou, které mají velký problém se zpětnými zúčtováními – v podstatě klienti, kteří se přihlásí ke službě s měsíčním poplatkem a využívají ji , a poté zrušení oznámením své bance, že transakci neautorizovala. Stává se dost často, že „vysoce rizikové“ u „vysoce rizikových obchodníků“ ve skutečnosti odkazuje na zpětné zúčtování.

Nezměnitelné platby blockchainu tomu zabraňují – obchodník, který se může spoléhat na kreditní karty, mění hry. Nemusí ani žádat zákazníky, aby každý měsíc aktivně vytlačovali krypto platby, a to díky protokolu PullPayment Protocol, který umožňuje obchodníkům i zákazníkům přijmout mentalitu „nastav to a zapomeň na to“.

Více informací od PumaPay tady

PumaPay se samozřejmě nezaměřuje pouze na vysoce rizikové obchodníky. Společnost je však při řešení svých složitých problémů používá jako špičku, která pomůže kryptovým platebním řešením proniknout do širšího světa online a offline obchodování, kde se všichni obchodníci musí vypořádat s vysokými poplatky za kreditní karty a nepříznivými zásadami.

PumaPay v3 také poskytne své síti obchodníků flexibilitu přijímat mnoho tokenů podporovaných BSC – včetně stablecoinů – kromě vlastního tokenu PMA založeného na ERC-20. Žádná ze stran nebude vědět, který token druhá používá, a ani nebude muset vědět, zda je PMA do transakce vůbec zapojen. To usnadní klientům, kteří mohou používat běžněji dostupné mince. Rovněž ulehčí obchodníkům, kteří jsou nepříjemní při přijímání plateb v potenciálně volatilní kryptoměně.

Sdružování zdrojů

K dosažení tohoto cíle PumaPay vytvořil fondy likvidity párující PMA s ostatními kryptoměnami, které PumaPay plánuje podporovat na populárních decentralizovaných burzách. Díky své stávající síti obchodníků poskytujících spoustu transakcí PumaPay očekává, že proběhne spousta swapů.

První fond likvidity je pár PMA-BNB na burze PancakeSwap DEX, jehož cílem je do 1. července dosáhnout likvidity minimálně 2 milionů USD. Aby to PumaPay usnadnila, nabízí program odměn za tokeny 750 milionů PMA, přičemž první přispěvatelé získávají multiplikátory odměn. Bitcoin (BTC) a Tether nextcoin (USDT) jsou na řadě s cílem podpory do 3. čtvrtletí.

Nové fondy udržují tokeny PMA ve středu všech transakcí. Kromě toho se připojuje nový most Ethereum do inteligentního řetězce Binance usnadňuje přenos originálu Ethereum ERC-20 PMA tokeny a nové BSC ERC-677 PMA tokeny. Cílem je zajistit, aby celkové množství tokenů PMA v obou sítích zůstalo konstantní a rovné konečné dodávce – ochrana pozic původního Ethereum držitelé tokenů, protože ty jsou již uvedeny na několika hlavních burzách.

PumaPay v3 také představí kompatibilitu s peněženkami MetaMask a Binance a do konce roku plánuje nahradit svůj back-end distribuovanou sítí exekutorů. Zaúčtují transakce do blockchainu jménem obchodníků, kteří zaplatí malý poplatek. PumaPay stále nebude vybírat poplatky za transakce a obchodníci se mohou stát exekutory.

Kromě toho se uvažuje o tokenu správy. Konečným cílem PumaPay je koneckonců demokratizace plateb pomocí platebního protokolu bez povolení a blockchainu, který je zcela decentralizovaný.

Dozvědět se víc o PumaPay

Zřeknutí se odpovědnosti. Cointelegraph neschvaluje žádný obsah ani produkt na této stránce. I když se snažíme poskytnout vám všechny důležité informace, které bychom mohli získat, měli by si čtenáři před provedením jakýchkoli akcí týkajících se společnosti udělat vlastní průzkum a nést plnou odpovědnost za svá rozhodnutí, ani tento článek nelze považovat za investiční poradenství.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/for-decentralization-speed-and-low-fees-crypto-payments-pioneer-turns-to-bsc

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách