Průvodce » Případ Ripple s SEC „pravděpodobně“ dospěje k závěru v roce 2022, říká generální ředitel

Případ Ripple s SEC „pravděpodobně“ dospěje k závěru v roce 2022, říká generální ředitel

Případ Ripple s SEC „pravděpodobně“ dospěje k závěru v roce 2022, říká generální ředitel

Dlouhotrvající spor mezi technologickou firmou Ripple pro distribuované účetní knihy a americkou Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC) se podle generálního ředitele společnosti Ripple blíží ke konci.

Brad Garlinghouse zvýrazněno pokrok dosažený v případu „navzdory pomalému soudnímu procesu“. V rozhovoru pro CNBC předpověděl, že případ Ripple pravděpodobně skončí v roce 2022.

“Je jasné, že soudce klade dobré otázky,” řekl Garlinghouse a dodal, že “soudce si uvědomuje, že to není jen o Ripple; to bude mít širší důsledky.”

Minulý rok SEC obvinila Ripple z obvinění z prodeje nelicencovaných cenných papírů ve formě XRP tokenů od roku 2013. Ripple se proti nárokům ohradil s tím, že XRP by neměl být považován za cenný papír.

SEC tvrdila, že si toho Ripple mohl být vědom XRP by mohla být cenným papírem od svých právních poradců, než přistoupí k prodeji tokenů, a podala návrh na přístup k právnímu poradenství žalovaného. Soud návrh zamítl s odvoláním na privilegium advokáta a klienta.

Související: Ripple nastiňuje možný regulační rámec pro kryptoprůmysl v USA

V průběhu roku se vedoucí pracovníci společnosti Ripple podělili o poznatky o případu a jeho dopadu na podnikání. Garlinghouse uvedl, že expanze Ripple do asijsko-pacifického regionu nebyla žalobou SEC poškozena. Společnost také zvažuje možnou první veřejnou nabídku, jakmile bude případ vyřešen.

Podpora dorazila z XRP držitelé tokenů, kteří podali informace „přátel soudu“, což jim umožnilo připojit se k případu jako obžalovaní a podpořit Ripple v jeho tvrzení, že token neporušuje zákony o cenných papírech. Soudce však v říjnu rozhodl o této osobě XRP držitelé nemohou v probíhajícím soudním sporu Ripple vystupovat jako žalovaní.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/ripple-case-with-sec-to-likely-reach-a-conclusion-in-2022-says-ceo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách