Průvodce » Přední starosta NYC se zavazuje, že promění město na Bitcoin rozbočovač

Přední starosta NYC se zavazuje, že promění město na Bitcoin rozbočovač

Přední starosta NYC se zavazuje, že promění město na Bitcoin rozbočovač

Během téhož měsíce rozhovory o začínajícím hlavním městě kryptoměn ve Spojených státech posunuly své centrum z Miami do New Yorku. Červen zahájil horečnatým vzrušením nad tím největším Bitcoin (BTC) událost v historii, která se koná v Miami, a starosta města, Francis Suarez, podnikl řadu kroků k posílení své snahy, aby se Miami stalo nejlepším místem pro kryptoměny nejen na národní, ale i celosvětové úrovni.

Přestože se američtí vědátoři nyní zaměřují na závod starostů v New Yorku, současný vůdce demokratického kandidáta Eric Adams – alespoň na okamžik – ukradl Suarezovi a jeho plánům pozornost. V úterní volební noc, krátce po uzavření voleb pro primárek, Adamsi zastaveno:

“Slibuji ti: Za jeden rok – jeden rok – uvidíš jiné město.” […] Staneme se centrem vědy o životě, centrem kybernetické bezpečnosti, centrem samojízdných automobilů, dronů, centrem bitcoinů. Budeme centrem všech technologií. “

Ve městě známém svou drtivou většinou demokratických volebních výsledků je úspěšná kandidatura jako demokratického kandidáta považována většinou komentátorů za spolehlivou cestu k tomu, jak se stát skutečným starostou města, jakmile se v listopadu konají volby koncem tohoto roku.

Adamsův vůdčí status byl navíc upevněn brzy poté, co další kandidát, Andrew Yang – sám spolehlivý kryptoobhájce – připustil porážka po prvních výsledcích sčítání hlasů uvedeno že jeho soupeř vedl dobře. Během několika hodin Adams zdánlivě vytáhl slova z Yangových úst – doslova.

Jako starosta NYC – světového finančního kapitálu – bych investoval do toho, aby se město stalo centrem pro BTC a další kryptoměny.

– Andrew Yang (@AndrewYang) 11. února 2021

Související: Andrew Yang říká, že přemění NYC na Bitcoin náboje, pokud je zvolen starostou

Adams je bývalý policista a byl self-popsal „Konzervativní republikán“ na začátku své politické kariéry. Úspěšně to udělal poklepal velké dárcovské fondy se postavil jako krutý proti kriminalitě a zarovnaný s realitním průmyslem, a přitom apeluje na místní odbory, večírky a církve tím, že podněcuje svou věrnost „hodnotám, které mu vštípila jeho svobodná matka, když jako mladý muž zápasil s hladem a bezdomovectvím“.

Zatímco progresivci byli nepřekvapivě vysoce kritický Adamsova strategie měla také za následek zajištění toho, že Yang pokračoval připínáček že jo. Yangova nedávná politická historie byla intenzivní, včetně pověstného užšího výběru role obchodního tajemníka v kabinetu prezidenta Joe Bidena a vysoce postavené prezidentské kampaně, přičemž ani jedna z nich neskončila příznivě pro jeho fanoušky krypto komunity. Vzhledem k tomu, že Yang je nyní mimo soutěž starostů, to, co se mohlo zdát úderu pro průmysl, se stejně rychle ukázalo jako nadějná příležitost.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/nyc-s-mayoral-frontrunner-pledges-to-turn-city-into-bitcoin-hub

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách