Průvodce » Polkadot zahájit aukce parašutistů po hlasování o správě

Polkadot zahájit aukce parašutistů po hlasování o správě

Polkadot zahájit aukce parašutistů po hlasování o správě

Polkadot (DOT) stanovilo harmonogram debutování aukcí parašutistů na 11. listopadu po jednomyslném schválení členy rady pro správu řetězce blockchainu. Zprávy znamenají zásadní úspěch, protože splňují konečný základní technický prvek dokumentu publikovaného před pěti lety.

Parachainy jsou jedinečně výrazné blockchainové platformy vrstvy 1, které fungují bočně podél hlavní Polkadot kromě toho, že jsou připojeny k síti Polkadot Reléový řetěz. Jejich účelnou funkci lze sledovat v mnoha oblastech od decentralizovaných financí po chytré smlouvy.

Vystoupení na konferenci Sub0 jako zástupci společnosti Parity Technologies, Polkadot Zakladatelé Gavin Wood a Robert Habermeier to potvrdili Polkadot nyní disponuje technickými schopnostmi poprvé implementovat parašutiny, aukce a crowdloany.

Okamžitě reagoval návrh č. 118 pokynul člen správy a řízení Joe Petrowski, vyjadřující podrobnosti a doporučení pro nasazení.

První Polkadot Parachainová aukce počáteční dávky má začít 11. listopadu a bude pokračovat rychlostí jeden týdně po dobu pěti po sobě jdoucích týdnů až do konečné aukce 9. prosince.

Počáteční nabídkové období bude trvat dva dny, poté bude následovat pětidenní končící období. Dvě jedinečné vlastnosti návrhu tohoto aukčního plánu jsou na rozdíl od bezprostřednosti Kusamaonboarding projektu po aukcích, Polkadot aukce budou probíhat v tranzitu po dobu jednoho měsíce.

Kromě toho bude 75% kapacita projektů, které byly svědky na Kusumě, ve snaze o kvalitu nad kvantitou.

V rámci návrhu, a skutečně dále citovaného později v tomto článku, kanárská síť Kusama byly citovány tak, že mají pozitivní dopad na vývoj tohoto konceptu jak v abstraktním, tak v praktickém smyslu.

Kusama, sandboxová platforma určená pro vývojáře k experimentování s blockchainovými aplikacemi před jejich oficiálním spuštěním na Polkadot blockchain, nedávno implementoval úspěch 11 aukcí výherních slotů.

Navíc pochvalně téměř bezchybný proces Kusama oficiální zpráva také poznamenala, že 2,4 milionu KSM přispělo 49 000 unikátně aktivních adres během aukcí.

Cointelegraph se obrátil na Petera Maurica, vedoucího oddělení pro veřejné záležitosti v Parity Technologies, s žádostí o exkluzivní komentář k inspiraci za návrhem a také k potenciálnímu dopadu, který může mít implementace na Polkadot ekosystém:

“Kusama byla zahájena s cílem dát týmům budujícím jádro Polkadot protokol, parašutisté a jejich konstituující komunity příležitost k bitevnímu testování jejich techniky a týmů. Zatímco na cestě bylo několik kousků očekávaného chaosu, zkušenosti za posledních několik měsíců nasazení padáků na Kusama dali nám jistotu, že jsou připraveni na hlavní vysílací čas Polkadot. “

Příbuzný: Polkadot Peněženka Web3 Talisman uzavírá kolo financování 2,35 mil. USD

Pokračoval v diskusi o pozitivních dopadech, které bude mít implementace na Polkadot ekosystém říká:

„Toto je okamžik, na který všichni od té doby čekali Polkadot papír byl představen před více než pěti lety. Příslib parašutistů byl vždy základem toho, co Polkadot si klade za cíl dosáhnout: škálovatelné, přizpůsobitelné a skutečně decentralizované infrastruktury pro příští generaci protokolů vrstvy 1 ve formě těchto parašutistických sítí.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/polkadot-to-debut-parachain-auctions-after-governance-vote

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách