Průvodce » Otevřené zasedání SEC 2. prosince, které bude zahrnovat panelovou diskuzi o kryptoměnách

Otevřené zasedání SEC 2. prosince, které bude zahrnovat panelovou diskuzi o kryptoměnách

Otevřené zasedání SEC 2. prosince, které bude zahrnovat panelovou diskuzi o kryptoměnách

Americká komise pro cenné papíry a burzy nebo SEC, oznámil Středeční název nadcházejícího panelu o kryptoměnách pro poradní setkání pro investory z 2. prosince bude „Pomáháme zajistit ochranu investorů a integritu trhu tváří v tvář novým technologiím“. Dříve, 15. listopadu, Komise oznámil setkání bude přístupné veřejnosti. Panelisté a moderátoři se budou účastnit na dálku.

Program krypto panelové diskuse bude soustředit se o regulačním rámci pokrývajícím digitální aktiva, otázky struktury trhu a definování rizika ve vznikajících technologiích. Očekává se, že mezi další témata budou patřit blockchainové technologie, fondy ETF obchodované na burze a stablecoiny.

Polovina účastníků panelu má role specifické pro blockchain:

  • Ali Emdad, profesor a proděkan, Earl G. Graves School of Business and Management na Morgan State University a zakládající ředitel Centra pro studium blockchainu a finančních technologií
  • Tyrone Ross, CEO, Onramp Invest
  • Sydney Schaub, hlavní právní ředitel, generální právní zástupce a sekretářka společnosti, Gemini
  • Kristin Smith, výkonná ředitelka, The Blockchain Association

Zbytek panelu tvoří profesoři práva a odborníci na finanční trhy.

Část schůzky, která je věnována panelové diskuzi o kryptoměnách, bude probíhat od 10:45 do 12:45 EST. Úvodní poznámky k celému setkání začínají v 10:00 EST a budou vysílány na webu SEC.

Čtenáři mohou pravděpodobně předvídat otázky k tématům, jako je nedávné rozhodnutí SEC odmítnout schválení návrhu spotového ETF Jana VanEcka a povaha angažovanosti Komise v krypto společnostech, ale přesné otázky, které má panel projednat, nejsou veřejnosti zatím známy.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/sec-open-meeting-on-dec-2-to-include-crypto-panel-discussion

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách