Průvodce » Okresní pokladník v Illinois přijímá kryptografické dary v rámci nabídky na znovuzvolení

Okresní pokladník v Illinois přijímá kryptografické dary v rámci nabídky na znovuzvolení

Okresní pokladník v Illinois přijímá kryptografické dary v rámci nabídky na znovuzvolení

Holly Kim, pokladník v okrese Lake County v Illinois, se údajně stal prvním politickým kandidátem ve státě, který přijal kryptografické dary na kampaň.

Podle Chicago Tribune ve středu Kim nedávno. obdržel a $3 Litecoin (LTC) od Marka Tana, zakladatele společnosti T Capital Coin, která se zabývá správou investic a sídlí v Lake Forest.

Pokladník okresu Lake County, který se v roce 2022 chystá ke znovuzvolení, plánuje přijmout. Bitcoin (BTC) a mnoho populárních kryptoměn včetně etheru (ETH), Dogecoin (DOGE) a Dai (DAI).

Pro Kima přijímání kryptografických darů otevírá “novou hranici” pro podporu od technicky zdatných lidí a dodává: “Zdá se, že lidé chtějí dávat peníze.”

Kim, demokrat, je také nadšenec pro krypto a údajně se snažil využít své postavení bývalého správce v Mundeleinu k podpoře přijetí kryptoměn v obci.

Vzhledem k jejímu zájmu o kryptoměny má samozvaná “dlouholetá síť” v plánu držet kryptografické dary v očekávání možného cenového nárůstu na trhu.

Kryptoměny se na začátku roku těšily parabolickým ziskům v pokračování vzestupného trendu, který začal ve čtvrtém čtvrtletí 2020. Od května však ceny výrazně klesly a mnoho tokenů ztratilo více než 50 % své hodnoty.

Související: V roce 2017 se v USA uskutečnil první ročník soutěže o nejvýznamnější mince v oblasti mincí: Může politický fundraising prostřednictvím kryptoměn najít přijetí v hlavním proudu?

Ačkoli jsou kryptoměnové politické dary pravděpodobně neobvyklé, nejsou ve Spojených státech neslýchané. Federální volební komise skutečně legalizovala kryptografické příspěvky na politickou kampaň již v roce 2014.

Již v červnu Národní republikánský kongresový výbor – volební koordinátor Republikánské strany – oznámil plány na zahájení přijímání kryptografických darů. Bývalý uchazeč o prezidentský úřad USA Andrew Yang také přijímal krypto-dary během své kampaně již v roce 2020.

Několik státních a federálních legislativních aspirantů také přijalo kryptografické dary, často ve snaze povzbudit příspěvky od mladších technicky zdatnějších demografických skupin.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/county-treasurer-in-illinois-accepts-crypto-donation-in-reelection-bid

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách