Průvodce » Obchodní platforma vyhlašuje celosvětovou obchodní soutěž s cílem posílit její dopad na trh s deriváty

Obchodní platforma vyhlašuje celosvětovou obchodní soutěž s cílem posílit její dopad na trh s deriváty

Obchodní platforma vyhlašuje celosvětovou obchodní soutěž s cílem posílit její dopad na trh s deriváty

Zatímco někteří investoři udělali dobře nákup a prodej aktiv kryptoměny, smutnou skutečností je, že téměř 90% obchodníků přichází o peníze. Ke ztrátám obvykle dochází z několika důvodů. Může to být nedostatek znalostí pro začátečníky a pro středně pokročilé nebo pokročilé obchodníky může být nedostatek času na sledování trhu.

Aby to vyřešili, investoři často hledají kopírování obchodování. Kopírování obchodování umožňuje začátečníkům profitovat kopírováním jiných obchodů, čímž odpadá nutnost studovat trh. Středně pokročilejší nebo pokročilejší obchodníci mohou navíc využít výhod jednoduchosti, kterou tyto platformy nabízejí, a zkrátit tak čas strávený prohlížením grafů.

Uznávajíce toto, Bitget od té doby získal popularitu jako největší světová platforma pro kopírování kopií krypto derivátů, která podporuje futures a spotové obchodování. Za poslední tři roky platforma uvedla na trh tři stěžejní produkty, včetně smlouvy s marží USDT, kopírování jedním kliknutím a smlouvy na výměnu Quanto. Jejich platforma si společně klade za cíl poskytnout zákazníkům z celého světa liberální, konečný a spravedlivý obchodní zážitek a dodržovat poslání „Better Trading Better Life“.

Přestože byla platforma založena v Singapuru, společnost čelila fázi hyper-růstu s pokračující globální expanzí do Japonska, Jižní Koreje, Ruska, Indie, Malajsie, Filipín a mnoha oblastí Evropy. Tým od té doby vyhlásil svou vůbec první celosvětovou obchodní soutěž známou jako King’s Cup Global Invitational (KCGI), což je jedinečná příležitost pro investory prokázat své schopnosti.

Konkurence v globálním měřítku

Tato obchodní soutěž byla vyhlášena v reakci na rychlý rozvoj platformy jako globálního obchodu se záměrem přilákat více mezinárodních uživatelů, zvýšit povědomí o značce a dále jejich dopad v segmentu derivátů. Pozvánka k účasti na celosvětové soutěži je rozšířena na všechny obchodníky, kteří chtějí vyhrát digitální poklady.

Soutěž probíhá každoročně, přičemž letošním tématem je „Bránit Zemi před pixelovou invazí“. Spolu s tématem obsahuje oznámení pro obchodní soutěž příběh odehrávající se v éře éterické civilizace. Příběh jde do detailů, namaluje scénu vzdálenou šest světelných let, kde kvantová civilizace plánuje zahájit útok na Zemi při hledání lepšího životního prostředí.

V této době může nejpropracovanější zbraň transformovat entity na pixely, jakmile tato entita přijde do kontaktu s částicemi pixelů. Lidé vzhledem k situaci nemají jinou možnost, než bránit svou vlast. V důsledku toho se anti-pixelová koalice zahrnující řidiče závodních automobilů, herní mistry a další pokouší bojovat proti kvantové civilizaci.

Další poznatky z Bitgetu tady

S ohledem na tento příběh mohou detaily soutěže dále rozbít tým, který sdílel: „soutěž zahrnuje týmovou bitvu a individuální soutěž s celkovým prize poolem až 100 BTC“. Se záměrem „povzbudit pravidelnější a nové uživatele“ tým také zajišťuje „další akce, jako je shromáždění města, Lords Assembly, Airdrop pro všechny, loterie Lucky, bonus po soutěži a výhody Early Bird, které nabízejí celkem 5 milionů BGB. “

Týmová (teritoriální) bitva podrobněji rozdělí deset týmů s nejvyššími zisky. Prvních 7 kapitánů v pořadí příjmů bude také oprávněno obdržet přizpůsobený nefunkční token (NFT) představující křemík, zlato, Zemi, vítr, vodu, oheň nebo hrom. Uživatelé budou rozděleni do Super Leaders a SuperHeroes v individuální soutěži, jak je stanoveno podle žebříčku zisku.

Soutěžní období bude probíhat od 30. října do 20. listopadu v 10:00 (UTC+8). Zúčastnění uživatelé se však musí zaregistrovat mezi 20. říjnem a 4. listopadem v 10:00 (UTC+8).

Vytváření smluvních produktů

Vzhledem k tomu, že se platforma stále rozrůstá, je posláním společnosti Bitget kultivovat konkurenci derivátů a vytvářet nejlepší produkty. Jejich plán zdůrazňuje neustálé zaměření na tři hlavní smluvní produkty a současně zlepšuje inovace a uvádí na trh alespoň jeden inovativní produkt každý rok.

Kromě obchodní konkurence, jako je KCGI, vývoj produktů pomůže zajistit, aby Bitget globálně rozšířil svůj podíl na trhu, prováděl lokalizované operace v různých zemích a nadále posouval hranice blockchainové technologie.

Prohlášení. Cointelegraph nepodporuje žádný obsah ani produkt na této stránce. I když se snažíme poskytnout vám všechny důležité informace, které bychom mohli získat, čtenáři by si měli udělat vlastní průzkum, než podniknou jakákoli opatření související se společností a nést plnou odpovědnost za svá rozhodnutí, ani tento článek nelze považovat za investiční poradenství.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/a-trading-platform-announces-a-global-trading-competition-to-further-its-impact-on-the-derivatives-market

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách