Průvodce » Nová petice žádá kandidáta na předsedu SEC Garyho Genslera, aby podal žalobu na Ripple

Nová petice žádá kandidáta na předsedu SEC Garyho Genslera, aby podal žalobu na Ripple

Nová petice žádá kandidáta na předsedu SEC Garyho Genslera, aby podal žalobu na Ripple

Komunita Ripple zahájila novou petici za „zastavení války“ XRP.

Zakladatel kryptoměny a politiky Thomas Hodge začal petice Change.org zaměřená na kandidáta na předsedu Komise pro cenné papíry Garyho Genslera s žádostí o ukončení soudního řízení SEC proti Ripple, jakmile bude potvrzen jako předseda komise.

Oznámení novinky ve středu, Crypto & Policy vyzval Genslera, aby prošetřil potenciální motivy bývalého předsedy SEC Jay Claytona a jeho ředitele SEC pro podnikové finance Williama Hinmana pro „zvýhodňování“ Bitcoin (BTC) a éter (ETH) při ublížení XRP. Petice tvrdí, že Clayton a Hinman mohli mít finanční zájmy Bitcoin a ether:

“Zatímco Clayton a Hinman byli ve funkci, byli dotázáni, zda.” Bitcoin a Ether byly cenné papíry. Do záznamu řekli velmi jasně: ne, nejsou to cenné papíry, takže s nimi obchodujte. Oba na těchto veřejných prohlášeních vzali peníze od společností, které mají přímý nebo jasný nepřímý zájem. “

Hodge dále tvrdil, že Hinman „obdržela platby v milionech dolarů“ od právnické firmy Simpson Thacher, což je člen z Ethereum Enterprise Alliance. Petice tvrdí, že Hinman „inkasoval od firmy šeky“, zatímco firma vydělala poplatky za počáteční veřejnou nabídku čínského krypto těžařského giganta Canaan.

The XRP advokát nastínil nejistý regulační status altcoinu a uvedl, že Clayton strávil čtyři roky svého funkčního období, aniž by poskytl jasnou odpověď na to, zda XRP byla bezpečnost. Hodge pokračoval:

“Ale v poslední den ve funkci měl Clayton svůj SEC podaný masivní žalobu proti Ripple a tvrdil, že se prodal XRP jako nelegální neregistrovaná bezpečnost po dobu sedmi let. […] SEC tvrdil, že Ripple a všichni držitelé XRP to mělo vědět za posledních sedm let XRP byla jistota, když SEC sama opakovaně prohlásila, že to neví až do dne, kdy podala žalobu v prosinci 2020. “

V době psaní této zprávy online petice shromáždila přibližně 1 600 podpisů.

Jak již dříve oznámila společnost Cointelegraph, SEC podala žalobu na Ripple Labs, stejně jako na jejího generálního ředitele Brada Garlinghouse a spoluzakladatele Christiana Larsena 22. prosince 2020, přičemž XRP byla „nabídka neregistrovaných cenných papírů v hodnotě 1,3 miliardy USD.“

Uprostřed probíhající právní bitvy poskytl americký soud začátkem dubna společnosti Ripple Labs přístup k dokumentům SEC o definování kryptoaktiv jako cenných papírů.

Začátkem tohoto týdne cena za XRP překročil hranici 1 $ poprvé od března 2018. Nejnovější cenový milník je stále daleko od svého historického maxima nad 3 $ zaznamenaného v lednu 2018.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/new-petition-asks-sec-chair-nominee-gary-gensler-to-drop-ripple-lawsuit

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách