Průvodce » Morgan Stanley zvýšil expozici vůči Bitcoin, držel 300 milionů dolarů v akciích ve stupních šedi

Morgan Stanley zvýšil expozici vůči Bitcoin, držel 300 milionů dolarů v akciích ve stupních šedi

Morgan Stanley zvýšil expozici vůči Bitcoin, držel 300 milionů dolarů v akciích ve stupních šedi

Investiční fondy velké americké investiční banky Morgan Stanley zvýšily svou expozici Bitcoin prostřednictvím nákupů akcií společnosti Grayscale Bitcoin Důvěra.

Podle úterního podání od Komise pro cenné papíry a burzy Spojených států Morgan Stanley Insight Fund zvýšené její podíly ve stupních šedi Bitcoin Trust, nebo GBTC, sdílí více než 63 %, z 928 051 ve druhém čtvrtletí roku 2021 na 1 520 549 k 30. září. ukázat ve třetím čtvrtletí roku 2021 drží 3 642 118 akcií GBTC, což je nárůst o 71 % ve srovnání s 2 130 153 akciemi ve druhém čtvrtletí. Morgan Stanley Global Opportunity Portfolio držený 1 463 714 GBTC, což je 59% nárůst z 919 805 akcií za tři měsíce.

V době zveřejnění je cena GBTC 45,72 USD, čímž je investiční banka vystavena Bitcoin (BTC) napříč těmito třemi fondy zhruba 303 milionů USD s 6 626 381 akciemi k 30. září. Cena BTC byla po většinu září pod 50 000 USD, ale krypto aktivum od té doby dosáhlo historicky vysoké ceny 69 000 USD, než se vrátilo zpět na 56 000 dolarů.

Příslušná portfolia a fondy umožňují Morgan Stanley získat expozici vůči Bitcoin (BTC) bez přímé investice do kryptoměny. Cointelegraph v září oznámil, že European Opportunity Fund společnosti, který investuje do zavedených a rozvíjejících se společností po celé Evropě, více než zdvojnásobil své podíly v Grayscale. Bitcoin Důvěřujte od dubna. Fond však v době zveřejnění neoznámil další expozici BTC.

Související: Odstíny šedi naznačují plány na konverzi Bitcoin důvěřovat ETF vypořádaným BTC

Ať už investujete nepřímo prostřednictvím Grayscale nebo podporou blockchainových platforem, zdá se, že Morgan Stanley ponoří prsty hlouběji do kryptoprostoru. V září firma oznámila, že založí výzkumnou divizi zaměřenou na kryptoměny, jejímž cílem je prozkoumat „rostoucí význam kryptoměn a dalších digitálních aktiv na globálních trzích“.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/morgan-stanley-increased-exposure-to-bitcoin-held-300m-in-grayscale-shares

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách