Průvodce » Mintable platforma zvyšuje $ 13M, bude integrovat ‘uhlíkově neutrální’ NFT na XRP účetní kniha

Mintable platforma zvyšuje $ 13M, bude integrovat ‘uhlíkově neutrální’ NFT na XRP účetní kniha

Mintable platforma zvyšuje $ 13M, bude integrovat 'uhlíkově neutrální' NFT na XRP účetní kniha

Nadměrně upsané kolo financování zajistilo platformu mincovnictví Mintable nonfungible token (NFT) a tržiště skvělých 13 milionů dolarů.

Kolo financování série A pro singapurský startup zahrnovalo několik velkých účastníků, včetně Ripple, vývojáře mobilních a blockchainových her Animoca Brands a Metapurse, největšího investičního fondu NFT na světě.

Zvlnění uhasit oznámení s uvedením, že Mintable plánuje integrovat vlastní blockchain firmy, XRP Ledger (XRPL), o kterém říká, že je již uhlíkovou neutralou a je „ideálně vhodný pro poskytování bezproblémového zážitku pro NFT“.

„Jeho atributy šetrné k životnímu prostředí umožní, aby byly miliardy XFT těženy, nakupovány a převedeny na XRPL udržitelným způsobem.“

Mintable, což je v současné době EthereumPlatforma založená na platformě patří mezi řadu investic souvisejících s kryptoměnou do rychle se rozvíjejícího portfolia majitele společnosti Dallas Mavericks, Marka Cubana. Miliardářský investor se v březnu dříve účastnil úvodního kola Mintable v hodnotě 2,5 milionu dolarů.

Platforma, která byla spuštěna v roce 2018, za poslední rok vytěžila více než 700 000 položek, což umožnilo vytvoření rostoucího katalogu jedinečných položek, jako jsou digitální umění, hudba, sběratelské předměty a herní předměty.

Společnost Mintable prodala a dražila díla různých umělců oceněných Grammy a významných umělců, osobností a sportovních profesionálů a implementovala jedinečnou funkci těžby bez plynu, která umožňuje uživatelům vytvářet jejich NFT bez zatížení vysokými poplatky za síť.

V oznámení 1. července společnost Mintable uvedla, že tyto prostředky využije k tomu, aby se zaměřila na rozšiřování svých operací a podporu svých iniciativ v oblasti růstu a získávání uživatelů.

Generální ředitelka RippleX ve společnosti Ripple, Monica Long, uvedla, že investovala do společnosti Mintable kvůli sdílené vizi nákladově efektivních a udržitelných NFT:

„Zrychlení růstu této ekonomiky tvůrců začíná infrastrukturou, která odstraňuje překážky vstupu – jako jsou vysoké poplatky za plyn a environmentální náklady na vytváření NFT – kterým dnes čelí mnozí.“

Související: Nová technologie umožňuje uživatelům kryptoměn těžit NFT s „důkazem přítomnosti“

Na konci dubna prodal rozohrávač NFL Jacksonville Jaguars Trevor Lawrence kolekci NFT na platformě za více než 400 000 $. V březnu byla na aukci na platformě Mintable uvedena do aukce NFT představující 50% podíl v domově v St Louis.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/mintable-platform-raises-13m-will-integrate-carbon-neutral-nfts-on-xrp-ledger

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách