Průvodce » Litecoin potýká se s riziky „dvojitého vrcholu“ poté, co se ceny dlouhodobého prodeje v listopadu zvýšily o 37 %.

Litecoin potýká se s riziky „dvojitého vrcholu“ poté, co se ceny dlouhodobého prodeje v listopadu zvýšily o 37 %.

Litecoin potýká se s riziky „dvojitého vrcholu“ poté, co se ceny dlouhodobého prodeje v listopadu zvýšily o 37 %.

V listopadu došlo k nárůstu cen o 37 %. Litecoin (LTC) riskuje vyčerpání, protože „stříbrná kryptoměna“ naznačuje vytvoření vzoru dvojitého horního grafu.

Klasické nastavení medvědího obratu se objeví, když cena vytvoří dva po sobě jdoucí vrcholy téměř stejné výšky, přičemž každý pohyb nahoru se setká se silnou korekcí směrem ke společné úrovni podpory, nazývané „výstřih“.

Cena se obvykle prolomí pod podporu a klesne o maximální výšku mezi kšiltem dvojitého topu a výstřihem.

Tak se zdá, Litecoin je v polovině a tvoří vzor s dvojitým vrcholem, jak je znázorněno v tabulce níže.

Čtyřhodinový cenový graf LTC/USD se vzorem „double top“. Zdroj: TradingView

Podrobně, cena LTC dosáhla vrcholu 10. listopadu poblíž 295,50 $ – první vrchol – a poté se snížila směrem k podpoře výstřihu kolem 249 $. To následovalo s odrazem na 280 $ – druhý nejvyšší – nakonec přilákalo zisky, aby způsobili menší korekci, která stále probíhá.

Litecoin bude muset prodloužit svůj výprodej, aby znovu otestoval výstřih. Mezitím by proražení pod úroveň podpory aktivovalo nastavení prolomení s dvojitým vrcholem, přičemž cílový zisk se pohyboval blízko 200 USD.

The Bitcoin korelace

LitecoinMedvědí vzor zvratu se objevuje, když inflace ve Spojených státech vyskočila na tříleté maximum, což přimělo investory hledat zajištění napříč různými finančními nástroji.

Například nejaktivněji obchodované futures na zlato v poslední době vykázaly svůj nejlepší týden za šest měsíců, vyskočily o 2,9 % na 1 868,50 USD za trojskou unci poté, co ministerstvo práce USA oznámilo nárůst indexu spotřebitelských cen (CPI) o 6,2 % meziročně. -rok. To znamenalo pátý měsíc v řadě, kdy inflace přesáhla 5 %.

Mnoho investorů a/nebo obchodníků se obrátilo Bitcoin (BTC) poté, co ji vnímal jako záchrannou síť proti rostoucí inflaci, poznamenal Wilfred Daye, šéf Securitize Capital – pobočky společnosti Securitize Inc pro správu aktiv – a připustil, že lidé si kryptoměnu vybrali jako zajištění navzdory její znepokojivé cenové volatilitě.

“Nemáme dostatečně dlouhou historii, abychom to mohli tvrdit.” Bitcoin je skutečně zajištěním inflace,“ Daye řekl, dodává:

„Řekl bych, že zlato je stále lepším zajištěním inflace. Ale Bitcoin jako zajištění proti inflaci je nový sexy koncept – lidé milují nové nápady.“

BitcoinRůst také pomohl altcoinům stoupat v tandemu díky jejich širšímu vlivu na kryptotrhu. Litecoin byl jedním z příjemců rally, s jeho roční korelační účinností s Bitcoin stojí na 0,71 nad nulou, na shromážděná data Cryptowatch.

Čtyřhodinový cenový graf LTC/USD versus BTC/USD. Zdroj: TradingView

V důsledku toho působily obavy z trvale vyšší inflace jako zadní vítr Litecoin zisky prostřednictvím Bitcoin. To by mohlo poněkud kazit výše uvedené medvědí nastavení s dvojitým vrcholem – a potvrdit býčí vzorec, který je aktivní od minulého víkendu.

Litecoin „býčí vlajka“ stanoví cíl LTC na 350 USD

Býčí pokračovací vzor, ​​nazývaný býčí vlajka, se objeví, když se cena konsoliduje do strany uvnitř trojúhelníkové struktury po silném vzestupu. Obchodníci potvrzují vzestupný průlom, když cena prolomí nad horní trendovou linii trojúhelníku se silnými objemy.

Příbuzný: Litecoin dosáhla 6měsíčního maxima, protože cena LTC vyletěla o 20 % za 24 hodin

Přitom sledují úroveň v délce rovnající se výšce předchozího uptrendu (aka stožár) jako cíl zisku. Jako výsledek, Litecoin’s cena pozoruje prodloužený vzestupný pohyb směrem k 350 $, jak ukazuje nastavení v grafu níže.

LTC/USD 4hodinový cenový graf s nastavením býčího praporku. Zdroj: TradingView

Mezitím, pokud nedosáhnete rozhodně býčího pokračování, riskujete aktivaci nastavení dvojitého vrcholu. To přináší „víceměsíční vzestupnou trendovou podporu“ na obrázku jako další sestupný cíl, pokud by došlo k medvědímu zhroucení; shodou okolností je cíl také blízko 200 $.

Názory a názory vyjádřené zde jsou výhradně názory autora a nemusí nutně odrážet názory Cointelegraph.com. Každý investiční a obchodní krok zahrnuje riziko, při rozhodování byste měli provést svůj vlastní průzkum.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/litecoin-grapples-with-double-top-risks-after-ltc-price-rallies-37-in-november

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách