Průvodce » Litecoin, Dogecoin a velkokapacitní altcoiny rally jako Bitcoin cena dosáhne 23,8 tis. $

Litecoin, Dogecoin a velkokapacitní altcoiny rally jako Bitcoin cena dosáhne 23,8 tis. $

Litecoin, Dogecoin a velkokapacitní altcoiny rally jako Bitcoin cena dosáhne 23,8 tis. $

Litecoin (LTC) a Dogecoin (DOGE) rally silně jako Bitcoin (BTC) bojuje o to, aby zůstala nad 23 800 USD. Mnoho analytiků říká, že nárůst velkých altcoinů je přímo spojen s BitcoinCenová akce a historická data ukazují, že tito dva mají tendenci se pohybovat v tandemu, když BTC prochází cykly býka a medvěda.

Jak altcoiny začínají vykazovat známky nově nabyté hybnosti, obchodníci si stále více věří v sílu trendu BTC.

Celý prosinec altcoiny stagnovaly Bitcoin, zvláště když se BTC snažil vymanit z rozmezí 18 000 až 19 400 USD, ale toto bylo v prostředí sužovaném nízkým objemem.

V té době byl objem trhu s kryptoměnou na poklesu jako Bitcoin neustále odmítal $ 19,400. Většina objemu tedy směřovala k BTC a trh altcoinů byl dočasně zbaven obchodní činnosti.

4hodinový graf LTC / USDT. Zdroj: TradingView.com

BitcoinPřestávka nad 20 000 dolarů, znovu vzbudil zájem o Litecoin a Dogecoin

Historicky, po majorovi Bitcoin rally, altcoiny, které existovaly v letech 2011 až 2014, mají sklon k prudkému nárůstu. Mezi tyto kryptoměny patří například Litecoin, Dogecoin, a XRP.

Jedním z hlavních důvodů této rally altcoinů je objem. Obchodníci rádi čerpají altcoiny, což způsobí, že objem během krátké doby prudce vzroste, a vyvolá nestálost paliva.

Vzhledem k tomu, že tyto kryptoměny mají významný historický význam, jejich hybnost při zahájení rally obvykle trvá déle než jiné nejasné altcoiny s menším krytem.

Litecoinnapříklad za posledních 7 dní vzrostl o více než 57%. Ve stejném období Bitcoin vzrostl o 34%, přestože na hlavních burzách překonal 23 800 USD.

Analytici zaznamenali jeden pozitivní trend, že altcoiny nevidí extrémní volatilitu jako v roce 2017. Pseudonymní obchodník MoonOverlord řekl:

“Jedna věc, která se v tomto běhu nikdy nestala, byla panika lidí, kteří vyhodili své $ ALTS pokaždé, když se $ BTC pohnulo o 5% v roce 2017. Přísahám bohu, že vzhlédneš, bum, alts by byly -25% na 4% BTC přesun bylo hrozné. Tether a stáje opravdu ani neexistovaly, takže jste museli být $ btc NEBO $ alts. “

Vedou současný nárůst základy?

Podle Qiao Wanga, kvantového obchodníka a výzkumníka DeFi, Litecoin nemusí být nutně „digitálním stříbrem“ stejným způsobem, jakým se dívají analytici Bitcoin jako „digitální zlato“.

Od svého spuštění argument go-to ve prospěch Litecoin bylo, že by to mohlo fungovat jako stříbro, kdyby Bitcoin stane se zlatem 2.0. Wang řekl:

“Pokud jste v kryptoměně noví, koupili jste si BTC a zajímalo by vás, která kryptoměna je stříbro ke zlatu BTC.” Není to LTC. Je to ETH. Jindy Paul Tudor Jones použil ke kategorizaci kryptoaset zajímavou analogii ze světa kovů. Existují cenné kryptoměny. A existují průmyslová krypta. BTC je vzácný. ETH je průmyslový. LTC není ani jedno. “

Litecoin má různé silné základní faktory, které by mohly způsobit zlepšení tržního sentimentu kolem něj. Například Litecoin tým povoluje MimbleWimble, řešení ochrany osobních údajů původně určené pro Bitcoin.

Tyto základní faktory však nejsou dostatečné k tomu, aby za týden podpořily 57% rally. Hlavním důvodem náhlého shromáždění altcoinů s velkou kapitalizací je pravděpodobně objemová hra investorů a obchodníků s vysokou čistou hodnotou, kteří chtějí rychle vydělat v důsledku Bitcoin shromáždění.




Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/litecoin-dogecoin-and-large-cap-altcoins-rally-as-bitcoin-price-hit-23-8k

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách