Průvodce » Kryptoměnová firma Argo Blockchain sleduje sekundární seznam Nasdaq

Kryptoměnová firma Argo Blockchain sleduje sekundární seznam Nasdaq

Kryptoměnová firma Argo Blockchain sleduje sekundární seznam Nasdaq

Argo Blockchain, veřejně obchodovaná blockchainová technologická společnost zaměřená na těžbu kryptoměn, zkoumá potenciální sekundární kotaci na burze Nasdaq.

V úterý společnost oznámil že nyní prozkoumává možnost sekundárního zařazení na index Nasdaq v rámci své provozní a strategické aktualizace pro červen 2021.

Argo Blockchain uvedl, že společnost dosud nedosáhla rozhodnutí o načasování sekundárního zápisu, přičemž poznamenala, že „neexistuje záruka, že zápis bude dokončen.“ „Jakýkoli navrhovaný seznam podléhá tržním a dalším podmínkám a nelze zaručit, zda a kdy bude možné navrhovaný seznam dokončit,“ uvedla společnost.

V rámci nejnovější aktualizace společnost Argo Blockchain zveřejnila, že společnost vytěžila celkem 167 Bitcoin (BTC) s výnosy z těžby 4,4 milionu britských liber (6 milionů USD) a mírou zisku z těžby 78%. Podle tohoto oznámení činí celkové výnosy z těžby Argo Blockchain meziročně 883 BTC a společnost plánuje do konce měsíce držet 1 286 BTC nebo ekvivalentní částku.

Generální ředitel Argo Blockchain Peter Wall uvedl, že kryptoměnový průmysl v červnu čelil „velkým změnám“, a to v souvislosti s výrazným snížením celkové globální hashovací rychlosti a těžařských obtíží uprostřed tvrdého zákroku proti těžbě kryptoměny v Číně. “Společnost Argo tyto změny využila a nadále poskytuje silné příjmy s působivou marží,” poznamenala firma.

Související: Čínský krypto zákaz je „obrovskou příležitostí pro Kanadu,“ říká vedoucí těžební skupiny

Jak již bylo dříve oznámeno, Argo Blockchain se stala první společností na těžbu kryptoměn, která byla uvedena na londýnskou burzu v roce 2018, umístění více než 159 milionů kmenových akcií za 16 britských pencí (0,22 USD) na akcii. Akcie od uvedení na burzu významně vzrostly a podle února dosáhly letos v únoru maxima nad 2,80 libry (3,9 USD) data z TradingView.

V době psaní tohoto článku se akcie ARB obchodovaly za 1,25 libry (1,70 USD), což je pokles o zhruba 2% za posledních 24 hodin.

Zdroj: TradingView
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/crypto-mining-firm-argo-blockchain-eyes-secondary-nasdaq-listing

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách