Průvodce » „Král NFT“ dominuje v žebříčku kryptoměn – zde je důvod

„Král NFT“ dominuje v žebříčku kryptoměn – zde je důvod

„Král NFT“ dominuje v žebříčku kryptoměn - zde je důvod

Decentralizovaná síť videohier a zábavy s názvem „král NFT“ nyní překonala více než tři miliony účtů.

Celosvětová výměna aktiv (známá jako WAX zkráceně) nabízí snadno použitelnou cloudovou peněženku a pohodlný způsob vytváření, nákupu, prodeje a obchodování nefunkčních tokenů.

Přetížení na Ethereum blockchain přiměl řadu vývojářů, aby začali hledat alternativy – a čísla z radaru DApp naznačují, že ke konci března WAX měl aktivnější peněženky než Tron, EOS, Ethereum a Flow.

Alien Worlds, hra založená na průzkumu vesmíru WAX, také upevnil své místo v horní části žebříčku. Data naznačují, že tento DApp měl za posledních 24 hodin 392 000 uživatelů – ulice před jinými hrami, včetně Upland, R-PLANET a Galaxy Blocks.

Na rozdíl od NBA Top Shot, který je založen na Flow blockchain, Alien Worlds je pevnou součástí WAXinfrastruktura a komunita – vzhledem k tomu, jak WAX žetony tvoří zásadní součást hry.

Podstatný růst v dubnu

WAX říká, že slibné metriky kolem jeho blockchainu lze spojit s řadou vysoce postavených verzí – mezi nimi i Alien Worlds.

Minulý měsíc gigant obchodních karet Topps oznámil debut své kolekce Major League Baseball Series 1 NFT na internetu WAX blockchain – představující základní karty, návrhy návratů a pohybové animované sady. K dispozici byly standardní a prémiové balíčky s předraženými kartami, které hráčům poskytly příležitost objevit vzácné a legendární karty.

WAX uvedlo, že přilákalo rekordní počet kupujících a více než 70 000 balíčků NFT se vyprodalo za méně než hodinu. Jednalo se o dosud největší prodej, který společnost Topps na blockchainu provedla. Jedna legendární exkluzivní sběratelská část skončila prodejem pro 87 672 USD na sekundárním trhu, pouhé tři dny po primárním prodeji.

Funko – nejlépe známé pro svou řadu sběratelských předmětů popkultury a hraček s milovanými postavami z nejlepších franšíz, včetně Disney, Marvel a Star Wars – také používá WAXPatentovaná technologie vIRL k vydání první sady NFT.

Další poznatky od WAXtady

Partnerství s velkými značkami

Celkově, WAX měl dobrou pozici, aby zvládl vlnu nebývalé poptávky po NFT. V posledních měsících také spolupracovala s Atari na vydání řady návrhů retro videoher v tokenizované podobě, hostila kolekci deadmau5 a byla blockchainem vybraným pro zahájení prodeje Capcom Street Fighter Series 1.

Kromě obchodních karet, WAX byl také domovem NFT označujících zvláštní události – včetně 90. narozenin Leonarda Nimoye, zesnulého herce, který byl proslulý svým stoickým výkonem pana Spocka ve Star Treku. Část výtěžku z tohoto prodeje byla věnována charitě na financování výzkumu chronické obstrukční plicní nemoci (CHOPN).

Byly přitahovány velké značky WAX díky tomu, že umožňuje snadné zapojení umělců i sběratelů, s obchodním modelem, který staví fanoušky na první místo a poskytuje cenově dostupné NFT. Jeho blockchain proof-of-kůlu je také ekologický. Zatímco jedna transakce je zapnutá EthereumBlockchain využívá dostatek energie k napájení osmi ledniček, transakce je zapnutá WAX stačí pouze k napájení žárovky.

Práce rovněž probíhají v zákulisí, aby to bylo zajištěno WAXInfrastruktura nadále podporuje komunitu. WAX Laboratoř 2.0, která umožňuje vizionářům zajistit financování projektů, které podpoří komunitu jako celek, byla zahájena počátkem tohoto roku. To zahrnuje nejen svěží design a decentralizovanější atmosféru, ale komunitní hlasování umožňuje stejně smýšlejícím jednotlivcům hlasovat o projektech, které by chtěli být schváleny.

V celém kryptoměnovém sektoru existuje pevná víra, že povrch začínáme škrábat teprve tehdy, když dojde na to, čeho jsou NFT schopny – a případy použití se mohou rozšířit i mimo digitální umění a obchodní karty. S tokenizovanou hudbou jen jedna oblast, která je nyní zkoumána, WAX plánuje být láhví pro inovace, protože tato třída aktiv jde od úspěchu k úspěchu.

Dozvědět se víc o WAX

Zřeknutí se odpovědnosti. Cointelegraph neschvaluje žádný obsah ani produkt na této stránce. I když se snažíme poskytnout vám všechny důležité informace, které bychom mohli získat, měli by si čtenáři před provedením jakýchkoli akcí týkajících se společnosti udělat vlastní průzkum a nést plnou odpovědnost za svá rozhodnutí, ani tento článek nelze považovat za investiční poradenství.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/king-of-nfts-is-dominating-the-crypto-rankings-here-s-why

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách