Průvodce » Institucionální XRP příliv vln, protože AUM se téměř zdvojnásobí

Institucionální XRP příliv vln, protože AUM se téměř zdvojnásobí

Institucionální XRP příliv vln, protože AUM se téměř zdvojnásobí

Institucionální investoři se shromáždili XRP minulý týden se spravovanými aktivy nebo AUM nebo XRP investiční produkty se téměř zdvojnásobily.

Podle týdenních toků fondů digitálních aktiv společnosti CoinShares zpráva, zhruba 33 milionů dolarů vtékalo do XRP produktů tento týden, čímž posune AUM sektoru až na 83 milionů USD.

Zpráva popisuje tento týden jako nejvíce býčí pro institucionální krypto produkty od začátku března, přičemž do institucionálních fondů bylo vloženo 233 milionů dolarů.

Společnost Altcoins zaznamenala celkově obnovenou akci na trhu, na kterou bylo přiděleno 65 milionů dolarů Ethereum výrobky Binance Coin prostředky vzaly 3 miliony dolarů, Bitcoin Hotovost viděla 4 miliony dolarů, Polkadot obdržela 5 milionů dolarů a Tezos přilákal toky v hodnotě 7 milionů dolarů. Zhruba 6 milionů $ bylo investováno do produktů s více aktivy.

Bitcoin produkty představují téměř 78% institucionálního AUM s 50 miliardami dolarů, následované Etherem s 10,7 miliardami dolarů nebo 16,8% expozicí krypto produktu. Všechna ostatní kryptoaktiva představují méně než 1% kapitálu uzamčeného v sektoru s Binance Coin což představuje 571 milionů $, Polkadot což představuje 45 milionů USD a Bitcoin Hotovost představující 16 milionů dolarů.

Kromě velkého přílivu vzrostl i objem institucionálního obchodu, který mezitýdenně získal 59% a označil 4,8 miliardy USD. Cenová maxima všech dob také posunula AUM kryptoměnových investičních produktů na rekordní maxima nad 64 miliard dolarů.

Stupně šedi představují 77% institucionálního krypto AUM s téměř 50 miliardami dolarů, následované CoinShares s 5,7 miliardami dolarů nebo téměř 9% z celkového sektoru a 3iQ s 1,9 miliardami dolarů nebo zhruba 3%.

Zdá se, že severoamerická poptávka po institucionálních kryptoproduktech prudce stoupá. Kanadské regulační orgány minulý týden po úspěchu několika nedávno spuštěných fondů schválily tři fondy obchodované na burze Ether, neboli ETF. Bitcoin ETF v Kanadě.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/institutional-xrp-inflows-surge-as-aum-nearly-doubles

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách