Průvodce » Gnosis, Balancer a PancakeSwap útěk jako Bitcoin hledá směr

Gnosis, Balancer a PancakeSwap útěk jako Bitcoin hledá směr

Gnosis, Balancer a PancakeSwap útěk jako Bitcoin hledá směr

Ether (ETH) pokračoval ve svém hvězdném běhu a dnes překročil hranici 3 500 $. Dogecoin (DOGE) se také připojil k večírku, protože jeho cena dnes vzrostla nad 0,61 USD, když si Gemini vyměnilo přidanou podporu pro minci po podobném kroku eToro.

Obchodníci možná kupují DOGE s očekáváním, že Elon Musk zlikviduje token během svého nadcházejícího vystoupení jako hostitele Saturday Night Live.

Zatímco vzestup DOGE je lákavý, obchodníci by měli být při svých sázkách opatrní, protože při blokování jawboningu některými populárními jednotlivci vypadají základy mince nejistě.

Denní pohled na data kryptoměny. Zdroj: Coin360

Ačkoli altcoiny mají polní den, Glassnode na to nedávno upozornil BitcoinPoměr dodávek stabilníchcoinů (BTC) se propadl na minimum 2021 na 13,4. SSR se vypočítá vydělením BitcoinNabídka podle stabilní stabilcoiny a její historické minimum je 9,6. Glassnode uvedl, že nízká hodnota SSR je býčím znamením, protože ukazuje větší dostupnost krypto-nativního kapitálu, který by mohl proudit do Bitcoin a další krypto-aktiva.

V altcoinové sezóně byl hvězdným hráčem decentralizovaný finanční prostor. Pojďme si prostudovat základy a technické údaje tří tokenů souvisejících s DeFi, kterým se v posledních několika dnech dařilo.

GNO / USD

Decentralizované výměny vzrostly v posledních měsících na popularitě, stále je však sužují určité nedostatky. Jedním z problémů, s nimiž se uživatelé DEX potýkají, jsou roboti, kteří front-run transakce způsobují sklouznutí. Podle MEV-Explore více než Od 1. ledna 2020 byla od obchodníků DEX získána hodnota v hodnotě 477 milionů USD.

Abychom vyřešili problém MEV a zlepšili zkušenosti uživatelů DEX, Gnosis (GNO) nedávno oznámila integraci partnerství s Balancer tvořit Balancer-Gnosis- Protokol, který plánuje kombinovat Balancermechanismy fondu s mechanismem zjišťování cen Gnosis a očekává se, že bude spuštěn v polovině června. To by mohlo přilákat několik obchodníků, kteří se kvůli MEV vyhýbali obchodování na DEXech.

Během býčích trhů je ohlášeno několik nových projektů, protože chuť obchodníků je vysoká. Zjištění ceny nového tokenu však bylo hlavním problémem, který kryl prostor. Chcete-li tento problém vyřešit, Gnosis zahájila novou platformu nazvanou Gnosis Aukce 6. dubna. Podle protokolu bude platf provádět transparentní a decentralizované dávkové aukce pro všechny Ethereum projekt.

Data VORTECS ™ od společnosti Cointelegraph Markets Pro začaly detekovat býčí výhled pro GNO 28. dubna, před nedávným růstem cen.

Skóre VORTECS ™, exkluzivní pro Cointelegraph, je algoritmické srovnání historických a současných tržních podmínek odvozené z kombinace datových bodů, včetně sentimentu na trhu, objemu obchodování, nedávných cenových pohybů a aktivity na Twitteru.

Skóre VORTECS ™ (zelené) vs. cena GNO. Zdroj: Cointelegraph Markets Pro

Jak je vidět z výše uvedeného grafu, skóre VORTECS ™ pro GNO se 28. dubna otočilo zeleně, když cena byla 201,15 USD.

Od té doby zůstalo skóre VORTECS ™ trvale na krátkou dobu v zelené barvě a GNO se dnes vzrostlo na maximum 258,70 USD, což obchodníkům vyneslo 28% návratnost za zhruba sedm dní.

GNO má stálý vzestupný trend a vzrostl ze 171,32 USD 25. dubna na vnitrodenní maximum 261,30 USD dnes, což za deset dní vzrostlo o 52%. Tato prudká rally posledních dní posunula index relativní síly (RSI) na překoupené území.

GNO / USD denní graf. Zdroj: TradingView

Obvykle, když je aktivum zajištěno hybnou silou, během oprav se příliš nevzdává. Býci naskočí a koupí každý menší pokles, protože očekávají pokračování rally. První podpora s nevýhodou je 224,07 USD a poté 20denní exponenciální klouzavý průměr (206 USD).

Silný odskok z obou podpor naznačuje, že sentiment zůstává pozitivní a obchodníci nakupují na poklesy. Býci se poté pokusí obnovit pohyb nahoru a posunout pár GNO / USD k dalšímu cílovému cíli na 282,54 $ a poté 300 $.

Tento býčí pohled se zneplatní, pokud cena klesne a klesne pod 20denní EMA. Takový krok bude naznačovat, že obchodníci rezervují zisky agresivně a že by to mohlo strhnout cenu až na 50denní jednoduchý klouzavý průměr (174 $).

BAL / USDT

Automatizovaný tvůrce trhu Balancer (BAL) oznámila spuštění vývojáře svého dalšího velkého upgradu s názvem Balancer V2 20. dubna Hlavní změnou v nové verzi je to, že všechna aktiva byla přidána všemi Balancer fondy se budou konat v jednom trezoru.

I když logika AMM bude pro každý fond jedinečná, správu tokenů provede trezor. Protokol tvrdí, že to zlepší účinnost plynu a umožní navrhování různých strategií AMM „bez obav z nízkoúrovňových převodů tokenů, účtování zůstatků, bezpečnostních kontrol a směrování inteligentních objednávek.“

Balancerpartnerství s Gnosis vytvoří Balancer-Gnosis- Protokol, který bude interoperabilní s jakýmkoli DEX, ale bude mít maximální účinnost plynu, když bude obchodován proti Balancer bazény. Mohou být poskytnuty kroky ke snížení poplatků za plyn a ke zlepšení uživatelských zkušeností Balancer výhoda oproti konkurenci.

Protokol také propaguje své Liquidity Bootstrapping Pools pro projekty, které chtějí distribuovat tokeny spravedlivým a kapitálově efektivním způsobem.

BAL vzrostla z 44,73 USD 25. dubna na vnitrodenní maximum dnes na 75,08 USD, což za deset dní vzrostlo o 67%. Během tohoto období se cena vyšplhala z podpůrné linie vzestupného kanálu na odporovou linii kanálu.

Denní graf BAL / USDT. Zdroj: TradingView

Medvědi bránili linii odporu kanálu při dvou předchozích příležitostech, a proto je pravděpodobné, že hladina bude znovu působit jako hlavní překážka. Pokles ze současné úrovně pravděpodobně najde podporu na 50denní SMA (56,47 USD).

Oba klouzavé průměry se pohybují postupně nahoru a RSI je nad 61, což naznačuje, že býci mají navrch. Pokud se cena odrazí od klouzavých průměrů, býci učiní ještě jeden pokus o posunutí ceny nad kanál.

Pokud uspějí, dvojice BAL / USDT by mohla nabrat na síle a nabít k dalšímu cílovému cíli na 100 $. Býčí hybnost může oslabit, pokud se pár sníží pod klouzavé průměry. Přerušení pod kanálem bude znamenat výhodu pro medvědy.

Dort / USDT

PancakeSwap (CAKE) byl uveden na Cointelegraph 8. dubna, kdy se obchodoval za 20,91 USD. Odtamtud se token 30. dubna shromáždil a dosáhl historického maxima na 44,27 USD, přičemž za pouhé tři týdny zaznamenal zisk 111%.

Protokol spustil 30. dubna směs sirupů CAKE s automatickým složením, která odstraňuje potřebu ručně znovu vkládat CAKE, aby se dosáhlo nejlepších výnosů. Zdá se, že nová funkce získala mezi uživateli popularitu jako protokol hlášeno 3. května bylo do uvedeného fondu uloženo 18,5 milionu žetonů CAKE.

Nedávno to ukázala data z DappRadar PancakeSwap dokončila 2 miliony transakcí za 24 hodin, čímž překonala 1,55 milionu transakcí provedených na Ethereum síť. Zdá se, že rostoucí popularita umožnila protokolu dokončit největší spálit 5 143 789 žetonů CAKE.

PancakeSwap spuštěno BETA verze Predikce 28. dubna. To umožňuje obchodníkům sázet na směr uzavření páru BNB / USDT na konci 5minutové živé fáze. Pokud je zvolený směr správný, vyhrává obchodník odměnu.

I když profesionální krátkodobí obchodníci mohou být v těchto předpovědích úspěšní, začínající obchodníci by měli být opatrní, protože by to mohlo vést k návyku a člověk by během krátké doby mohl rychle přijít o spoustu peněz.

Poslední část up-move v CAKE posunula RSI nad 81 29. dubna, což naznačuje, že token byl krátkodobě překoupen. To by mohlo přilákat rezervaci zisku od obchodníků s hybností, což by vedlo k aktuální korekci.

CAKE / USDT denní graf. Zdroj: TradingView

První kritickou nevýhodou je 20denní EMA (32,75 $). Medvědi nebyli schopni potopit a uzavřít cenu pod touto podporou od 23. března. Proto býci pravděpodobně koupí pokles za 20denní EMA.

Silný odraz od této podpory naznačuje, že sentiment zůstává pozitivní. Býci se poté pokusí tlačit cenu nad 44,27 $ a pokračovat v uptrendu. Pokud uspějí, dvojice CAKE / USDT by se mohla vyšplhat na 55 $.

Na rozdíl od tohoto předpokladu, pokud medvědi klesnou cenu pod 20denní EMA, bude to naznačovat, že obchodníci agresivně rezervují zisky. To by mohlo strhnout cenu dolů na průlomovou úroveň 30 $.

Názory a názory zde vyjádřené jsou pouze názory autora a nemusí nutně odrážet názory Cointelegraph. Každý investiční a obchodní tah zahrnuje riziko, měli byste při rozhodování provést vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/gnosis-balancer-and-pancakeswap-breakout-as-bitcoin-looks-for-direction

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách