Průvodce » Ethereum „Vzor obrovský pohár a rukojeť“ znovu potvrzuje cílovou cenu 6,5 000 $ ETH

Ethereum „Vzor obrovský pohár a rukojeť“ znovu potvrzuje cílovou cenu 6,5 000 $ ETH

Ethereum „Vzor obrovský pohár a rukojeť“ znovu potvrzuje cílovou cenu 6,5 000 $ ETH

EthereumNativní aktivum, Ether (ETH), se může v nadcházejících seancích vrátit o téměř 60 %, protože býci vkládají své naděje do klasického býčího pokračování.

Ceny mohou po dokončení formace cup-and-handle vzrůst na nebo nad 6 500 USD ze současných úrovní poblíž 4 100 USD, naznačil Matthew Hyland, nezávislý analytik on-chain. tweet zveřejněno v pondělí.

Perfektní opakovaný test šálku a rukojeti

Hylandův graf ukazuje, jak se Ether vrací ke starému bodu odporu svého předchozího vzoru poháru a rukojeti (žlutá vodorovná čára v grafu níže), v korektivním pohybu, který začal poté, co kryptoměna dosáhla svého rekordního maxima 4 867 $ 10. listopadu (údaje z Coinbase).

Ether prošel měkkým odrazem po testování odolnosti poháru a rukojeti jako jeho dočasné podpory, čímž se zvýšily možnosti prodlouženého pohybu vzhůru vpřed.

Týdenní cenový graf ETH/USD. Zdroj: TradingView, Matthew Hyland

Podrobněji, první pokusy o prolomení z býčích technických nastavení obvykle vyžadují další potvrzení.

Je pozoruhodné, že tyto rané zisky mají tendenci chytit do pasti dvě skupiny kupujících: touhy, kteří vstoupili hluboko do vzoru a doufali v útěk (což se nezdařilo), a touhy, kteří útěk pronásledují, ale vidí, jak se jejich malý zisk vypařuje po náhlých medvědích zvratech, což je přiměje bránit své pozice.

Karty se ale obrátí, když se pokles zastaví uprostřed, což vede buď k akci do stran, nebo k plnohodnotnému odrazu. Výsledkem je, že prodejci nakrátko ztrácejí důvěru, zatímco dlouhodobí prodejci, kteří přežili předchozí stažení, získávají přesvědčení v převládajícím býčím technickém nastavení.

Pozitivní odraz uvede do pohybu býčí zpětnou vazbu, a tím podnítí cenu, aby se připravila na poslední úsek ve vzoru – silný vzestupný trend. Jak Hyland naznačil, Etherovo opětovné testování odporu „obrovského vzoru Cup & Handle“ jako support se zdálo perfektní – potenciální vodítko pro ostrý odraz.

Proč 6 500 $?

Nákupní bod ve vzoru poháru a rukojeti se objeví, když cena prolomí nad úroveň odporu se zvýšením objemu obchodování.

Obchodníci obvykle odhadují svůj cíl zisku tak, že změří vzdálenost od pravého horního okraje poháru k jeho dnu a poté přičtou číslo k nákupnímu bodu.

Týdenní cenový graf ETH/USD s cílovým ziskem podle poháru a rukojeti. Zdroj: TradingView

Maximální hloubka poháru je téměř 2 500 $, zatímco jeho průlomový bod je kolem 4 100 $. Výsledkem je, že cíl prolomení vzoru bude na úrovni nebo nad 6 500 $. Studie z Harvardu ukazuje že pohár a rukojeti mají 65% a 68% úspěšnost pro forex a akciové trhy.

Související: Analytici říkají, že „impulzní pohyb“ může vyslat Ethereum cena v rozmezí 6 až 14 tisíc dolarů

Naopak, proražení pod úroveň odporu vzoru – ve shodě s víceměsíční rostoucí trendovou podporou – riskuje zneplatnění býčího nastavení. To může vést cenu Etheru k další linii podpory blízko 3 090 USD.

Názory a názory vyjádřené zde jsou výhradně názory autora a nemusí nutně odrážet názory Cointelegraph.com. Každý investiční a obchodní krok zahrnuje riziko, při rozhodování byste měli provést svůj vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/ethereum-huge-cup-handle-pattern-reaffirms-6-5k-eth-price-target

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách