Průvodce » Ethereum dosáhne 2,6 tis Bitcoin dominance trhu klesá pod 50%

Ethereum dosáhne 2,6 tis Bitcoin dominance trhu klesá pod 50%

Ethereum dosáhne 2,6 tis Bitcoin dominance trhu klesá pod 50%

Ether (ETH), největší altcoin podle tržní kapitalizace, dosáhl 22. dubna na nová historická maxima i přes medvědí fázi, která se protáhla Bitcoin (BTC) a další kryptoměny.

1hodinový graf svíček ETH / USD (Bitstamp). Zdroj: Tradingview

Cena etheru tvrdí nový rekord

Cointelegraph Markets Pro a TradingView ukázal, že ETH / USD poprvé ve čtvrtek dosáhl 2 600 $, a to za denními zisky 9,2%.

Proti Bitcoin, Ether byl také v ohni a zasáhl 0,047 – nejvyšší od srpna 2018.

ETH / BTC týdenní svíčkový graf (Bitstamp). Zdroj: Tradingview

Druhá největší kryptoměna stále více vystupovala proti zbytku dne Bitcoin pokračoval v konsolidaci nižších a další altcoiny trpěly bolestivým klepáním.

Analytici a investoři, kteří již byli podpořeni předchozí akcí z letošní „alternativní sezóny“, tak byli v krátkodobém výhledu pevně býčí.

„Abych byl brutálně upřímný, dívám se na graf ETH / BTC a vidím obrovské zaoblené dno s potenciálně obrovským únikem těsně nad,“ řekl generální ředitel Real Vision Raoul Pal řekl Následovníci Twitteru v řadě příspěvků.

„Když něco naceníte v DeFi, NFT, komunitních tokenech nebo dokonce v metaverse světů, vše má v zásadě cenu v ETH, včetně času designérů atd. ETH se rychle stává měnou digitálního světa a BTC je nedotčená kolaterál a základní vrstva. “

Pal zaznamenal lepší zisky Etheru oproti Bitcoin v poslední době je součástí trendu, který zaznamenal ETH / USD překonat se značnou rezervou od pádu ceny křížových aktiv v březnu 2020.

Poplatky jsou nestálé, protože altcoiny se znovu objevují z poklesu

Jak informoval Cointelegraph, celková síla altcoinů v tomto měsíci se již projevovala BitcoinSnižující se dominance tržní kapitalizace, která poprvé za téměř tři roky klesla pod 50%.

Takové události mají sklon vyvolat nejintenzivnější část „alternativních období“, ve kterých žetony před ochlazením zaznamenají rychlý nárůst na vrchol.

Nejnovější zisky ETH však přišly s předvídatelnou výplatou – poplatky za odesílání transakcí s plynem začaly v ten den stoupat, což je včasná připomínka pro ty, kteří byli během předchozích fází býčího trhu nevědomí.

Graf poplatků za etherový plyn. Zdroj: livdir

Další pochybnosti o celkové síle trhu zahrnovaly opatrnost profesionálních obchodníků na základě signálů derivátů etheru.

Jiné altcoiny mezitím začaly vykazovat známky života v době psaní, včetně Litecoin (LTC) a Chainlink (LINK), oba až o 6,5%.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/ethereum-hits-2-6k-all-time-high-as-bitcoin-market-dominance-falls-below-50

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách