Průvodce » ETH bonanza jako tři severoameričané Ethereum ETF schváleny za jeden den

ETH bonanza jako tři severoameričané Ethereum ETF schváleny za jeden den

ETH bonanza jako tři severoameričané Ethereum ETF schváleny za jeden den

Zatímco získání expozice může být stále obtížné jižně od hranice mezi USA a Kanadou, kanadští investoři budou mít brzy řadu možností na výběr, aby získali expozici vůči Ethereum (ETH) prostřednictvím ETF, protože regulační orgány schválily tři různé Ethereum ETF za jediný den.

Kanadské regulační orgány uvedly na trh Purpose Investments, Evolve ETF a CI Global Asset Management Ethereumdnes podporované ETF. ETF budou prvními ETH ETF v Severní Americe a mezi prvními na světě.

Někteří pozorovatelé poznamenal že všechny tři schválené najednou mohly být součástí snahy nedat Účelu „nespravedlivou výhodu“. Zdálo se, že společnost Purpose získala náskok po spuštění velmi populární Purpose Investments ETF, první severoamerické Bitcoin ETF, které rychle vzrostlo na 1,3 miliardy USD v AUM, zatímco konkurenti čekali na schválení. Skupina fondů Rival Evolve Bitcoin ETF dokázala přilákat do AUM pouze 100 milionů dolarů, přestože byla spuštěna jen o dva dny později než Purpose a nabídla o 25% nižší poplatky za správu.

Reportér agentury Bloomberg na tweetu uvedl, že fondy CL Galaxy a Purpose ETF začnou obchodovat 20. 4. – datum, o kterém si myslel, že by potěšilo Elona Muska, vzhledem k propojení kultury marajuany. Podobně ETH ETF společnosti Evolve – kterou poprvé podali v březnu – začne obchodovat ve stejný den.

Aktualizuje se znovu … @CIGlobalAsset & @GalaxyDigital právě dostal souhlas k jejich #Ethereum ETF vedle @PurposeInvestje MYSLÍM, že oba začnou obchodovat … počkejte na to … 4/20 – úžasné @elonmusk https://t.co/SNFY4jNpUa pic.twitter.com/4ZUSCJEVQ5

– James Seyffart (@JSeyff) 16. dubna 2021

Kanadský akciový trh již prokázal značný zájem o expozici kryptovým aktivům. Předchozí burza obchodována Ethereum produkty vedly k zastavení trhu v první den zařazení na seznam, a to k účelu Bitcoin ETF za první den obchodování prolomila 100 milionů dolarů.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/eth-bonanza-as-three-north-american-ethereum-etfs-approved-in-one-day

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách