Průvodce » ‘Dlouho Bitcoin„vybrán jako nejvíce přeplněný obchod v posledním průzkumu BofA

‘Dlouho Bitcoin„vybrán jako nejvíce přeplněný obchod v posledním průzkumu BofA

'Dlouho Bitcoin„vybrán jako nejvíce přeplněný obchod v posledním průzkumu BofA

Přes pokračující boční trend na trzích s kryptoměnami Bitcoin (BTC) stále zůstává přeplněným obchodem. Podle nového průzkumu Bank of America by to mohlo naznačovat, že vrchol trhu s aktuálním býčím cyklem ještě teprve přijde.

Nejnovější průzkum veřejného mínění o správě fondů Bank of America naznačuje, že „dlouhá Bitcoin„Sázka je nyní nejvíce přeplněným obchodem na všech trzích, přičemž téměř 45% respondentů ji uvedlo před jinými obchody, jako je„ dlouhá technologie “, Bloomberg hlášeno Úterý. Nový průzkum BofA zachytil odpovědi 194 správců fondů a spravovaných aktiv v hodnotě 592 miliard dolarů.

Průzkum BofA Global Fund Manager. Zdroj: Bloomberg

V poznámkách průzkumu BofA poznamenává, že obchody označené jako přeplněné historicky ohlašovaly příchozí vrchol pro své příslušné trhy. Vskutku, Bitcoin obchodoval jen kolem 36 000 $, když průzkum BofA zjistil dlouho Bitcoin jako nejvíce přeplněný obchod v lednu. BitcoinCena následně prudce vzrostla a v únoru překonala nová historická maxima nad 50 000 USD, v polovině dubna nakonec vzrostla nad 64 000 USD.

Dlouho Bitcoin byl také zvolen jako nejvíce přeplněný obchod v průzkumu globálních manažerů fondů Merrill Lynch Bank of America v září 2017. V té době Bitcoin obchodoval kolem 4 000 USD, než v prosinci 2017 poprvé v historii prolomil 20 000 USD.

Nejnovější průzkum BofA může přidat určitý optimismus na trhy s kryptoměnami, které v současné době zažívají smíšené signály po velkém stažení trhu. Ekosystém shodil stovky miliard dolarů poté, co generální ředitel společnosti Tesla Elon Musk oznámil pozastavení plateb BTC za nákup automobilů z důvodu ochrany životního prostředí. Také naznačil dumping BTC z rozvahy Tesly ve druhém čtvrtletí roku 2021. Někteří krypto hráči jako hlavní strategický ředitel společnosti CoinShares Meltem Demirors věřit že nejnovější cenová akce BTC by měla být přičítána jiným důvodům, jako je prodej v daňový den.

V dalším průzkumu v polovině dubna BofA uvedla, že to vidí 75% profesionálních investorů Bitcoin jako bublina. Někteří kryptoaktivisté na Twitteru navrhli, aby většina správců fondů BofA neobchodovala Bitcoin.

Průzkum BofA mezi správci fondů, z nichž 99% nemůže obchodovat s bitcoiny, si myslí, že „dlouhý bitcoin“ je nejvíce přeplněný obchod. Naposledy tak učinili v lednu. O 3 měsíce později se zdvojnásobil.

– zerohedge (@zerohedge) 18. května 2021
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/long-bitcoin-chosen-as-most-crowded-trade-in-latest-bofa-survey

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách