Průvodce » Data ukazují, že obchodníci v průběhu spěchali kupovat altcoiny BitcoinPokles na $ 50K

Data ukazují, že obchodníci v průběhu spěchali kupovat altcoiny BitcoinPokles na $ 50K

Data ukazují, že obchodníci v průběhu spěchali kupovat altcoiny BitcoinPokles na $ 50K

BitcoinNedávný pokles (BTC) dočasně snížil míru dominance na 49,5%, což je nejnižší úroveň od srpna 2018. To vedlo k rostoucímu počtu obchodníků k předpovědi, že altcoiny překonají Bitcoin v krátkodobém horizontu.

Zdá se, že za posledních několik měsíců se cenová akce od altcoinů uvolňuje Bitcoin. Vezměme si například Ether (ETH), který dnes dosáhl nového historického maxima Bitcoin cena klesá o 20% ze svého historického maxima.

Denní pohled na data kryptoměny. Zdroj: Coin360

Hlavním faktorem, který mohl naklonit měřítko ve prospěch altcoinů, je obrovský nárůst popularity decentralizovaného finančního prostoru. Prezident newyorské burzy cenných papírů Thomas Farley v rozhovoru pro CNBC poukázal na to, že „burzy DeFi dělají tolik objemu, ne-li dnes více než Coinbase.“

Podívejme se na základy a technické údaje tří tokenů, které v posledních několika měsících rostly.

LINK / USDT

Chainlink (LINK) je jedním z nejpopulárnějších decentralizovaných řešení Oracle. Abychom podpořili rychlé tempo inovací v krypto průmyslu, Chainlink nastínil svou vizi do budoucnosti ve svém novém whitepaper daboval Chainlink 2.0 15. dubna.

Dokument představuje novou architekturu pro vytváření hybridních inteligentních kontraktů, kde sítě druhé vrstvy s názvem Decentralized Oracle Networks ukládají a počítají data off-chain před vstupem do blockchainu. Tento nový koncept by mohl vývojářům umožnit rychlé vytváření hybridních inteligentních kontraktů, podobně jako rozhraní pro programování aplikací (API), která vývojáři vytvářejí ve webovém světě.

Další pozitivum pro investory LINK přišlo ve stupních šedi oznámil přidání altcoinu do jeho Digital Large Cap Fund 6. dubna. Přestože je alokace pouze 0,87%, začlenění by ji mohlo přivést do centra zájmu institucionálních investorů.

2. dubna Polkadot a Chainlink oznámil to ChainlinkCenové kanály by měly být k dispozici jako paleta věštců substrátu, která umožňuje projekty v Polkadot ekosystém integrovat Chainlink věštci prostřednictvím zjednodušené knihovny.

LINK v současné době koriguje svůj prudký růst z 23,61 USD 24. března na historické maximum na 44,33 USD 15. dubna. I když se cena 18. dubna ponořila pod klouzavé průměry, býci agresivně nakupovali na nižších úrovních, jak je vidět z dlouhého ocasu na denní svícen.

LINK / USDT denní graf. Zdroj: TradingView

Od té doby to medvědi a býci bojovali s 20denním exponenciálním klouzavým průměrem (35,89 $). Býci se pokoušejí bránit 20denní podporu EMA a zahájit další úsek vzestupu, zatímco medvědi se snaží rozšířit korekci porušením podpory.

Mírně rostoucí 20denní EMA a index relativní síly (RSI) nad 57 ukazují na malou výhodu pro kupující. Pokud býci dokážou tlačit a udržet cenu nad 40 $, pár LINK / USDT by mohl znovu otestovat 44,33 $. Prolomení tohoto odporu by mohlo začít další etapu uptrendu, která by mohla dosáhnout 50 $ a poté 55,72 $.

Tento býčí pohled se zneplatní, pokud se medvědi potopí a udrží cenu pod 20denním EMA. Takový krok by mohl strhnout cenu dolů na 50denní jednoduchý klouzavý průměr (31,42 $) a oddálit začátek dalšího úseku uptrendu.

BAND / USDT

Band Protocol (BAND) představil Cointelegraph 2. února, když jeho cena byla 11,14 $. Od té doby se cena 15. dubna zvedla na historické maximum 23,30 USD, což je za dva a půl měsíce zisk 109%.

Protokol oznámil 15. dubna, že jeho data Oracle jsou zveřejněna na Google Cloud Public Data, která lze použít k vytváření tradičních hybridních blockchainových a cloudových aplikací. Band uvedl, že integrace do Google Cloud Public Data byla první z mnoha zkoumaných případů použití s ​​partnery „k propojení tradičních podniků a blockchainových aplikací“.

Kapela pokračovala v budování partnerství za účelem zvýšení svého podílu na trhu. V uplynulém měsíci oznámila partnerství se společnostmi Krystal, Equilibrium a Polygon. Navíc, jedna z největších finančních institucí v Thajsku, SCB 10X uzavřela partnerství s Bandem jako validátorem uzlů.

BAND se v současné době obchoduje ve velkém rozsahu mezi 11,50 a 20,62 USD. Býci 15. a 16. dubna tlačili cenu nad režijní odpor rozsahu, ale na útěku se nemohli postavit.

BAND / USDT denní graf. Zdroj: TradingView

To naznačuje, že medvědi jsou aktivní na vyšších úrovních. Prodejci stáhli cenu zpět do rozsahu 17. dubna a chytili agresivní býky. Dlouhé likvidace by mohly být jedním z důvodů prudkého poklesu 18. dubna, který na okamžik poklesl pod podporu 11,50 USD.

Pozitivním znamením však bylo, že býci 18. dubna agresivně koupili poklesy, jak je patrné z dlouhého ocasu na svíceni.

Poté, co zůstal mezi oběma klouzavými průměry za poslední tři dny, se dnes pár BAND / USDT rozpadl nad 20denní EMA (17,04 $). Dvojice by se mohla opět pohybovat až na 20,62 $, kde je pravděpodobné, že medvědi budou mít silný odpor.

Ploché klouzavé průměry a RSI těsně nad středem naznačují, že akce vázaná na rozsah může pokračovat ještě několik dní. Útěk a uzavření nad 21 $ by mohlo otevřít brány pro obnovení uptrendu. Dalším cílem na vzestupu by mohlo být 29,74 USD.

QTUM / USDT

Qtum (QTUM) byla kryta společností Cointelegraph 11. února, když byla její cena na 7,59 $. Token vzlétl a 19. dubna dosáhl historického maxima na 20,72 USD, za pouhé dva měsíce získal 173%.

Nejočekávanějším vývojem je přechod ze 128sekundového průměru bloku na průměr 32sekundového bloku, který se očekává 30. dubna prostřednictvím hard forku.

31. března Qtum zakladatel Patrick Dai uvedl, že protokol pracuje na povolení inteligentních smluv pro Filecoin skrz Qtum síť. Ten samý den, Dai škádlil že se také prosazují nezastupitelné žetony Qtum.

Svícen Doji od QTUM 19. dubna naznačil, že uptrend může ztrácet páru. Krátkodobá slabost byla potvrzena dále, když cena 20. dubna pokračovala v poklesu.

Denní graf QTUM / USDT. Zdroj: TradingView

Býci se v současné době pokoušejí bránit 20denní EMA (15,08 $). Silný odraz od této podpory bude znamenat, že sentiment zůstává pozitivní a býci se hromadí na poklesech.

Kupující se pravděpodobně pokusí tlačit cenu na 18,63 USD a poté na 20,72 USD. Únik tohoto odporu bude signalizovat obnovení trendu.

Negativní divergence na RSI však naznačuje, že hybnost může slabnout. Pokud medvědi klesnou cenu pod 20denní EMA, pár QTUM / USDT by mohl klesnout na 50denní SMA (10,47 $), kde mohou kupující zakročit, aby zastavili pokles.

Silný odskok z 50denního SMA by mohl pár udržet na několik dní na hranici rozsahu, zatímco přestávka pod podporou naznačuje, že medvědi jsou zpět ve hře.

Názory a názory zde vyjádřené jsou pouze názory autora a nemusí nutně odrážet názory Cointelegraph. Každý investiční a obchodní tah zahrnuje riziko, měli byste při rozhodování provést vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/data-shows-traders-rushed-to-buy-altcoins-during-bitcoin-s-dip-to-50k

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách