Průvodce » Data ukazují, že maloobchodní zájem klesá, protože SHIB klesl o 60 % za 4 týdny

Data ukazují, že maloobchodní zájem klesá, protože SHIB klesl o 60 % za 4 týdny

Data ukazují, že maloobchodní zájem klesá, protože SHIB klesl o 60 % za 4 týdny

Shiba Inu (SHIB) 24. listopadu dále klesla, protože její přitažlivost mezi armádou maloobchodních obchodníků, kteří jí pomohli vzchopit se o více než 535 % na rekordní maximum 0,00008854 na začátku tohoto roku, poklesla.

Cena SHIB klesla o téměř 60 % poté, co 28. října dosáhla uvedeného historického maxima, což signalizuje, že obchodníci aktivně blokují své zisky Shiba Inu. To dále vedlo k podstatnému poklesu srovnávacího nástroje SHIB objemů SHIB/USDT na Binance, což podtrhuje slabý maloobchodní zájem.

Tržní kapitalizace společnosti SHIB tak klesla na 21,30 miliardy USD z přibližně 28,31 miliardy USD za pouhých pět dní počínaje pátkem.

Denní cenový graf SHIB/USDT. Zdroj: TradingView

Google údaje o vyhledávání klíčových slov také ukázal klesající zájem o trhy „Shiba Inu“, přičemž jeho skóre ve 12měsíčním časovém rámci kleslo z perfektních 100 na 20, což je v souladu s 60% korekcí ceny SHIB.

Alex Krüger, nezávislý tržní analytik, odkazoval na klesající Google Trends pro klíčové slovo „Shiba Inu“ jako znamení, že se token doplňuje – tj. začátek jeho medvědího cyklu.

Internet vyhledává klíčové slovo „Shiba Inu“. Zdroj: Google Trends

Čeká nás další výprodej?

Poslední záchvat prodeje na trhu SHIB stlačil jeho ceny pod kritickou vzestupnou podporu (sametovou trendovou linii), což vyvolalo jeho potenciál k dalšímu poklesu.

Například úrovně definované v rámci grafu Fibonacciho retracementu, nakreslené od swingového minima 0,00000614 do swingového maxima 0,00008933, poskytovaly potenciální vstupní a výstupní body, protože cena SHIB klesala, jak ukazuje graf níže.

Denní cenový graf SHIB/USDT s úrovněmi Fibonacciho retracementu. Zdroj: TradingView

Zdá se, že nejnovější cena SHIB testovala řadu 0,618 Fib na 0,00003792 $ jako svou prozatímní úroveň podpory. Odražení od uvedené cenové hranice zvýšilo potenciál SHIB znovu otestovat vzestupnou trendovou linii jako rezistenci, která se shoduje s linií 0,5 Fib na 0,00004773 USD.

Naopak pohyb pod 0,00003792 USD může riskovat odeslání ceny SHIB na linii 0,786 Fib na 0,00002394 USD. Trhový analytik IncomeSharks také zdůraznil oblast kolem 0,00002394 $ jako potenciální „nákupní zónu“, přičemž se odvolával na týdenní graf SHIB.

$SHIB – Myslím, že vidíme týdenní podporu supertrendu, která se nakonec dotkne. Tohle je místo, kde bych se chtěl vrátit, kdybych to měl hrát. pic.twitter.com/nBmtfB77n6

— IncomeSharks (@IncomeSharks) 23. listopadu 2021

Nastavení ceny SHIB

Vyrovnáním obav z výprodeje na trhu SHIB je výskyt potenciálního nastavení býčí vlajky.

Související: Shiba Inu v nebezpečí „signálu vrcholu“, protože cena SHIB během 3 týdnů ztratí 50 %

Podrobně, cena SHIB má trend níže v klesajícím kanálu od doby, kdy 28. října dosáhla vrcholu na 0,00008854 USD. Kanál se víceméně jeví jako býčí vlajka, býčí indikátor pokračování, který se objevuje jako fáze konsolidace po silném pohybu výše , jak je znázorněno v tabulce níže.

Denní cenový graf SHIB/USDT s nastavením býčí vlajky. Zdroj: TradingView

Obchodníci obvykle umisťují svůj vzestupný cíl na délku rovnou výšce předchozího vzestupného trendu (tzv. stožár) a očekávají, že nástroj pronikne nad rozsah vlajky s vyššími objemy. Výsledkem je, že SHIB má potenciál zvednout se až o 0,00005100 $, což je výška jeho stožáru.

To staví token Shiba Inu k 0,00010000 $.

Názory a názory vyjádřené zde jsou výhradně názory autora a nemusí nutně odrážet názory Cointelegraph.com. Každý investiční a obchodní krok zahrnuje riziko, při rozhodování byste měli provést svůj vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/shiba-inu-slump-continues-data-shows-retail-interest-waning-as-shib-down-60-in-4-weeks

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách