Průvodce » Curve (CRV) zaznamenává 150% odskok, když klesají dna DeFi a poplatky za plyn ETH

Curve (CRV) zaznamenává 150% odskok, když klesají dna DeFi a poplatky za plyn ETH

Curve (CRV) zaznamenává 150% odskok, když klesají dna DeFi a poplatky za plyn ETH

Žetony a protokoly DeFi byly 19. května těžce zasaženy Bitcoin cena klesla na 30 000 $ a zatímco BTC vstoupil do toho, co někteří analytici označují jako „kompresní“ fázi, celková hodnota uzamčená v DeFi a hodnota, kterou mnoho tokenů sektoru ještě neodskočilo na úrovně před pádem trhu.

Curve DAO token (CRV) je jedním z mála DeFi tokenů, které za poslední dva týdny zaznamenaly silné zotavení kvůli Ethereum poplatky za plyn, zahájení Convex Finance a sektor DeFi si začínají hledat dno.

4hodinový graf CRV / USDT. Zdroj: TradingView

Data z Cointelegraph Markets Pro a TradingView ukazuje, že CRV vzrostl od 1. června o 55%, čímž se zvýšil z minima 1,76 USD 1. června na vnitrodenní maximum 2,76 USD 3. června spolu s 250% nárůstem 24hodinového objemu obchodování.

Zahájení konvexního financování přitahuje držitele CRV

Jedním ze zdrojů náhlého růstu cen a dynamiky pro CRV je Convex Finance (CVX), optimalizátor pro Curve Protocol, který umožňuje swapy podobných aktiv, jako jsou stabilnícoin transakce se stabilnícoinem.

Představujeme konvexní finance! Nová platforma postavená společností Defi Natives, která vám zjednoduší zážitek z posilování křivek a maximalizuje vaše výnosy.

Přečtěte si více zde! https://t.co/65Dog7RdqE

– Konvexní finance (@ConvexFinance) 15. dubna 2021

Protože je to oficiální zahájení 17. května si konvexní protokol rychle získal značnou uživatelskou základnu díky výnosům až 52,16% a někteří analytici navrhli, že protokol je výzvou pro Yearn.finance pro vklady související s CRV.

Data z Defi Llama ukazují, že za dva a půl týdne od spuštění Convex Finance překročila celková hodnota uzamčená (TVL) v protokolu 2,3 ​​miliardy dolarů, pokud se na ní podílely protokoly vydělávat Celkové tržby 4,3 milionu USD.

Celková hodnota uzamčená na konvexní. Zdroj: Defi Llama

Jak Convex Finance, tak Yearn.finance se při provozu svých platforem silně spoléhají na CRV a zvýšená aktivita má za následek pokles cirkulující nabídky CRV. To možná pomohlo zvýšit cenu ČR, protože investoři se dožadují tokenů vkladů za účelem co nejvyšší návratnosti.

Curve Finance a širší ekosystém DeFi by také mohly těžit z prudkého poklesu poplatků za plyn v EU Ethereum (ETH), která dříve oceňovala mnoho maloobchodních obchodníků z provádění jednoduchých schvalovacích a potvrzovacích transakcí potřebných k sázení a nárokování výnosů z protokolů DeFi.

Průměrný Ethereum poplatek za plyn. Zdroj: Etherscan

Nižší poplatky umožnily širšímu okruhu uživatelů znovu se zapojit do svých oblíbených protokolů DeFi a společnost Curve byla významným příjemcem tohoto vývoje.

Indikátor VORTECS ™ blikal před průlomem

Data VORTECS ™ od společnosti Cointelegraph Markets Pro začala detekovat býčí výhled CRV 31. května, před nedávným růstem cen.

Skóre VORTECS ™, exkluzivní pro Cointelegraph, je algoritmické srovnání historických a současných tržních podmínek odvozené z kombinace datových bodů, včetně sentimentu na trhu, objemu obchodování, nedávných cenových pohybů a aktivity na Twitteru.

Skóre VORTECS ™ (zelené) vs. cena CRV. Zdroj: Cointelegraph Markets Pro

Jak je patrné z výše uvedeného grafu, skóre VORTECS ™ pro CRV zaznamenalo během posledního týdne býčí odečty, přičemž nejvyšší hodnota byla 77, která se objevila pozdě 31. května. To bylo zhruba 15 hodin předtím, než se cena během následujících 48 hodin zvýšila o 55% dnů.

Názory a názory zde vyjádřené jsou výhradně názory autora a nemusí nutně odrážet názory Cointelegraph.com. Každý investiční a obchodní tah zahrnuje riziko, měli byste při rozhodování provést vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/curve-crv-sees-150-rebound-as-defi-bottoms-and-eth-gas-fees-drop

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách