Průvodce » Crypto bude generovat více bohatství než internet, říká generální ředitel Morgan Creek Capital

Crypto bude generovat více bohatství než internet, říká generální ředitel Morgan Creek Capital

Crypto bude generovat více bohatství než internet, říká generální ředitel Morgan Creek Capital

Položením základů internetu hodnoty vytvoří kryptoměna a blockchain více bohatství než Web 1.0 a Web 2.0, řekl Mark Yusko, generální ředitel společnosti Morgan Creek Capital, v exkluzivním rozhovoru pro Cointelegraph.

“Ještě jsme se nedostali k části parabolického růstu Web 3, která vytvoří nevýslovné bohatství,” uvedl Yusko.

Yusko ve své kariéře manažera hedgeových fondů profitoval z investic do raných internetových technologií. V roce 2017 přijal kryptoměnu poté, co si uvědomil jejich potenciál pohánět internet hodnoty – novou iteraci internetu, která uživatelům umožní směňovat hodnotu přímo bez finančních zprostředkovatelů.

Ve srovnání s předchozími iteracemi internetu, které přinesly revoluci ve sféře obchodu a médií, „síť důvěry“ – jak to Yusko nazval – vytvoří exponenciálně větší množství bohatství.

“Finanční služby jsou mnohem větší než informace, média a obchod,” zdůraznil.

Yusko je však přesvědčen, že před vstupem do fáze parabolického růstu bude kryptoprůmysl muset překonat odpor tradičních finančních aktérů a případně čelit další velké korekci.

“Úřadující moc nechtějí, aby narušitelé vyhráli, takže budou bojovat opravdu tvrdě.” Zruší regulační bariéry – pokusí se koupit společnosti a obal technologie, “řekl.

Sledujte celý rozhovor na našem kanálu YouTube, a nezapomeňte se přihlásit k odběru!Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/crypto-will-generate-more-wealth-than-the-internet-says-morgan-creek-capital-ceo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách