Průvodce » Composable Finance zvyšuje 7M $ za interoperabilitu DeFi napříč řetězci a napříč vrstvami

Composable Finance zvyšuje 7M $ za interoperabilitu DeFi napříč řetězci a napříč vrstvami

Composable Finance zvyšuje 7M $ za interoperabilitu DeFi napříč řetězci a napříč vrstvami

Composable Finance, protokol interoperability DeFi oznámil zvýšení o 7 milionů dolarů podpořené 16 významnými blockchainovými investičními společnostmi.

Podle zprávy vydané v úterý vedly kolo financování Advanced Blockchain AG a Rarestone Capital. Mezi další účastníky patřili mimo jiné Alameda Research, Spartan Group, Divergence Ventures a Blockchain Capital.

Společnost Composable Finance se snaží posílit synchronicitu DeFi prostřednictvím dvojího přístupu k interoperabilitě obou Ethereum (ETH) a Polkadot (DOT), přičemž druhý tvoří základ pro další křížové interakce.

Podle Cosmin Grigore, generálního ředitele společnosti Composable Finance, bude blockchainová interoperabilita tlačit vznikající technologii do „nového světa možností“.

Vzhledem k asynchronní povaze blockchainového prostoru je často nutné přemostění k přenosu likvidity napříč vrstvami a řetězci. Ve skutečnosti, jak již dříve uvedl společnost Cointelegraph, byla křížová skladatelnost považována za všelék na problém fragmentace likvidity v prostoru DeFi.

V rozhovoru s Cointelegraph, 0xbrainjar, vývojář Composable Finance shrnul konečné cíle projektu, tedy:

“Vidíme, že dochází k zásadnímu posunu.” Ethereum s popularitou několika vrstev 2s a postranních řetězců – pro lidi, kteří budou moci vytvářet aplikace napříč vrstvami, bude muset být snadno dostupná infrastruktura middlewaru s lepidlovým kódem (např. ZkSync <> Optimism). “

Podle 0xbrainjar by taková skladatelnost mohla být nezbytná pro vývoj mezivrstvových strategií pro činnosti, jako jsou flash půjčky v prostoru DeFi.

V rámci oznámení společnost Composable odhalila, že je v závěrečné fázi auditu několika infrastrukturních řešení vrstvy dva. Mezitím se projekt také chystá debutovat Polkadot řešení do konce června.

S PolkadotŘešení založená na zásadních plánech interoperability napříč řetězci projektu, společnost Composable údajně využívá jedinečnou strategii pro aukce parašutistických řetězců. Projekt údajně nasadí strategii úložiště, která uživatelům umožní ukládat ether nebo jiné tokeny ERC20.

Propojené tokeny ETH nebo ERC20 budou použity pro výnosové zemědělství, přičemž 50% zisků bude vráceno uživatelům a druhá polovina použita na nákup DOT nebo Kusama (KSM) pro skutečnou aukci parašutismu.

Podrobně, jak projekt funguje Polkadot řešení budou uvedena v plánech skladatelnosti blockchainu projektu, poznamenal 0xbrainjar: „Using the Polkadot ekosystému, budeme moci vývojářům z různých ekosystémů umožnit nasazovat inteligentní smlouvy z různých vrstev 1 na stejném místě a nechat je vzájemně komunikovat. “Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/composable-finance-raises-7m-for-cross-chain-and-cross-layer-defi-interoperability

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách