Průvodce » Cipher Mining stříká 350 milionů dolarů na další generaci Bitcoin těžební soupravy od Bitfury

Cipher Mining stříká 350 milionů dolarů na další generaci Bitcoin těžební soupravy od Bitfury

Cipher Mining stříká 350 milionů dolarů na další generaci Bitcoin těžební soupravy od Bitfury

Podle pondělního formuláře 8-K u americké Komise pro cenné papíry (SEC) bude společnost Cipher Mining nákup 28 000 až 56 000 příští generace Bitcoin těžební hardware od Bitfury za cenu 6 250 $ za soupravu.

Při maximálních nákladech 6 250 $ na stroj, Cipher’s Bitcoin náklady na těžbu hardwaru se mohou pohybovat mezi 175 miliony a 350 miliony dolarů, v závislosti na tom, zda se společnost rozhodne obdržet všech 56 000 souprav, jak je uvedeno v kupní smlouvě.

Celková objednávka zásob bude doručována v sedmi dávkách na měsíční bázi od léta 2022 do prosince 2022.

V rámci podání SEC zaplatí společnost Cipher Mining zálohu ve výši 10 milionů dolarů do tří pracovních dnů od uzavření dohody o zahájení hromadné objednávky.

Jak již dříve uvedl Cointelegraph, společnost Cipher Mining má návrhy směřující k dosažení 745 megawattů Bitcoin těžební kapacity do konce roku 2025.

V březnu společnost vstoupila do fúze ve výši 2 miliard USD se společností Good Works Acquisition Corp kótovanou na burze Nasdaq – společností pro speciální účely akvizice (SPAC).

Cipher Mining je také podporován investory, jako je Fidelity Management and Research, a Counterpoint Group, která je součástí Morgan Stanley.

Související: Northern Data k získání 33K ASIC minerů akvizicí Bitfield

Rozsah plánovaných výdajů společnosti na Bitcoin těžební plošiny jsou v souladu s politikou rychlé expanze, kterou provádějí kryptoměnová zařízení v Severní Americe.

Kryptoměnové firmy ve Spojených státech získávají více souprav od velkých výrobců, jako jsou Bitmain a MicroBT.

Podle údajů z Cambridge Bitcoin Index spotřeby elektřiny, Spojené státy nyní tvoří více než třetinu celosvětové distribuce BTC hash rate.

Společnost Cipher Mining Technologies Inc. uzavřela s nákupním gigantem Bitchury pro vývoj blockchainu hlavní smlouvu o poskytování služeb a dodávek Bitcoin (BTC) těžební soupravy.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/cipher-mining-splashes-350m-on-next-gen-bitcoin-mining-rigs-from-bitfury

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách