Průvodce » CEO společnosti Three Arrows Capital ustupuje Ethereum komentáře o opuštění

CEO společnosti Three Arrows Capital ustupuje Ethereum komentáře o opuštění

CEO společnosti Three Arrows Capital ustupuje Ethereum komentáře o opuštění

Zhu Su, generální ředitel a zakladatel hedgeového fondu Three Arrows Capital (3AC), na Twitteru uvedl, že „opustil Ethereum navzdory tomu, že to v minulosti podporoval“, než prohlášení otočil o 180 stupňů.

V neděli vlákno, Su to tvrdil Ethereum kultura „masivně trpí dilematem zakladatelů“ a že „každý je již příliš bohatý na to, aby si pamatoval, co se původně chystal udělat“.

Ano, opustil jsem Ethereum i když to v minulosti podporoval.

Ano Ethereum opustil své uživatele, přestože je v minulosti podporoval.

Představa, že bychom seděli, škubali a sledovali pálení a vymýšleli testy čistoty, zatímco řetěz si může dovolit nula nováčků, je hrubá.

— Zhu Su (@zhusu) 21. listopadu 2021

Od té doby od prohlášení ustoupil, ačkoli původní tweet nebyl v době psaní odstraněn. V návaznosti tweet o pět hodin později vyzval své následovníky, aby „pracovali na stejném cíli“ a prohlásil: „Miluji Ethereum a co to znamená.”

V ještě jiném tweet asi sedm hodin po zveřejnění následné zprávy se Su omluvil a vysvětlil, že chce „zmírnit“ své původní prohlášení, které bylo napsáno v „žhavém okamžiku“ a že „opustit je špatné slovo“.

Chcete to zmírnit a říct, že opustit je špatné slovo. Bylo horko. Omlouvám se.

Na škálování Eth na L2 pracují skvělé týmy.

Raději bych viděl plán eth1x. Také bych se při upgradech raději zaměřil na uživatele než na blaho držitelů. https://t.co/N3YTAbfVBi

— Zhu Su (@zhusu) 21. listopadu 2021

„Na škálování Eth na L2 pracují skvělé týmy. Raději bych viděl plán eth1x. Také bych se při upgradech raději zaměřil na uživatele než na blaho držitelů,“ napsal.

“Nevím, jaké je řešení.” Ale vím, že pro miliony nových uživatelů, kteří přicházejí, by se neměli stydět za to, že odcházejí do jiných ekosystémů. Ani vývojáři by se neměli stydět za to, že na nich staví.“

Řešení na druhé vrstvě byla navržena tak, aby pomohla škálovat Ethereum a vyřešit vysoké poplatky sítě zpracováním transakcí mimo hlavní síť nebo vrstvu jedna.

Začátkem listopadu byla společnost Three Arrows Capital oznámena jako investor v Blizzardu, fondu na podporu rozvoje Ethereum konkurent, Avalanche.

Po úvodním tweetu AvalancheNativní kryptoměna AVAX byla vytlačena Dogecoin (DOGE) ze svého místa jako 10. největší kryptoměna podle tržní kapitalizace a dosáhla tržní kapitalizace 30,32 miliardy dolarů. Od té doby klesla zpět na 29,3 miliardy dolarů.

Ne tweetoval graf růstu AVAX s titulkem „top 10“ tři hodiny před zveřejněním omluvy a odvoláním svého původního prohlášení.

Zdá se, že výbuch je reakcí na Synthetix tvůrce Kain Warwick, který v sobotu zavolal na lidi, kteří „vyprodali ve snaze o maximalizaci zisku“. tweet.

“Vzpomeň si na to, až se všichni vrátí do záplavy.” Ethereum ekosystém, jakmile se škálování L2 stane nevyhnutelným,“ napsal Kain.

Člověče, tenhle malý záchvat vzteku stojí za všechny ty včerejší poměry od Su a jeho armády. Alespoň nyní Ethereum komunita ví, co si skutečně myslí. Jsem rád, že jsem mohl spláchnout vlka z jeho ovčího oděvu. https://t.co/iQFCQQoljm

— kain.eth (@kaiynne) 21. listopadu 2021

Su také vyzval Ethereany, aby pamatovali na původní cíl decentralizovaných financí „zabankovat nebankovní peníze“, a připomněl jim, že v minulosti Bitcoin (BTC) byl kritizován za transakční poplatky 0,05 USD.

v roce 2014 Ethereum spolutvůrce Vitalik Buterin řekl v odkazu na Bitcoin: „Internet peněz“ by neměl stát 0,05 USD za transakci. Je to trochu absurdní.” Proud Ethereum poplatky za plyn se pohybují kolem 0,012 etheru (ETH), neboli 50 USD za transakci.

Související: Layer-2 a multichain DeFi platformy vidí rekordní přílivy jako Ethereum poplatky stoupají

Zakladatel burzy derivátů dYdX Antonio Juliano přidal k diskusi řekl, že ačkoli Suův tweet byl „mnohem drsnější“, než by si přál, „poněkud směrově souhlasí[s].“

“Ethereum nebyla v posledních letech provedena. Nenapadá mě jediné 10x užitečné zlepšení Ethereum udělal za poslední *4 roky*.“

Ethereum vývojář protokolu Tim Beiko odpověděl na jeden ze Suových tweetů, přiznávající obavy z vysokých poplatků za plyn a nižšího počtu přijetí, než se očekávalo.

„Na tom pracuje spousta chytrých lidí Ethereum jsou si toho vědomi a tráví čas snahou to napravit,“ řekl.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/three-arrows-capital-ceo-backtracks-on-ethereum-abandonment-comments

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách