Průvodce » Cena Perlin (PERL) roste o 100%, jak se intenzivněji zaměřuje na řešení zelené energie

Cena Perlin (PERL) roste o 100%, jak se intenzivněji zaměřuje na řešení zelené energie

Cena Perlin (PERL) roste o 100%, jak se intenzivněji zaměřuje na řešení zelené energie

Vytváření hybné síly a přitahování pozornosti investorů může být výzvou během nejlepších časů na trhu s kryptoměnou a je to ještě větší výzva, když jsou trhy trhané, jako by celý kryptosystém byl posledních pár měsíců.

Navzdory nedávnému poklesu společnost Perlin (PERL) dokázala shromáždit 140% z minima 0,052 USD 8. června na maximum 0,134 $ 18. června, protože jeho průměrný 24hodinový objem obchodování vzrostl z 3 milionů na 122 milionů USD.

4hodinový graf PERL / USDT. Zdroj: TradingView

Tři důvody pro zvýšení ceny a poptávky po PERL zahrnují vydání registrační knihy PERL.eco, spuštění PerlinX na inteligentním řetězci Binance a atraktivní možnosti vytyčování umožňující držitelům tokenů získat výnos z různých kryptoměn.

Tokenizace skutečných biologických aktiv

Shromáždění PERL 6. června a 14. června přišlo v reakci na vydání PERL.eco, „Planetary Ecosystem Registration Ledger“, který umožňuje tokenizaci skutečných bioekologických aktiv.

Představujeme https://t.co/XHApjvv8Cj, hlavní kniha registrace planetárních ekosystémů
Tokenizace skutečných bioekologických aktiv
Přečtěte si více: https://t.co/OISGvY9wgK#Světový den životního prostředí pic.twitter.com/VfKSCmN6nf

– PERL.eco (@PERL_eco) 5. června 2021

Podle blogové stránky projektu je PERL.eco „pokusem o demokratizaci ekonomiky biosféry prostřednictvím fondů likvidity a tokenizace biodiverzity a uhlíkových kreditů do decentralizovaného financování.“

Jako další pobídka k držení PERL budou airdropy tokenizovaných uhlíkových kreditů distribuovány do peněženek s PERL, které mohou držitelé tokenů použít k „vyrovnání své uhlíkové stopy nebo obchodování s likvidním fondem, když bude token uvolněn.“

PERL bude také používán jako token řízení DAO, což držitelům umožní hlasovat o modelu distribuce a poplatků a také se podílet na dalších důležitých rozhodnutích, která ovlivňují ekosystém.

Integrace Binance Smart Chain vede k nižším poplatkům

Druhým hnacím motorem zvýšené dynamiky pro PERL bylo spuštění platformy protokolů DeFi PerlinX na platformě Binance Smart Chain (BSC) v polovině dubna, což je krok, který byl proveden ve snaze pomoci snížit transakční poplatky.

Působení na BSC také umožnilo kótovat fondy likvidity PerlinX PancakeSwap a pomohl zvýšit počet zemědělských příležitostí dostupných komunitě PerlinX.

Dalším bonusem pro poskytovatele likvidity PERL jsou výnosy PancakeSwap jsou vypláceny v nativním tokenu protokolu CAKE, který lze poté znovu umístit do Perlinova fondu a vydělat PERL jako formu složeného úroku.

Pro držitele PERL, kteří si přejí zůstat na Ethereum (ETH) síť, platforma PerlinX nabízí několik možností, jak vydělat výnos, včetně jednoduchého vkladu a likvidních fondů mezi PERL a Wrapped Ether (WETH), Binance USD (BUSD), Balancer (BAL), Dai (DAI) a USD Coin (USDC).

Podle údajů z Cointelegraph Markets Pro jsou tržní podmínky pro PERL po nějakou dobu příznivé.

Skóre VORTECS ™, exkluzivní pro Cointelegraph, je algoritmické srovnání historických a současných tržních podmínek odvozené z kombinace datových bodů včetně sentimentu na trhu, objemu obchodování, nedávných cenových pohybů a aktivity na Twitteru.

Skóre VORTECS ™ (zelené) vs. cena PERL. Zdroj: Cointelegraph Markets Pro

Jak je vidět z výše uvedeného grafu, skóre VORTECS ™ pro PERL je po většinu posledních 7 dnů zelené a zaznamenalo skóre 67 14. června, zhruba deset hodin předtím, než se cena během příštích dvou dnů zvýšila o 100% .

S hnutím zelené energie a obavami souvisejícími se zvyšujícím se množstvím oxidu uhličitého v atmosféře v čele globálních diskusí by mohla být věnována zvýšená pozornost blockchainovým projektům, které nabízejí pracovní řešení, jako je Perlin a jeho platforma PERL.eco.

Názory a názory zde vyjádřené jsou výhradně názory autora a nemusí nutně odrážet názory webu Cointelegraph.com. Každý investiční a obchodní tah zahrnuje riziko, měli byste při rozhodování provést vlastní průzkum.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/perlin-perl-price-gains-100-as-the-focus-on-green-energy-solutions-intensifies

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách