Průvodce » Cena LTC dosáhla 13měsíčního maxima Bitcoin – All-time high next for Litecoin?

Cena LTC dosáhla 13měsíčního maxima Bitcoin – All-time high next for Litecoin?

Cena LTC dosáhla 13měsíčního maxima Bitcoin - All-time high next for Litecoin?

Litecoin Ceny (LTC) vzrostly až na 35% a dosáhly jednoročního maxima Bitcoin (BTC) tento týden, což přimělo analytiky předpovědět prodlouženou dynamiku růstu pro zbytek probíhající měsíční relace.

LTC / BTC týdenní svíčkový graf (Binance). Zdroj: Tradingview

Kurz LTC / BTC se během asijsko-pacifických obchodních hodin dotkl 6 358 sat. Dvojice později korigovala na vnitrodenní minimum 5 776 sat před londýnským zahajovacím zvonem, když se ziskové nálady rozrůstaly poblíž vrcholů zasedání.

Podle údajů shromážděných od Glassnode však korekce negativního dopadu při kompenzaci byla malá Litecoinroste býčí síla. Blockchainová analytická firma zaznamenala dramatický nárůst počtu aktivních Litecoin adresy začínající rokem 2021, což naznačuje rostoucí poptávku po stříbrné kryptoměně stejně jako Bitcoin uptrend vykazuje známky ochlazení.

Počet aktivních Litecoin adresy stoupají. Zdroj: Glassnode

Altcoinová sezóna

The Litecoin cenový trend se vynořil z lůna pokračujícího boomu trhu altcoinů. Nedávné relace byly vidět Bitcoin ztrácí svůj podíl na trhu pro velkou armádu konkurenčních kryptoměn, s Ethereum, druhé největší digitální aktivum podle tržní kapitalizace, a dosáhlo rekordní výšky nad 3 500 $.

Proti BitcoinCena Etheru (ETH) dosáhla poprvé od července 2018 téměř 6350 sat.

Ethereum dosáhne 3letého maxima proti Bitcoin. Zdroj: ETHBTC na Tradingview

Litecoin podobně se dařilo v obou Bitcoin- a trhy kótované v USA. Ve čtvrtek dosáhl směnný kurz LTC / USD v rozmezí svého předchozího historického maxima 420 USD, když dosáhl 365,20 USD a poté se změnil na londýnskou seanci.

Analytici křesla s masivním sledováním na sociálních médiích začali léčit Litecoin uptrend jako podnět pro větší a lepší rally vpřed.

$ LTC nedávno se zvýšil na 360 $ a více

Což znamená #LTC prolomil dvě velmi důležité úrovně odporu:

• 226 $

• 305 $

Tyto jsou #Litecoin Úrovně čtyřletého cyklu

Break the old all time highs and Candle 1 will rally to new unimagantable highshttps://t.co/BCRcr7B6GB pic.twitter.com/mZl1A9BOyK

– Rekt Capital (@rektcapital) 6. května 2021

Mezitím Bitcoin nálada konsolidace trhu nadále tlačila obchodníky, aby hledali ziskové příležitosti na trhu altcoinů. Ukázalo se, že klesající dominance kryptoměny na trhu kryptoměn je nepřímo korelována s cenovým výkonem LTC / USD, jak ukazuje následující graf.

Litecoin vs. Bitcoin Index dominance. Zdroj: BTC.D na Tradingview

Litecoin výložník

Bitcoin obchoduje v rozmezí 51 000–60 000 $, přičemž jeho dlouhodobý sentiment se posunul nahoru. Ve svém stabilním konsolidačním avataru poskytuje vlajková loď kryptoměny na trhu altcoinů býčí podněty, včetně Litecoin.

Bitcoin vstupuje do medvědího rozsahu Rising Wedge. Zdroj: BTCUSD na Tradingview

„Myslím, že je realistické to říkat Litecoin nakonec dosáhne výše 1 000 dolarů, “pseudonymní kryptoměna tweetoval ve čtvrtek. „Možná dokonce téměř 1 500 dolarů.“
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/ltc-price-hits-13-month-high-against-bitcoin-all-time-high-next-for-litecoin

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách