Průvodce » Cardano rozbije odpor 2 $, když vstoupí býčí signály Bitcoin cena

Cardano rozbije odpor 2 $, když vstoupí býčí signály Bitcoin cena

Cardano rozbije odpor 2 $, když vstoupí býčí signály Bitcoin cena

CardanoToken ADA se 15. května přiblížil 2,40 $, protože několik vybraných altcoinů vzbudilo medvědí náladu, aby ukradlo reflektor slabému Bitcoin (BTC).

1hodinový graf svíček ADA / USD (Binance). Zdroj: Tradingview

ADA při zjišťování cen, když se blíží 2,50 USD

Data z Cointelegraph Markets Pro a TradingView ukázal, že ADA / USD se během víkendu vyšplhaly na rekordních 2,38 USD.

Obchodníci měli podezření, že dlouho očekávané 2 $ přijdou do hry v krátkodobém horizontu, s Cardano býci, kteří v pátek přes noc strhli odpor jedním tahem.

S 2 $ z cesty byl aktivován režim zjišťování cen, který přinesl nová historická maxima před začátkem konsolidačního období kolem 2,30 $.

Jako takový, Cardano dával šanci svým dříve úspěšným altcoinům, jako je Ether (ETH), protože většina tokenů zaznamenala v sobotu ztráty.

„$ ADA nyní zmenšuje propast mezi $ ETH a Altcoin Market Cap,“ populární obchodník a analytik Rekt Capital poznamenal v ten den.

„ADA nyní vzrostla o + 80% ve srovnání s ETH a Altcoin Market Cap, které vzrostly o + 150%.“

PlanB za cenu BTC: Jsem „nadšený“

Připojování Cardano bylo jen hrstka hlavních altcoinů s čepicí, které vedly Polygon (MATIC), který přinesl 24hodinové zisky ve výši 24% a týdenní výnosy nad 130%.

Ostatní, jako např Dogecoin (DOGE) a Ethereum Classic (ETC) přinesl mírné ztráty v souladu s obecným trendem. Bitcoinpoté, co na začátku týdne znovu propadla část své ztracené pozice poté, co poklesla o 20%, zůstala blízko dolní hranice svého obchodního rozsahu, aniž by dokázala získat zpět 50 000 USD.

V krátkých časových rámcích však kolega obchodník Scott Melker přesto zvýrazněno býčí signály pro Bitcoinindex relativní síly (RSI) – něco, co by mohlo v příštích dnech přinést solidnější pokrok.

Pro PlanB, tvůrce rodiny cenných papírů s cenovými modely BTC, bylo chování RSI „typické“ a srovnatelné s rozsahem, který byl zaznamenán před tím, než BTC / USD dosáhly na konci roku 2017 maxima všech dob.

“Bitcoin index relativní síly (RSI): nacházíme se v typickém poklesu středního býčího cyklu v RSI (žluté kruhy), v letech 2013 až 2017, “ komentoval vedle doprovodného grafu.

„Nadšený z příštích několika měsíců.“

Bitcoin Graf RSI vs. měsíce mezi polovinami blokových dotací. Zdroj: PlanB / Twitter
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/cardano-smashes-2-resistance-as-bullish-signals-enter-for-bitcoin-price

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách