Průvodce » BTC, BNB, ADA, LTC, LINK

BTC, BNB, ADA, LTC, LINK

BTC, BNB, ADA, LTC, LINK

Za poslední týden nakoupilo několik obchodníků Dogecoin (DOGE), což vedlo k vystoupení Sobotní noci Elona Muska, protože očekávali pumpu. Nicméně zmínka o Dogecoin během monologu, který provedl Musk, neprodukoval rally, kterou obchodníci hledali, a profesionální obchodníci možná upustili své pozice od začínajících obchodníků, kteří očekávali útěk.

Dogecoin dnes klesla na vnitrodenní minimum na 0,41 USD, přičemž ke konci předchozího dne ztratila více než 34%. Od té doby se meme mince snaží oživit a stoupla na 0,54 $. Prudký pokles Dogecoin cena ukazuje, že nákup humbuk, bez jakéhokoli zásadního důvodu, by mohl mít za následek nestálost žaludku.

Denní pohled na data kryptoměny. Zdroj: Coin360

Na druhou stranu Ether (ETH) dále rozšířil svůj vzestupný pohyb, přičemž se snížil těsně pod 4 000 $ Bitcoin (BTC) opět nedosáhl hranice 60 000 $, což naznačuje silný prodej na každé menší rally. Několik dní akce vázané na rozsah Bitcoin je kladným znamením, protože může připravit půdu pro další etapu uptrendu.

Díky tomu, že Ether vedl poplatek za altcoiny, podívejme se na top 5 kryptoměn, které mohou krátkodobě překonat.

BTC / USDT

Bitcoin 8. května překonal hranici klesajícího trendu, ale pro býky je těžké překonat překážku na 58 966,53 $. Okamžitá podpora nevýhody je u klouzavých průměrů. Pokud se cena odrazí od 20denního exponenciálního klouzavého průměru (56 387 $), býci učiní ještě jeden pokus o posunutí ceny nad 58 966,53 $.

Denní graf BTC / USDT. Zdroj: TradingView

Pokud uspějí, dvojice BTC / USDT by mohla zahájit svou cestu směrem k linii odporu vzestupného kanálu na 67 000 $. Cena při dvou předchozích příležitostech klesla z linie odporu, proto se medvědi znovu pokusí tuto úroveň bránit. Hybnost se zvýší poté, co kupující posune cenu nad kanál.

Ploché klouzavé průměry a relativní index síly blízko středu však ukazují nedostatek býčí hybnosti. Pokud medvědi stáhnou cenu pod 20denní EMA, pár by mohl klesnout na 52 323,21 USD.

Silný odraz od této úrovně naznačuje nákup na nižších úrovních, což by mohlo na několik dní vyústit v akci vázanou na rozmezí mezi 52 323,21 USD a 58 966,53 USD.

Naopak, pokles pod 52 323,21 USD může otevřít dveře pro pokles na linii podpory vzestupného kanálu a poté na 46 985 USD, kde mohou kupující zasáhnout, aby pokles zastavili.

4hodinový graf BTC / USDT. Zdroj: TradingView

Čtyřhodinový graf ukazuje, že medvědi hájí odpor ve výši 58 966,53 USD. Pokud mohou snížit cenu pod 50-klouzavý průměr, pár by mohl klesnout na 55 000 $ a poté na 52 323,21 $.

Ploché klouzavé průměry a RSI blízko středu naznačují rovnováhu mezi nabídkou a poptávkou. Pokud se však cena odrazí od současné úrovně a stoupne nad 58 966,53 USD, dvojice by mohla nabrat na síle a shromáždit se k cílovému cíli na 65 012,18 USD.

BNB / USDT

Binance Coin (BNB) je ve silném vzestupném trendu a klouzavé průměry naznačují, že cesta nejmenšího odporu směřuje vzhůru. Přestože negativní divergence na RSI bliká varovným signálem, nastavení vstoupí do hry až poté, co cena ustoupí a ukáže slabost.

Denní graf BNB / USDT. Zdroj: TradingView

Pokud býci strčí cenu nad 680 USD, pár BNB / USDT může zahájit další etapu uptrendu, která by mohla dosáhnout 808,57 USD. Toto pozitivní zobrazení se zneplatní, pokud se pár otočí dolů a zlomí se pod 20denní EMA ($ 592).

Pokud k tomu dojde, mohou krátkodobí obchodníci své pozice vyhodit, což povede k poklesu na 50denní SMA (466 USD). Toto je důležitá podpora, na kterou je třeba dávat pozor, protože cena se neuzavřela pod 50denní SMA od 13. prosince 2020. Zlom pod 428 $ může signalizovat, že vrchol je na svém místě.

4hodinový graf BNB / USDT. Zdroj: TradingView

Čtyřhodinový graf ukazuje, že pár se zasekl mezi 600 a 680 USD. 20-EMA se začala objevovat a RSI je v kladném teritoriu, což naznačuje, že býci mají navrch. Pokud býci dokážou tlačit a uzavřít cenu nad 680 USD, může se pár shromáždit na 760 USD.

Alternativně, pokud cena klesne ze současné úrovně a sklouzne pod klouzavé průměry, pár se může opravit na 600 $. Odskok z této úrovně by mohl prodloužit konsolidaci o několik dalších dní.

ADA / USDT

Cardano (ADA) se posledních několik týdnů zasekla v rozmezí 1 až 1,48 USD, než došlo k 6. květnu. To naznačuje, že rovnováha mezi býky a medvědy byla vyřešena ve prospěch kupujících.

Denní graf ADA / USDT. Zdroj: TradingView

To neznamená, že se medvědi ještě vzdali. Pokusili se cenu stáhnout zpět pod 1,48 $ 7. května a dnes. Dlouhý ocas na svícnu dne však naznačuje, že býci úspěšně převrhli podporu 1,48 $.

Pokud kupující udrží cenu nad 1,74 $, pár ADA / USDT by se mohl zvýšit na 2 $ a poté 2,25 $. Tento býčí pohled se zruší, pokud cena klesne a poklesne pod 20denní EMA (1,42 USD). Takový krok by mohl pasti agresivní býky, což by vedlo k poklesu na $ 1. Odskok z této úrovně by mohl pár ještě několik dní udržovat v rozmezí rozsahu.

4hodinový graf ADA / USDT. Zdroj: TradingView

Klouzavé průměry na 4hodinovém grafu se svažují a RSI je v kladném teritoriu, což naznačuje, že býci mají kontrolu. Pokud kupující udrží cenu nad 1,75 $, hybnost se může zvýšit.

Naopak, pokud cena klesne ze současné úrovně, pár může klesnout na 20-EMA a poté na podporu 1,48 $. Odchod od této podpory by mohl mít za následek obchodování v úzkém rozmezí mezi 1,48 USD a 1,75 USD. Krátkodobý býčí sentiment se může zrušit, pokud medvědi klesnou cenu pod 50-SMA.

LTC / USDT

Litecoin (LTC) obchoduje uvnitř vzestupného rozšiřujícího se klínového vzoru. Přestože medvědi posledních pár dní brání linii odporu klínu, pozitivním znamením je, že se býci nevzdali.

Denní graf LTC / USDT. Zdroj: TradingView

Pokud býci dokážou řídit a udržet cenu nad 372,53 $, pár LTC / USDT by mohl zahájit další úsek uptrendu, který by mohl dosáhnout 400 $ a poté 463,31 $. Rostoucí klouzavé průměry a RSI na překoupeném území naznačují, že cesta nejmenšího odporu je vzhůru.

Na rozdíl od tohoto předpokladu, pokud býci nedokážou udržet cenu nad hranicí odporu, mohou krátkodobí obchodníci své pozice vyhodit. To může mít za následek pokles na 20denní EMA (298 $). Zlom pod touto podporou by mohl otevřít brány pro pokles na 50denní SMA (247 $).

4hodinový graf LTC / USDT. Zdroj: TradingView

Čtyřhodinový graf ukazuje, že se dvojice konsoliduje mezi 330,50 USD a 372,50 USD. Medvědi úspěšně bránili odpor nad hlavou a táhnou cenu směrem k 20-EMA. Pokud se cena od této podpory odrazí, býci se pokusí znovu obnovit uptrend.

Naopak zlom pod 20-EMA by mohl cenu snížit na 330,50 USD. Odskok od této podpory může prodloužit pobyt páru v dosahu o několik dalších dní. Na druhou stranu by zlom a uzavření pod 330,50 $ mohlo signalizovat začátek hlubší korekce. První podpora je na 50-SMA a poté 290 $.

LINK / USDT

Chainlink (LINK) je v uptrendu a 7. května dosáhl nového historického maxima na 51,96 $. Během silného uptrendu jsou opravy povrchní a cena má tendenci se konsolidovat v těsném rozmezí, než obnoví tah nahoru.

LINK / USDT denní graf. Zdroj: TradingView

Dlouhý knot na svícen ze 7. května ukázal, že se prodává na vyšších úrovních, a poté 8. května následoval vzor svícenů uvnitř dne, což naznačuje nerozhodnost mezi býky a medvědy. Rozvíjející se 20denní EMA (42 $) a RSI v překoupené zóně však naznačují, že býci mají navrch.

Pokud býci dokážou udržet cenu nad 51,96 $, pár LINK / USDT by mohl obnovit svůj uptrend. Dalším cílovým cílem na vzestupu je 66,74 USD.

Naopak, pokud cena klesne ze současné úrovně a prolomí podporu 46 $, dvojice může klesnout na 20denní EMA. Silný odraz od této podpory naznačuje, že sentiment zůstává pozitivní. Přerušení pod 20denní EMA však bude znamenat, že krátkodobá dynamika oslabila a je pravděpodobný pokles na 50denní SMA ($ 35).

LINK / USDT 4hodinový graf. Zdroj: TradingView

Čtyřhodinový graf ukazuje, že se cena vymanila z rozmezí 46 až 50 USD. To naznačuje začátek další etapy uptrendu, která má okamžitý cíl na 54 $. 20-EMA se začala objevovat a RSI je nad 67, což naznačuje, že býci mají kontrolu.

Pokud však cena klesne a klesne pod 50 USD, bude to znamenat, že trhy odmítly vyšší úrovně. To může vyústit v další prodej, který by mohl cenu snížit na 50-SMA. Přestávka pod touto úrovní navrhne medvědům výhodu.

Názory a názory zde vyjádřené jsou pouze názory autora a nemusí nutně odrážet názory Cointelegraph. Každý investiční a obchodní tah zahrnuje riziko, měli byste při rozhodování provést vlastní průzkum.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/top-5-cryptocurrencies-to-watch-this-week-btc-bnb-ada-ltc-link

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách