Průvodce » „Brzy projde největší komoditní ETF na světě“

„Brzy projde největší komoditní ETF na světě“

Hlavní správce aktiv ve Spojených státech, Grayscale, překonal poprvé poprvé 50 miliard spravovaných aktiv v kryptoměně. AUM ve stupních šedi se plíží stále blíže k 57 miliard dolarů podíly největší komoditní ETF.

MILESTONE: Právě jsme dosáhli 50 miliard AUM. Ještě další důvod #GoGrayscale. pic.twitter.com/Jrk7n6TAOI

– Stupně šedi (@Grayscale) 14. dubna 2021

Společnost má plány konvertovat pokud to umožňují předpisy, do ETF.

Pokud by již byl ETF schválen, stupně šedi by byly druhou největší komoditní ETF za zlatými akciemi SPDR. GLD je fyzicky krytý fond obchodovaný na burze zlata s kotacemi na burzách v USA, Mexiku, Singapuru, Japonsku a Hongkongu.

Generální ředitel ve stupních šedi Michael Sonnenshein tweetoval že věří, že bitcoinový fond ve stupních šedi pravděpodobně během několika měsíců překoná fond GLD tržním stropem.

„Věříme, že zlato symbolizuje zmenšující se potenciál pro trvalý pokrok cen komodit, zejména vs. #Bitcoin. Aktiva v @ Stupně šedije $ GBTC, dominantní burzovní prostředek, budou předávat prostředky v předním sledovači zlata-ETF $ GLD za pár měsíců ‘@ mikemcglone11 @JSeyff pic.twitter.com/YQwA6M5WFm

– Michael Sonnenshein (@Sonnenshein) 14. dubna 2021

Ve stupních šedi poskytuje kryptoměna expozici institucionálním investorům a drží celkem přibližně 660 000 bitcoinů (BTC), což představuje 3,5% z 18,68 milionu oběžných dodávek bitcoinů. Téměř 655 000 z nich je drženo v bitcoinové důvěře ve stupních šedi.

Grayscale se nezabývá pouze bitcoiny, přičemž téměř 20% AUM společnosti je rozloženo na tucet dalších kryptoměn, včetně Ether (ETH) (7,4 miliard USD), Litecoin (LTC) (405 milionů USD), Ethereum Classic (ETC) (267 milionů USD) ) a bitcoinová hotovost (BCH) (234 milionů USD). Za poslední měsíc bylo vytvořeno dalších pět trustů – MANA společnosti Decentraland (18,6 milionů USD), Livepeer (LPT) (13 milionů USD), Filecoin (FIL) (7,7 milionu USD), Token základní pozornosti (BAT) (4,8 milionu USD) a Chainlink’s LINK ( 4,5 milionu USD).

Společnost je již největším americkým správcem digitálních aktiv s velkým náskokem, přičemž společnost Pantera, druhá největší manažerka, drží pouze 4,3 miliardy USD, což je méně než jedna desetina z 50 miliard USD ve vlastnictví Grayscale.

Ve středu správce aktiv oznámil partnerství s časopisem Time Magazine za účelem vytvoření vzdělávací série kryptoměn. Časopis také souhlasil s přijímáním plateb v bitcoinech a udržováním digitálního aktiva ve své rozvaze.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách