Průvodce » Bitcoin s prohlubováním korekce klesá pod 46 000 $; instituce se hromadí

Bitcoin s prohlubováním korekce klesá pod 46 000 $; instituce se hromadí

Bitcoin s prohlubováním korekce klesá pod 46 000 $;  instituce se hromadí

Bitcoin Cena (BTC) v neděli podruhé za čtyři dny klesla pod 46 000 USD, což vyvolalo přízrak hlubší krátkodobé korekce pro vlajkovou loď digitální měny.

Bitcoin klesl na minimum relace 45 127,01 USD, podle na TradingView, než dojde k mírnému zotavení na přibližně 45 400 USD. Největší kryptoměna podle tržní kapitalizace poklesla o 5% za den a o více než 20% za posledních sedm dní.

The Bitcoin cenové rozpětí pro krátkodobou volatilitu. Zdroj: TradingView

Výprodej v BTC přispěl k tržní korekci kryptoměn, as Ethereum (ETH) poklesl o 7%, Polkadot (DOT) poklesl o 10% a Binance Coin (BNB) mírně klesla o 3%.

Výprodej kryptoměny v neděli zesílil, protože celková tržní kapitalizace všech aktiv klesla z maxima 2,3 bilionu dolarů až na 2,1 bilionu dolarů. Zdroj: Coin360

Trend sentimentu vůči kryptoměnám se v posledních dnech zhoršil poté, co vyšlo najevo, že Tesla již nepřijímá Bitcoin platby za jeho automobily. Titulky o možném vyšetřování Binance ministerstvem spravedlnosti Spojených států také vyvolaly obavy z možného regulačního odporu.

Caitlin Long z digitální banky Avanti tomu mezitím věří TetherPrvní zveřejnění rezerv vůbec vyděsilo investory. Ve vlákně Twitteru zveřejněném v sobotu, Long řekl Tether„Pravděpodobnost selhání [and] závažnost ztráty v prodlení právě vzrostla “kvůli své kreditní expozici. Konkrétně téměř dvě třetiny hotovosti a peněžních ekvivalentů společnosti jsou uloženy v komerčních papírech.

Instituce se hromadí

Přes veškerý hluk na dnešním trhu se instituce hromadí Bitcoin s neustále rostoucím přesvědčením a nabízí přesvědčivé důkazy o tom, že býčí trh zdaleka nekončí.

Bitcoin Pokladnice, které sledují korporátní a institucionální expozici vůči BTC, hlášeno V sobotu nashromáždily instituce 215 000 Bitcoin za posledních 30 dní. To odpovídá zhruba 10 miliardám dolarů.

Instituce nashromáždily 215 000 #bitcoin za posledních 30 dní.

– Bitcoin Magazine (@BitcoinMagazine) 15. května 2021

Korporace s Bitcoin v jejich rozvahách generovaly významnou návratnost investic. Tak jako Bitcoin Pokladnice hlášeno 12. května vzrostla hodnota BTC rezervy MicroStrategy 2,3krát. Hodnota čtverců Bitcoin skrýš je 2,1krát vyšší. Hodnota Riot Blockchain zvýšila hodnotu 9krát. Tato čísla se při poslední korekci trhu mírně snížila.

Instituce byly zaplaveny Bitcoin na lepší část roku. Tito takzvaní investoři inteligentních peněz jsou jedním z největších důvodů pro vzestup BTC z loňského léta pouhých 10 000 USD na dubnové maximum kolem 64 000 USD.
Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/bitcoin-slips-below-46k-as-correction-deepens-institutions-keep-accumulating

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách