Průvodce » ”Bitcoin není aktivem, které je určeno k využití, “říká Caitlin Long

”Bitcoin není aktivem, které je určeno k využití, “říká Caitlin Long

''Bitcoin není aktivem, které je určeno k využití, “říká Caitlin Long

Všechny oči jsou zapnuté Bitcoin (BTC), přičemž největší kryptoměna v pondělí vystřelila kolem 40 000 $. Není překvapením, že ke zvýšení cen došlo krátce poté, co generální ředitel společnosti Tesla Elon Musk tweetoval, že společnost vyrábějící elektromobily bude potenciálně přijímat platby BTC, jakmile další těžaři potvrdí iniciativy týkající se zelené energie.

Přesto, i když Muskův tweet mohl ovlivnit cenu Bitcoin někteří odborníci v oboru tomu věří Bitcoin není kryptoměna, která by měla být využívána. Například během exkluzivního rozhovoru s Cointelegraph v Bitcoin 2021 v Miami, Caitlin Long, zakladatel a generální ředitel společnosti Avanti Financial, uvedl, že na rozdíl od jiných kryptoměn je solventnost důležitější než pákový efekt a likvidita, pokud jde o Bitcoin:

“Jakmile se dostaneš dovnitř.” Bitcoin a začnete ztrácet peníze, považuji to za opravdu cennou výuku, abyste se opravdu naučili co Bitcoin je. V tomto oboru nyní máme spoustu nových lidí, kteří procházejí těmito lekcemi, a doufejme, že se od nich lidé poučí. Zejména na tomto býčím trhu bylo do systému přidáno tolik pákového efektu. Pro ty z nás, kteří jsme už dlouho, jsme se z těchto lekcí poučili už dávno – nemáte pákový efekt Bitcoin. “

Regulační tlak na Bitcoin a stablecoiny

Kromě toho, že to radí Bitcoin nemělo by být využíváno, Long zmínil, že existují nové předpisy pro Bitcoin vycházející z Washingtonu, DC – něco, o čem se domnívá, že bylo koordinováno s jinými vládními orgány. “To řekl Ray Dalio.” BitcoinNejvětší hrozbou je úspěch – protože to znamená, že regulační orgány budou tvrdě zasahovat, “řekl Long.

Ačkoli to tak může být, Long poukázal na to, že předpisy nezakazují Bitcoin nebo jiné kryptoměny, pokud to uživatelé dodržují. Ona řekla:

“Hlavní bod je v tom, že pokud zaplatíte daně a budete regulováni a nebudete používat zkratky, budete v pořádku.” Ti, kteří se snaží spáchat trestný čin, podvádět spotřebitele nebo neplatit daně a nedodržovat zákon, nebudou tito lidé v pořádku. “

Long také poznamenal, že regulace kolem stablecoinů jsou pro zákonodárce prioritou. To zejména zajistí, že stablecoiny neinfikují platební systém v dolarech rizikem likvidity. Abychom to uvedli na pravou míru, Long zmínil náhodnou tvrdou vidličku, ke které došlo několik hodin Ethereum během listopadu 2020 říká:

“V té době jsem si říkal:” Co by se stalo, kdyby to všechno bylo? Ethereum Stabilcoiny ERC-20 musely být vykoupeny během několika minut, protože musely být spáleny na jedné vidličce a znovu vydány na další? “ To není riziko, o kterém tradiční finanční systém přemýšlel. “

Long se navíc v květnu vyjádřil k rizikům spojeným se stablecoiny a varoval, že celý trh stablecoinů má potenciál po korekci na úvěrovém trhu snížit další tokeny.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/bitcoin-is-not-an-asset-that-is-designed-to-be-leveraged-says-caitlin-long

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách