Průvodce » ”Bitcoin letos půjde až na 160 000 $, “říká Celsius výkonný ředitel

”Bitcoin letos půjde až na 160 000 $, “říká Celsius výkonný ředitel

''Bitcoin letos půjde až na 160 000 $, “říká Celsius výkonný ředitel

Ačkoli cena Bitcoin (BTC) se nadále pohybuje kolem 30 000 USD, odborníci z oboru poznamenávají, že existuje býčí dlouhodobý pohled.

Abychom to uvedli na pravou míru, Alex Mashinsky, výkonný ředitel a spoluzakladatel společnosti Celsius – centralizovaná půjčovací platforma pro kryptoměny – řekla Cointelegraph v Bitcoin 2021 v Miami, kterou vidí Bitcoin letos dosáhne 160 000 $, případně o něco nižší. “Ještě jsme neviděli výšky pro rok 2021,” řekl Mashinsky.

Mashinsky dále poznamenal, že kryptotrh bude následovat korekci BitcoinNedávné historické maximum přes 63 000 $:

“Když jdeš příliš vysoko, příliš rychle, jsi připraven k nápravě.” Můžete vidět mé tweety jak v březnu, tak v únoru, jak říkají „budeme mít havárii, budeme mít korekci.“ Předpověděl jsem 30 000 dolarů. Bitcoin je jako pružina – příliš ji natahujeme a příliš mnoho využíváme. Příliš mnoho lidí bylo chamtivých. “

„Elon Musk manipuluje trhem“

Kromě projednání ceny Bitcoin, Mashinsky komentoval nedávné tweety Elona Muska o Bitcoin. Podle Mashinského Musk nepomáhá kryptokomunitě, ale spíše manipuluje s trhem. Jako takový poznamenal, že Musk je prostě „turista“ v zemi krypto.

Mashinsky také poznamenal, že Tesla přijímá Bitcoin z plateb budou mít prospěch Musk, ale ne spotřebitelé:

“Pokud je nejbohatší člověk na světě ochoten vyměnit a.” Bitcoin u Tesly si musíte položit otázku, komu se daří dobře? V okamžiku, kdy si Teslu koupíte, má nižší cenu, než kolik jste za ni zaplatili, ale Bitcoin bude i nadále zvyšovat hodnotu. Takže tato transakce je pro Elona dobrá, ale není dobrá pro vás. “

Celsius přesouvá obchodní operace do USA

Roni Cohen Pavon, hlavní finanční ředitel ve společnosti Celsiusdále řekl Cointelegraph Celsius bude stěhování své obchodní operace ze Spojeného království do Spojených států v následujících měsících.

Podle Cohena Pavona posun do USA podpořila nedávná regulační nejistota kryptoměn ve Velké Británii. “Došli jsme k závěru, že Spojené království není nejstabilnějším místem.” Celsius z hlediska předpisů a geopolitických perspektiv, “uvedl.

Ačkoli Celsius má v USA fyzickou kancelář od roku 2019, vysvětlil to Cohen Pavon Celsius se nyní stane společností s ručením omezeným nebo LLC. “S našimi službami se nic nemění – nyní jsme místo LLC.” Celsius Network Limited. Věřím, že přechod k angažování se jako americká entita bude dokončen počátkem nebo polovinou srpna. “

Podívejte se na celý rozhovor tady!Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/bitcoin-will-go-all-the-way-to-160-000-this-year-says-celsius-ceo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách