Průvodce » ”Bitcoin je králem kryptoměny a je tu, aby zůstal, “říká generální ředitel eToro

”Bitcoin je králem kryptoměny a je tu, aby zůstal, “říká generální ředitel eToro

''Bitcoin je králem kryptoměny a je tu, aby zůstal, “říká generální ředitel eToro

Zatímco země jako Salvador vítají Bitcoin (BTC) s otevřenou náručí se ostatní regiony snaží legálně zakázat digitální měnu. I když to může být, někteří odborníci z oboru tomu věří Bitcoin je tu zůstat – navždy.

Například během exkluzivního rozhovoru na adrese Bitcoin 2021 Miami, Yoni Assia, výkonný ředitel společnosti eToro, řekl společnosti Cointelegraph, že to zvažuje Bitcoin být „králem kryptoměny“ a upozorňuje, že nejpopulárnější digitální měna zde zůstane:

“Budu překvapen, pokud neuvidíme výrazný nárůst ceny.” Bitcoin během příštích tří až pěti let, protože na světě stále existuje 5 miliard lidí, kteří v zásadě nemají dobrou místní měnu. “

Aby se tento sen stal skutečností, řekl Guy Hirsch, výkonný ředitel společnosti eToro USA, společnosti Cointelegraph, že lidé musí věřit v morálku decentralizace peněz:

“Myslím, že morální důvod.” Bitcoin a učit lidi, že je správné dělat, je v zásadě oddělit stát a peníze. Nakonec vytvoří tu vizi, o kterou všichni usilujeme. “

Předpisy: přemostění starého světa s novým světem

Aby se připravila na decentralizovanou budoucnost, Assia zmínila, že eToro staví most mezi tradičními financemi a krypto průmyslem. Assia proto vysvětlila, že kombinace kryptoaktiv a akcií je důležitá. “Většina našich klientů na platformě obchoduje jak s kryptoměnami, tak s akciemi.” Myslím, že to je určitě trend, v němž uvidíme pokračování i v budoucnu, “řekl.

Assia dále zmínil, že je dobré vidět více institucí vstupujících do krypto prostoru, zejména pokud jde o inovace v rámci decentralizovaného financování, nebo DeFi:

“DeFi právě teď trochu divoký západ.” Žádná regulace, žádné skutečné finanční instituce, ale spousta úžasných inovací. Myslím, že uvidíme, že mnoho z těchto inovací půjde do tradičních nebo regulovaných finančních institucí, centralizovaných společností, které budou schopny tuto inovaci nabídnout přímo spotřebitelům. “

Assia navíc uvedl, že si myslí, že v příštích 10 letech dojde k převodu více než 100 bilionů dolarů do původních digitálních aktiv. Poznamenal, že to bude pobídnuto představou, že téměř všechna finanční aktiva budou nakonec začleněna do blockchainových sítí postupujících vpřed.Zdrojový článek v EN: https://cointelegraph.com/news/bitcoin-is-the-king-of-crypto-and-it-s-here-to-stay-says-etoro-ceo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Krypto Průvodce

Krypto Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - kryptoměny, investování a obchodování kryptoměn, recenze aj. Máte rádi kryptoměny a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kryptoměnové směnárny

Kryptoměnové burzy

Peněženky na kryptoměny

Přihlásit se k odběru novinek o kryptoměnách